Prezident Sony Jim Ryan se vyjádřil na adresu Xbox Game Pass s...

Prezident Sony Jim Ryan se vyjádřil na adresu Xbox Game Pass s tím, že v Sony mají PlayStation Now, který je dostupný už na mnoha trzích. Ohledně předplatného prý...Read more »

Shang-Chi and the Legend of Ten Rings se po Black Widow stal...

Shang-Chi and the Legend of Ten Rings se po Black Widow stal druhým dotočeným filmem ze čtvrté fáze MCU. První sólový film s čínským hrdinou má zatím stanovenou premiéru...Read more »

Quantum Error už není PlayStation exkluzivitou. Kosmický...

Quantum Error už není PlayStation exkluzivitou. Kosmický horor jenž měl vyjít už letos a byl zamýšlen jako PlayStation 4 a PlayStation 5 exkluzivita nakonec vyjde někdy v roce 2021...Read more »

Vývojáři z Hangar 13 by byli nadšení udělat Mafii 4,...

Vývojáři z Hangar 13 by byli nadšení udělat Mafii 4, záleží ale na úspěchu remaku Mafie. V současné době také pracují na tajném projektu, o kterém zatím nemohou mluvit.Read more »

Ubisoft se rozhodl již nadále do svých sběratelských edicí...

Ubisoft se rozhodl již nadále do svých sběratelských edicí nedávat fyzické kopie her pro Xbox One a Xbox Series X. Ve sběratelce nyní najdete pouze digitální klíč s aktivací...Read more »

Dětská hra by se mohla dočkat pokračování. Zájem o něj...

Dětská hra by se mohla dočkat pokračování. Zájem o něj má režisér Lars Klevberg, který má na kontě už remake z minulého roku. Klevberg by se nebránil stejnému štábu...Read more »

Hraná Mulan poputuje na Disney+. Film za $200m (4 447 660 150...

Hraná Mulan poputuje na Disney+. Film za $200m (4 447 660 150 Kč) dorazí 4. září na službu Disney+, kde bude stát $30 (667 Kč) a zároveň půjde do...Read more »

Bethesda nabídne upgrady zdarma ze staré na novou generaci...

Bethesda nabídne upgrady zdarma ze staré na novou generaci konzolí. Vylepšených verzí se dočkají Marvel's Avengers, Doom Eternal a The Elder Scrolls: Online. O dalších titulech jako Fallout 4,...Read more »

Se svou streamovací službou vyráží do boje i Universal....

Se svou streamovací službou vyráží do boje i Universal. Jmenuje se Peacock a je spravovaná firmou NBCUniversal, dceřiné společnosti Comcast. Je pojmenovaná po logu NBC. Služba u nás zatím...Read more »

Studio Experiment 101, které dělá na RPG Biomutant slibuje...

Studio Experiment 101, které dělá na RPG Biomutant slibuje nálepku optimalizováno pro PlayStation 5 a Xbox Series X. O využití hardwaru obou konzolí studio zatím mlčí.Read more »

Remake Mafie se oficiálně odkládá z 28. srpna na 25 září....

Remake Mafie se oficiálně odkládá z 28. srpna na 25 září. Důvodem je současná koronavirová krize, která se týká i herního průmyslu. První gameplay uvidíme ale už 22. července...Read more »

Ukázka It Takes Two, což je kooperativní akční adventura...

Ukázka It Takes Two, což je kooperativní akční adventura plošinovka od tvůrce A Way Out, Josefa Farese. It Takes Two by mělo vyjít v roce 2021 na zatím neoznámené...Read more »
Stránka načtena za 0,87027 s | počet dotazů: 157 | paměť: 28067 KB. | 20.01.2021 - 18:09:00