Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Tvůrce značek God of War a Twisted Metal David Jaffe se připojuje k polským Movie Games. Jde o největší přestup v historii polsk...

Tvůrce značek God of War a Twisted Metal David Jaffe se připojuje k polským Movie Games. Jde o největší přestup v historii polsk...

Tvůrce značek God of War a Twisted Metal David Jaffe se připojuje k polským Movie Games. Jde o největší přestup v historii polského trhu. Jaffe bude v novém působišti sloužit coby konzultant budoucích projektů a také jako člen představenstva společnosti. Movie Games v minulosti vydalo hry Drug Dealer Simulator, Lust for Darkness nebo třeba erotický horor Lust from Beyond, který byl právě jeden z důvodů, proč se Jaffe k polské společnosti připojil. V současnosti Movie Games financují zajímavé strategie War Hospital od Brave Lamb Studio a Fire Commander od Atomic Wolf a Pixel Crow.

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,67666 s | počet dotazů: 230 | paměť: 53006 KB. | 18.06.2021 - 17:14:40