Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz >

Chystaný Xbox event se má údajně uskutečnit 26. března. Na...

Chystaný Xbox event se má údajně uskutečnit 26. března. Na akci bychom měli vidět i tituly, které zatím nebyly oznámeny, ale vyjdou letos.Read more »

České Factorio má již na kontě 2,5 milionu prodaných...

České Factorio má již na kontě 2,5 milionu prodaných kopií. Mezitím vývojáři z Wube Software připravují nové rozšíření, které zatím nebylo specifikováno.Read more »

Will Smith ztvární hlavní roli v novém snímku režiséra...

Will Smith ztvární hlavní roli v novém snímku režiséra Davida Leitche (Deadpool 2) Fast and Loose. Scénář k němu napíší Jon a Eric Hoeberovi. O co půjde a kdo...Read more »

Chystá se nový seriál, který bude zasazen do království...

Chystá se nový seriál, který bude zasazen do království Wakanda. Pro Disney+ ho skrze svou produkční společnost Proximity Media natočí režisér Ryan Coogler (Black Panther, Black Panther 2). O...Read more »

Chystá se nový seriál, který bude zasazen do království...

Chystá se nový seriál, který bude zasazen do království Wakanda. Pro Disney+ ho skrze svou produkční společnost Proximity Media vyprodukuje režisér Ryan Coogler (Black Panther, Black Panther 2). O...Read more »

HBO kromě dvou prequelů chystá animovaný seriál ze světa...

HBO kromě dvou prequelů chystá animovaný seriál ze světa Her o trůny. Z jakých událostí bude seriál vycházet se zatím neví.Read more »

The Day Before je nové postapokyliptické MMO zasazené do USA....

The Day Before je nové postapokyliptické MMO zasazené do USA. Inspiraci si zjevně bere z The Last of Us, Tom Clancy's The Division a Days Gone. Hra od ruského...Read more »

Hlavní roli si v chystaném prequel seriálu The Witcher: Blood...

Hlavní roli si v chystaném prequel seriálu The Witcher: Blood Origin střihne Jodie Turner-Smith. Koho herečka ztvární se zatím neví.Read more »

V seriálu She-Hulk si zatím nespecifikovanou zahraje také...

V seriálu She-Hulk si zatím nespecifikovanou zahraje také herečka Ginger Gonzaga.Read more »

Prezident Sony Jim Ryan se vyjádřil na adresu Xbox Game Pass s...

Prezident Sony Jim Ryan se vyjádřil na adresu Xbox Game Pass s tím, že v Sony mají PlayStation Now, který je dostupný už na mnoha trzích. Ohledně předplatného prý...Read more »

Shang-Chi and the Legend of Ten Rings se po Black Widow stal...

Shang-Chi and the Legend of Ten Rings se po Black Widow stal druhým dotočeným filmem ze čtvrté fáze MCU. První sólový film s čínským hrdinou má zatím stanovenou premiéru...Read more »

Quantum Error už není PlayStation exkluzivitou. Kosmický...

Quantum Error už není PlayStation exkluzivitou. Kosmický horor jenž měl vyjít už letos a byl zamýšlen jako PlayStation 4 a PlayStation 5 exkluzivita nakonec vyjde někdy v roce 2021...Read more »

Vývojáři z Hangar 13 by byli nadšení udělat Mafii 4,...

Vývojáři z Hangar 13 by byli nadšení udělat Mafii 4, záleží ale na úspěchu remaku Mafie. V současné době také pracují na tajném projektu, o kterém zatím nemohou mluvit.Read more »

Ubisoft se rozhodl již nadále do svých sběratelských edicí...

Ubisoft se rozhodl již nadále do svých sběratelských edicí nedávat fyzické kopie her pro Xbox One a Xbox Series X. Ve sběratelce nyní najdete pouze digitální klíč s aktivací...Read more »

Dětská hra by se mohla dočkat pokračování. Zájem o něj...

Dětská hra by se mohla dočkat pokračování. Zájem o něj má režisér Lars Klevberg, který má na kontě už remake z minulého roku. Klevberg by se nebránil stejnému štábu...Read more »

Hraná Mulan poputuje na Disney+. Film za $200m (4 447 660 150...

Hraná Mulan poputuje na Disney+. Film za $200m (4 447 660 150 Kč) dorazí 4. září na službu Disney+, kde bude stát $30 (667 Kč) a zároveň půjde do...Read more »

Bethesda nabídne upgrady zdarma ze staré na novou generaci...

Bethesda nabídne upgrady zdarma ze staré na novou generaci konzolí. Vylepšených verzí se dočkají Marvel's Avengers, Doom Eternal a The Elder Scrolls: Online. O dalších titulech jako Fallout 4,...Read more »

Se svou streamovací službou vyráží do boje i Universal....

Se svou streamovací službou vyráží do boje i Universal. Jmenuje se Peacock a je spravovaná firmou NBCUniversal, dceřiné společnosti Comcast. Je pojmenovaná po logu NBC. Služba u nás zatím...Read more »

Studio Experiment 101, které dělá na RPG Biomutant slibuje...

Studio Experiment 101, které dělá na RPG Biomutant slibuje nálepku optimalizováno pro PlayStation 5 a Xbox Series X. O využití hardwaru obou konzolí studio zatím mlčí.Read more »

Remake Mafie se oficiálně odkládá z 28. srpna na 25 září....

Remake Mafie se oficiálně odkládá z 28. srpna na 25 září. Důvodem je současná koronavirová krize, která se týká i herního průmyslu. První gameplay uvidíme ale už 22. července...Read more »

Ukázka It Takes Two, což je kooperativní akční adventura...

Ukázka It Takes Two, což je kooperativní akční adventura plošinovka od tvůrce A Way Out, Josefa Farese. It Takes Two by mělo vyjít v roce 2021 na zatím neoznámené...Read more »
Stránka načtena za 2,97497 s | počet dotazů: 198 | paměť: 30771 KB. | 22.10.2021 - 01:28:24