Kritiky.cz > Seriály > Zajímavosti > Supernatural: Finále

Supernatural: Finále

agents
agents
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Zkusím vám nevyspoilovat úplně vše, jenže sepsání vlastních dojmů se bez drobných spoilerů neobejde. 

Finále je jako vždy pojaté dvojepizodně, ale když v předposledním dílu nezazní skladba Carry On My Wayward Son, tušíte, že tentokrát to bude možná jinak. 

agents.jpg

Celá zápletka s Chuckem, jakožto hlavním padouchem závěrečné série, se dobere konce právě v dílu 19. A tím to mohlo klidně skončit. 

A dvacátý díl? Ten už tam vůbec nemusel být. Chápu, že chtěli příběh uzavřít úplně, aby nebyl prostor ke spekulacím o pokračování, ale fakt to nebylo potřeba. Stejně jsme dostali závěrečný díl. Ten nebyl špatný, jen zbytečně natahovaný.  

Následující odstavec obsahuje ještě větší spoilery.

Uzavření Deanova příběhu nedávalo žádný smysl. Jako když mám za kamaráda Boha, tak snad ho poprosím o pomoc, ne? I kdyby mi nepomohl - mohli to říct. I kdybych se rozhodl, že ho požádat nechci, tak to aspoň uvedu. Ale ne. Rozloučení se Samem naopak bylo přesně takové, jaké být mělo. To se povedlo. A že Castiela jenom zmíní v jedné větě na konec? Ten si také zasloužil aspoň 5 minut.

Ani závěrečná nostalgie nebyla ideální, mohli se tam klidně ukázat i Negan s Mary. Hlavně, že tu Mary cosi kecala na Facebooku asi měsíc dozadu... A že se Dean za celou dobu nezvládl vyspat s Amarou, to taky moc nevyšlo. No co naděláme, už je natočeno i odvysíláno. Poslední řada se objektivně povedla, jen ty grády na na závěr mohly být trochu větší. 

Ale s herci se úplně loučit nemusíme, protože Jensen Ackles (Dean) potvrdil svoji účast v seriálu The Boys. A to nářez rozhodně bude. 

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 8,21785 s | počet dotazů: 265 | paměť: 61712 KB. | 27.09.2023 - 09:30:30