Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Ubisoftu unikly informace o Far Cry 6. Další díl oblíbené...

Ubisoftu unikly informace o Far Cry 6. Další díl oblíbené...

Ubisoftu unikly informace o Far Cry 6. Další díl oblíbené série by měl vyjít 18. února na PlayStation 4 a PlayStation 5. Hra má podporovat funkci Smart Delivery.

Vydáme se do tropického ráje jménem Yara, kde se čas zastavil. Zemi však vládne krutý diktátor Anton Castillo, který plánuje, že jeho syn Diego půjde v jeho stopách a za každou cenu pozvedne stát k jeho dřívější slávě. To jako obvykle zažehne na druhé straně plamen revoluce.

Hlavním hrdinou hry bude obyvatel Yara jm...énem Dani Rojas. Vydáme se s ním do džungle, na pláže i do hlavního města Esperanza v údajně velmi propracovaném a rozsáhlém světě. V dosud největším prostředí v rámci série Far Cry se Dani postaví do čela odbojového hnutí, které se má postavit nemilosrdnému diktátorovi a jeho synovi. V boji máme uplatňovat guerillovou taktiku a vedení války. Ke slovu přijdou podomácku vyrobené zbraně, vozidla i možnost povolat na pomoc spojence.

Hra má kromě singleplayer nabídnout i on-line multiplayer.

Zobrazit vícNa obrázku může být: 2 people, text

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 2,79709 s | počet dotazů: 223 | paměť: 53022 KB. | 21.06.2021 - 08:19:59