Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Festivaly > Ve středu 18.listopadu začíná v Praze již 18. ročník Festivalu francouzského filmu, který zavítá i do dalších českých měst, Brna, Ostravy, Hradce Králové a Českých Budějovic.

Ve středu 18.listopadu začíná v Praze již 18. ročník Festivalu francouzského filmu, který zavítá i do dalších českých měst, Brna, Ostravy, Hradce Králové a Českých Budějovic.

francie
francie
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Na fes­ti­va­lu budou uve­de­ny fil­my z fran­couz­ské pro­duk­ce, roz­dě­le­né do něko­li­ka sek­cí. Diváci se mohou těšit na sek­ci před­pre­mi­é­ro­vých fil­mů (Tři vzpo­mín­ky, Deník komor­né, Malý princ, ad.), výběr čes­ké kri­ti­ky (Zákon trhu, Florida, ad.), fil­mo­vé hity (Můj král, Mumínci na rivi­é­ře, ad), Elle(s) (Bláznivý Petříček, Yves Saint Laurent 5, ad,), a zvlášt­ní uve­de­ní fil­mů. Proběhne také oblí­be­ný Večer krát­kých fil­mů, a to ve všech uve­de­ných měs­tech. Kromě fil­mů nabíd­ne fes­ti­val také deba­ty, doku­men­ty 4 krát D, ad.

Filmy budou uve­de­ny v původ­ním zně­ní s čes­ký­mi titul­ky, pří­pad­ně čes­kým dabin­gem. Vstupné na pro­jek­ce činí 100 Kč.

Podrobné infor­ma­ce o fes­ti­va­lu najde­te na www.festivalff.cz.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 2,62475 s | počet dotazů: 235 | paměť: 58058 KB. | 11.08.2022 - 13:12:12