Herec Ashton Kutcher zavinil bouračku! Místo odškodnění stačila jen fotka

5181305 herec ashton kutcher leo marenghi skutr nehoda bouracka koleno fotka v1

Herec Ashton Kutcher s Leem Marenghim, kterého srazil ze skútru.

Hvězda seri­á­lu Dva a půl chla­pa Ashton Kutcher (40) byl účast­ní­kem auto­ne­ho­dy. Svým vozem Tesla totiž sra­zil mla­dí­ka na skút­ru. Herci se nic nesta­lo, ale bál se násled­ků. Ovšem bou­rač­ka měla pro něj zce­la neče­ka­nou dohru!

Ke koli­zi došlo v Los Angeles, když herec odjíž­děl ze stu­dií Sunset Bronson na hlav­ní ces­tu. Kvůli špat­né­mu výhle­du si ale nevši­ml, že kolem pro­jíž­dí skútr, a tak se s ním sra­zil. Ze stro­je vyle­těl a upa­dl mla­dík jmé­nem Leo Marenghi.

Nestává se den­ně, že vás pře­je­de holly­wo­od­ská hvězda, a tak muž udě­lal něco, co Ashton neče­kal. „Zeptal se: ‚Jste v pořád­ku? Je mi to moc líto.‘ A já na to ‚Jo, jsem v poho­dě, ale jste Ashton Kutcher? Můžu se s vámi vyfo­tit?‘“ popsal nevšed­ní záži­tek Leo pro maga­zín Entertainment Tonight.

„Nebylo to nic váž­né­ho, jen jsem pře­pa­dl,“ vysvět­lil mla­dík, kte­rý vyvá­zl jen s odře­ni­nou, i když mohl dopad­nout dale­ko hůř. „Mám jen odře­né kole­no a tro­chu to bolí, tro­chu taky záda a rame­na,„ujiš­ťo­val prý her­ce, kte­rý si zahrál i zakla­da­te­le Appleu Stevea Jobse(†56).  Ten se totiž ješ­tě něko­li­krát ujiš­ťo­val, zda mu oprav­du nic není.

„Měl jsem štěs­tí. Nezranil mě nijak váž­ně,“ říká Marenghi, kte­rý situ­a­ce nezne­u­žil a z Kutchera se nesna­žil vymá­mit pení­ze na něja­ké bolest­né či odškod­né. Přál si jedi­ně spo­leč­nou fot­ku, což mu bylo na mís­tě spl­ně­no. „Byla tam paní z ochran­ky, kte­rá nás vyfo­ti­la. A bylo to,“ vysvět­lil.

„Myslím, že byl v šoku, že je to vše, co chci. Ale já jsem spě­chal,„dodal muž ohled­ně reak­ce býva­lé­ho man­že­la Demi Moore (55), kte­rý si tak mohl oddech­nout.

Ohodnoťte článek


Chcete být informováni o nových článcích? Přidejte se na náš...

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Profilový obrázek

Redaktor webu: Dnešnídoba.cz

Související příspěvky: