Kritiky.cz >

Epic Games si připravil program 15 dní her zdarma. Na internet...

Epic Games si připravil program 15 dní her zdarma. Na internet údajně unikl celý seznam. Dostat bychom měli Dying Light, Zaklínače 3 nebo třeba Horizon Zero Dawn. Akce začíná...Read more »

Netflix chystá novodobou adaptaci románu Na západní frontě...

Netflix chystá novodobou adaptaci románu Na západní frontě klid z první světové války. Režírovat bude švýcarský režisér Edward Berger. Hlavní roli si střihne Daniel Brühl, známý třeba také jako...Read more »

13 minut hraní z hororové adventury Scorn. Ta se prezentuje...

13 minut hraní z hororové adventury Scorn. Ta se prezentuje nádherným vizuálem, tzv. biomechanickým surrealismusmem, za kterým stojí švýcarský malíř H. R. Giger. Jeho nádherný a osobitý styl můžeme...Read more »

Ghost of Tsushima už 16. 10. obdrží výrazný patch 1.1...

Ghost of Tsushima už 16. 10. obdrží výrazný patch 1.1 který do hry přinese kupu novinek. Čeká nás třeba New Game+ režim nebo kooperativní multiplayer.Read more »

Ghost of Tsushima už 16. 10. obdrží výrazný patch 1.1,...

Ghost of Tsushima už 16. 10. obdrží výrazný patch 1.1, který do hry přinese kupu novinek. Čeká nás třeba New Game+ režim nebo kooperativní multiplayer.Read more »

V 89 letech zemřel herec Michael Lonsdale. Znát jste ho mohli...

V 89 letech zemřel herec Michael Lonsdale. Znát jste ho mohli z filmů jako Šakal, Moonraker, Ronin a nebo třeba z thrilleru Mnichov z roku 2005.Read more »

Náhradou za zrušený BlizzCon bude BlizzConline. Ten proběhne...

Náhradou za zrušený BlizzCon bude BlizzConline. Ten proběhne od 19. do 20. února. Představit by se zde mohli tituly Overwatch 2 a nebo třeba Diablo IV.Read more »

Do Doom Eternal v malém patchi přibyly renderovací režimy....

Do Doom Eternal v malém patchi přibyly renderovací režimy. Dooma si tak nyní můžete zahrát třeba v oldschoolovém vzhledu, černobílem a v režimu Retro Handheld, který přípomíná časy hraní...Read more »

Netflix je kritizován za sexualitu nezletilých holek v novém...

Netflix je kritizován za sexualitu nezletilých holek v novém filmu Cuties, který má premiéru 9. září. Na Netflix se hromadně valí stížnosti a svědčí o tom i petice, která...Read more »

Společnost Take-Two chystá na konzole nové generace vydat...

Společnost Take-Two chystá na konzole nové generace vydat několik her podobně jako třeba nedávno Grand Theft Auto V od Rockstar GamesRead more »

Ben Stiller (Tropická bouře, Noc v muzeu 2) si zahraje a...

Ben Stiller (Tropická bouře, Noc v muzeu 2) si zahraje a zrežíruje adaptaci Rat od Stephena Kinga. Snímek finančně zajistí studio Blumhouse, které chystá více Kingových adaptací. Čeká nás...Read more »

Ve věku 91 let zemřel slavný skladatel Ennio Morricone....

Ve věku 91 let zemřel slavný skladatel Ennio Morricone. Známý byl pro svou hudbu ve westernech jako Pro pár dolarů navíc, Hodný, zlý a ošklivý, Tenkrát na Západě a...Read more »

Vývojáři z Guerilla Games slibují, že v jejich novém...

Vývojáři z Guerilla Games slibují, že v jejich novém nextgen počinu Horizon Forbidden West nebudou nahrávací obrazovky. V praxi to má fungovat tak, že pokud na mapě třeba kliknete...Read more »
Stránka načtena za 0,96424 s | počet dotazů: 162 | paměť: 32189 KB. | 14.04.2021 - 18:38:47
X