Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Zatímco při pandemii ostatní průmysly stagnují, herní...

Zatímco při pandemii ostatní průmysly stagnují, herní...

Zatímco při pandemii ostatní průmysly stagnují, herní průmysl jenom kvete. Svědčí o tom výdělky z USA, které jsou rekordní. Od dubna do června se tržby za hardware, periferie, služby i samotné hry dostaly na 11,6 miliardy dolarů (302 957 200 000 Kč), zatímco prodej herních titulů měl vygenerovat 10,2 miliardy dolarů (266 393 400 000 Kč), což je o 30% více než v předchozím roce. Před koncem generace se prodávali hojně i konzole, ze kterých pochází $848m (22 147 216 000 Kč), což je nárůst o 57% oproti minulém roku. V období pandemie je hlavně velký zájem o Nintendo Switch, prodávali se i PlayStation 4 a Xbox One. Čísla v tomto roce ještě porostou, protože nás čeká ještě vydání několika AAA titulů jako Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed Valhalla či nového Call of Duty a dorazí i nová generace konzolí.

Na obrázku může být: one or more people a sunglasses


Ohodnoťte článek


Mahriz

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Další naše články...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com