Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Seriály > TV Recenze > Vinnetou - Vinnetou: Poslední bitva

Vinnetou - Vinnetou: Poslední bitva

Photo © RTL
Photo © RTL
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

No, dalo se to. Když zača­la dru­há polo­vi­na fil­mu, tak jsem si sice nemohl vzpo­me­nout, co de dělo v té prv­ní, ale pak při­šel na řadu náčel­ník koman­čů, kte­rý byl na svou roli pří­liš němec­ký a pří­liš odbar­ve­ný, a tak nějak mi při­po­mněl pana Stämpera z Tomorrow Never Dies, a ten sou­boj v komanč­ské kle­ci, a přál jsem si, aby opět zavlád­la nuda. Komančové jako tako­ví se mi ovšem líbi­li, byli to sku­teč­ní divo­ši.

Závěrečný boj byl dost, dost dob­rý, až na to, že nedá­val zrov­na dva­krát smy­sl. Vlastně...opravdu, hned dva­krát nedá­val smy­sl.

1) Indiáni by NIKDY nepod­nik­li tak ris­kant­ní akci za bílé­ho dne, a za 2) by nikdo při smyslech nevle­zl v téhle situ­a­ci do té chajdy.

Nikdo, natož Vinnetou, Old Shatterhand, Sam Hawkins a udat­ní váleč­ní­ci kme­ne Apačů. Smrt Vinnetua mě asi měla roz­bre­čet, jen­že jak­si nic. A mimo­cho­dem, během jed­né scé­ny v lese, jak se Apačové při­pra­vo­va­li na boj, jsem málem vykři­kl smí­chy při pohle­du na to mimi­no, jak kou­ká při detail­ním zábě­ru pří­mo do kame­ry.

To bylo super. Celkově se mi ta tri­lo­gie ani nelí­bi­la, ani líbi­la, spíš mi byla tak nějak jed­no. Doufám, že neu­dě­laj tri­lo­gii i Old Shatterhandovi, náčel­ní­ko­vi Apačů. Jestli ano, zabij­te Nšo-Či a v posled­ním díle před­stav­te Old Surehanda, tomu pak taky udě­lej­te tri­lo­gii, a v posled­ním díle před­stav­te Old Firehanda, kte­ré­mu pak taky věnuj­te tri­lo­gii. Teda ne, pro­sím. No nic, jdu se učit apač­sky ;).


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Části seriálu:  Vinnetou (2016)


Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 2,80469 s | počet dotazů: 254 | paměť: 58709 KB. | 05.02.2023 - 05:23:42