Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz >

Switch Pro vyjde v prosinci společně s The Legend of Zelda:...

Switch Pro vyjde v prosinci společně s The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Očekávat máme výpočetní výkon na úrovni konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Pro...Read more »

Vylepšený Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na next-gen...

Vylepšený Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 na next-gen konzole dorazí 26. března. Verze pro Nintendo Switch vyjde později tomto roce.Read more »

The Legend of Zelda: Skyward Sword pro Wii z roku 2011 míří...

The Legend of Zelda: Skyward Sword pro Wii z roku 2011 míří na Nintendo Switch ve vylepšené verzi. Remaster vyjde 16. července letošního roku.Read more »

Nintendo Switch 46 měsíců od vydání prodalo 79,87 milionu...

Nintendo Switch 46 měsíců od vydání prodalo 79,87 milionu kusů. Pro srovnání, dražší PS4 za stejnou dobu prodalo o 13 milionu méně, tedy 67 milionu a u PS2 to...Read more »

Nintendo si pro 35. výročí legendárního italského...

Nintendo si pro 35. výročí legendárního italského instalatéra Maria připravilo Switch v modročervené edici.Read more »

Nintendo pravděpodobně připravuje Switch Pro. Zvládat má po...

Nintendo pravděpodobně připravuje Switch Pro. Zvládat má po připojení k TV hraní ve 4K rozlišení. Kromě toho by měl nabídnout OLED displej s rozlišením 1080p. Uložiště by se měl...Read more »

Prince of Persia: The Sands of Time se dost možná podívá...

Prince of Persia: The Sands of Time se dost možná podívá také na Nintendo Switch. Ubisoft to naznačuje ve svém americkém Ubisoft Store, kde je mezi platformami také Nintendo...Read more »

Populární Among Us je nyní dostupný také na Epic Games...

Populární Among Us je nyní dostupný také na Epic Games Store. Před pár dny se titul dočkal Nintendo Switch verze.Read more »

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí...

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí Uplay a Ubisoft Club a umožní přenesení uložených pozic mezi jednotlivými verzemi her. Ubisoft Connect odstartuje 29. 10. a bude podporovat všechny...Read more »

Sniper Elite 4 na Nintendo Switch vyjde 17. 11. letošního roku

Sniper Elite 4 na Nintendo Switch vyjde 17. 11. letošního rokuRead more »

Football Manager 2021 představuje novinky. Populární...

Football Manager 2021 představuje novinky. Populární fotbalový simulátor vychází pro Microsoft Windows 24. listopadu. Verze pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch dorazí v prosinci.Read more »

Ve Farm Mechanic Simulator budeme opravovat zemědělské...

Ve Farm Mechanic Simulator budeme opravovat zemědělské stroje. Nejnovější simulátor od polských Ultimate Games S.A (Ultimate Fishing Simulator) vyjde koncem příštího roku pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series...Read more »

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ofiiciálně oznámeno....

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered ofiiciálně oznámeno. Předělávka hry z roku 2010 dorazí už 6. listopadu na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows a 13. listopadu na...Read more »

PS4 verze Need For Speed: Hot Pursuit Remastered dostala v...

PS4 verze Need For Speed: Hot Pursuit Remastered dostala v Jižní Koreji rating. Očekávaný ale neoznámený remaster by měl ke konci roku vyjít na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox...Read more »

Mafiánská strategie Empire of Sin k nám dorazí 1. prosince...

Mafiánská strategie Empire of Sin k nám dorazí 1. prosince ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a Microsoft Windows.Read more »

Oblíbená 2D bojovka Scott Pilgrim vs. The World vyjde koncem...

Oblíbená 2D bojovka Scott Pilgrim vs. The World vyjde koncem roku v kompletní edici na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia a Microsoft Windows)Read more »

Akční mlátička No More Heroes 3 pro Nintendo Switch se z...

Akční mlátička No More Heroes 3 pro Nintendo Switch se z důvodu pandemie odkládá na příští rokRead more »

Nintendo žádá vývojáře třetích stran, aby své hry...

Nintendo žádá vývojáře třetích stran, aby své hry vytvořili potažmo optimalizovali pro rozlišení 4K na TV, vše nasvědčuje příchodu konzole Nintendo Switch Pro, uvádí Bloomberg.Read more »

Studio Ripstone oznamuje Poker Club. Hra nabídne turnaje až...

Studio Ripstone oznamuje Poker Club. Hra nabídne turnaje až pro 200 hráčů a podporu ray-tracingu. Titul vyjde na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch...Read more »

Český survival Vigor vyjde na Nintendo Switch, PS4 a PS5

Český survival Vigor vyjde na Nintendo Switch, PS4 a PS5Read more »

Business simulátor oznamuje svůj příchod na konzoli Nintendo...

Business simulátor oznamuje svůj příchod na konzoli Nintendo SwitchRead more »

Chystá se Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na Nintendo Switch?...

Chystá se Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na Nintendo Switch? Nasvědčují tomu nalezené soubory v demoverzi Warhorse s ovládáním pro Switch.Read more »

Pizza Simulator od polského studia Gaming Factory S.A. se...

Pizza Simulator od polského studia Gaming Factory S.A. se představuje v prvním traileru. Vyjít má v roce 2021 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a Microsoft Windows (Steam).Read more »

Crash Bandicoot 4: It’s About Time míří na Nintendo...

Crash Bandicoot 4: It's About Time míří na Nintendo Switch? Nic oficiálně potvrzeno nebylo ale nasvědčuje tomu zdrojový kód oficiálních stránek, kde je Switch uveden.Read more »

Xcomovka Othercide vychází na PlayStation 4, Xbox One,...

Xcomovka Othercide vychází na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a Microsoft Windows. Dostupná je za €35 (918 Kč).Read more »

Bezplatná bojovka Fantasy Strike od bývalých tvůrců série...

Bezplatná bojovka Fantasy Strike od bývalých tvůrců série Street Fighter nyní vychází na PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Mac a Linux.Read more »

Dead by Daylight dostane v září podporu cross-play mezi...

Dead by Daylight dostane v září podporu cross-play mezi PlayStation 4, Xbox One, Nintendem Switch a Microsoft Windows. Cross-play hrání umožní sdílet i progress, ten bude ale dostupný pouze...Read more »

Ukázka technických možností Crysis Remastered na konzoli...

Ukázka technických možností Crysis Remastered na konzoli Nintendo SwitchRead more »

Český survival Vigor od Bohemia Interactive Studio po Xboxu...

Český survival Vigor od Bohemia Interactive Studio po Xboxu One vyšel i na Nintendo Switch. Nechybí podpora cross-play hraní a hra je dostupná za cenovku €20 (533 Kč)-Read more »

Závodní hra MX vs ATV All Out se 1.9. podívá i na Nintendo...

Závodní hra MX vs ATV All Out se 1.9. podívá i na Nintendo SwitchRead more »

Nintendo s novou konzolí vyrukovat zatím neplánuje. I nadále...

Nintendo s novou konzolí vyrukovat zatím neplánuje. I nadále se chce věnovat podpoře konzolí Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite, jejichž popularita už čtvrtý rok co jsou na trhu...Read more »
Stránka načtena za 1,50041 s | počet dotazů: 194 | paměť: 32082 KB. | 17.09.2021 - 23:28:11