Kritiky.cz >

V Marvel Studios v těchto dnech probíhá výběrové řízení...

V Marvel Studios v těchto dnech probíhá výběrové řízení na scénáristy pro reboot Fantastické čtyřky.Read more »

Temný případ se dočká 4. série. HBO v těchto dnech hledá...

Temný případ se dočká 4. série. HBO v těchto dnech hledá vhodné scénáristy.Read more »

Florence Pugh si postavu Yeleny Belovy po Black Widow střihne...

Florence Pugh si postavu Yeleny Belovy po Black Widow střihne také v seriálu Hawkeye, který se v těchto dnech natáčí v New Yorku a dorazit by měl v roce...Read more »

Seriál Falcon a Winter Soldier má v Praze obnovené...

Seriál Falcon a Winter Soldier má v Praze obnovené natáčení, členy štábu a možná i herce můžete v těchto dnech spatřit kolem Národního divadlaRead more »

King Arthur: Knight’s Tale je next-gen strategie ve stylu...

King Arthur: Knight's Tale je next-gen strategie ve stylu X-COM. Vývíjí ji maďarské studio NeocoreGames, které na ní v těchto dnech na Kickstarter vybírá $150.000 (3 481 292 Kč)....Read more »

Die by the Blade je japonsko-slovenská 1v1 akční sekačka,...

Die by the Blade je japonsko-slovenská 1v1 akční sekačka, která vybírá peníze na Kickstarter. Die by the Blade bere největší inspiraci z Bushido Blade, nezapře ale ani srovnání s...Read more »

První epizoda Life is Strange je v těchto dnech na PlayStation...

První epizoda Life is Strange je v těchto dnech na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows zdarma (Steam).Read more »

Electronic Arts mění název jejich obchodu Origin na EA...

Electronic Arts mění název jejich obchodu Origin na EA Desktop. Kromě změny názvu klient v těchto dnech prochází vizuální úpravou.Read more »

Gepetta v hraném Pinocchiovi si možná zahraje Tom Hanks...

Gepetta v hraném Pinocchiovi si možná zahraje Tom Hanks (Forrest Gump, Trosečník, Zachraňte vojína Ryana). Oscarový herec v těchto dnech dnech o své roli ve filmu v režii...Read more »

Studio Arkane příchází s kolekcí Arkane Anniversary...

Studio Arkane příchází s kolekcí Arkane Anniversary Collection. Ta obsahuje Dishonored: Definitive Edition, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider a Prey. Kolekce na Steamu je navíc doplněna ještě...Read more »

Dva týdny starou multiplayer střílečku Rocket Arena od...

Dva týdny starou multiplayer střílečku Rocket Arena od studia Final Strike Games pod EA hraje necelých 1000 hráčů, přitom za posledních 24 hodin to bylo pouze 142 hráčů. Rocket...Read more »

Tým Farflame dokončil český překlad do akční adventury...

Tým Farflame dokončil český překlad do akční adventury Jedi: Fallen Order. Čeština je ke stažení zde https://www.farflame.cz/jedi.htm Malý tým v těchto dnech dokončuje češtinu také pro Greedfal.Read more »

Série Deus Ex v těchto dnech slaví 20 let od vydání...

Série Deus Ex v těchto dnech slaví 20 let od vydání prvního dílu. Poslední díl z Mandkind z Prahy vyšel v roce 2016.Read more »

Na klientu GOG Galaxy 2.0 si v těchto dnech můžete vyzvednout...

Na klientu GOG Galaxy 2.0 si v těchto dnech můžete vyzvednout jednu z nejlepších her generace, Zaklínač 3 bit.ly/GOGALAXY2_0Read more »
Stránka načtena za 2,08806 s | počet dotazů: 176 | paměť: 32024 KB. | 24.06.2021 - 02:34:56