Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz >

Expanze Wrath of the Druids pro Assassin’s Creed Valhalla nás...

Expanze Wrath of the Druids pro Assassin’s Creed Valhalla nás zavede do irského Dublinu. Děj se bude točit kolem starodávného kultu. DLC vyjde 29. 4. a prodávat se bude...Read more »

Chad Stahelski (John Wick) pro New Line Cinema zrežíruje...

Chad Stahelski (John Wick) pro New Line Cinema zrežíruje akční thriller Classfield. Film je popisován jako Indiana Jones potkal Smrtonosnou past. Snímek se bude točit okolo tajných relikvií...Read more »

Clint Eastwood (Gran Torino, Million Dollar Baby,...

Clint Eastwood (Gran Torino, Million Dollar Baby, Nesmiřitelní) v 90 letech natočí rodeo snímek s názvem Cry Macho. Film finančně zaštítí společnost Warner Bros a dotočen by mohl být...Read more »

Apple pro svou službu Apple TV+ ulovil Martina Scorseseho...

Apple pro svou službu Apple TV+ ulovil Martina Scorseseho (Irčan, Prokletý ostrov). Ten bude pro cupertinskou společnost v následujících letech točit seriály a filmy.Read more »

Netflix oznamuje The Witcher: Blood Origin. Má jít o...

Netflix oznamuje The Witcher: Blood Origin. Má jít o šesti-dílnou spin-off sérii k současnému seriálu Zaklínač. Příběh bude zasazen 1200 let před Geraltem z Rivie a děj se bude...Read more »

Far Cry 6 se má vrátit opět na tropický ostrov, konkrétně...

Far Cry 6 se má vrátit opět na tropický ostrov, konkrétně do Karibiku, někde poblíž Jižní Ameriky. Má zde objevit několik nových prvků jako létaní jetpackem, ježdění na koni...Read more »
Stránka načtena za 1,38862 s | počet dotazů: 177 | paměť: 31342 KB. | 19.09.2021 - 18:45:08