Kritiky.cz >

Režisér Cary Fukunaga (Temný případ, Jana Eyrová) natočí...

Režisér Cary Fukunaga (Temný případ, Jana Eyrová) natočí filmovou adaptaci komiksu Tokyo Ghost. Scénář napíše tvůrce komiksu, Rick Remender. Snímek finančně zaštítí studio Legendary.Read more »

Netflix zakoupil vysílací práva na drama Fatherhood. Snímek...

Netflix zakoupil vysílací práva na drama Fatherhood. Snímek na Netflix dorazí 16. 4. 2021.Read more »

Guy Ritchie (Gentlemani, Podfu(c)k, Sbal prachy a vypadni) pro...

Guy Ritchie (Gentlemani, Podfu(c)k, Sbal prachy a vypadni) pro Paramount zrežíruje a napíše válečnou novinku Ministry of Ungentlemanly Warfare. Snímek bude vycházet ze stejnojmenné knihy z roku 2016. Produkovat...Read more »

Zpěvačka Peggy Lee se dočká vlastní biografie. Slavnou...

Zpěvačka Peggy Lee se dočká vlastní biografie. Slavnou jazzovou zpěvačku, jejíž kariéra trvala téměř šedesát let ztvární herečka Michelle Williams. Snímek zrežíruje Todd Haynes (Carol, Beze mě: Šest tváří...Read more »

Timothée Chalamet a Taylor Russell si zahrají hlavní role v...

Timothée Chalamet a Taylor Russell si zahrají hlavní role v romantickém hororu Bones and All. Snímek zrežíruje Lucy Guadagnina (Dej mi své jméno).Read more »

Životopisný snímek o Elvisi Presleym se odkládá z 5. 11....

Životopisný snímek o Elvisi Presleym se odkládá z 5. 11. 2021 na 3. 6. 2022.Read more »

Chystaný snímek The Sandman odhaluje obsazení.

Chystaný snímek The Sandman odhaluje obsazení.Read more »

Sony přejmenovalo svůj animák Connected na The Mitchells vs....

Sony přejmenovalo svůj animák Connected na The Mitchells vs. The Machines. Ten místo do kin zamíří na streamovací službu Netflix, jímž byl snímek odkoupen.Read more »

Režisér Guy Ritchie a herec Josh Hartnett opět spojí síly....

Režisér Guy Ritchie a herec Josh Hartnett opět spojí síly. Ritchie (Sherlock Holmes, Sbal prachy a vypadni) si Hartnetta totiž vybral pro svůj nový snímek s názvem Five Eyes...Read more »

Godzilla vs. Kong dorazí souběžně do kin a na HBO Max 26. 3....

Godzilla vs. Kong dorazí souběžně do kin a na HBO Max 26. 3. 2021. Snímek měl být přitom uveden až 21. 5. 2021.Read more »

Netflix získal práva na ambiciózní špionážní thriller...

Netflix získal práva na ambiciózní špionážní thriller Heart of Stone s Gal Gadot. Snímek režíruje Tom Harper (The Aeronauts, Wild Rose).Read more »

Můžeme být hrdinové v režii Roberta Rodrigueze dostane...

Můžeme být hrdinové v režii Roberta Rodrigueze dostane pokračování. Snímek za pouhé čtyři týdny od vydání na Netflixu shlédlo 44 milionů domácností.Read more »

Režisér Requiem za sen nebo Černé labutě Darren Aronofsky...

Režisér Requiem za sen nebo Černé labutě Darren Aronofsky chystá komorní nízkorozpočtový snímek. Kameru opět obstará Matthew Libatique, Aronofskyho dvorní kameraman.Read more »

Animovaný hybrid snímek Coyote vs. Acme dorazí do kin 21. 7....

Animovaný hybrid snímek Coyote vs. Acme dorazí do kin 21. 7. 2023.Read more »

Monster Hunter byl stažen z čínských kin. Důvodem je...

Monster Hunter byl stažen z čínských kin. Důvodem je desetivteřinová scéna, ve které si rapper a herec Jin Au-Yeung stěžuje na svá "čínská" kolena, což má odkazovat na rasistickou...Read more »

Romantický heist snímek Lockdown s Anne Hathaway v hlavní...

Romantický heist snímek Lockdown s Anne Hathaway v hlavní roli nakonec dorazí v roce 2021 na streamovací službu HBO Max.Read more »

Godzilla vs. Kong by mohl být dalším velkým filmem, který...

Godzilla vs. Kong by mohl být dalším velkým filmem, který by přeskočil kina a šel rovnou na streamovací službu HBO Max. Ve Warner Bros. si momentálně pohrávají s myšlenkou,...Read more »

Filmová adaptace hry Tetris dorazí exkluzivně na Apple TV+....

Filmová adaptace hry Tetris dorazí exkluzivně na Apple TV+. Cupertinská společnost rovněž snímek finančně zajistí. Hlavní roli si střihne herec Taron Egerton.Read more »

Jake Gyllenhaal byl obsazen do hlavní role v novém akčním...

Jake Gyllenhaal byl obsazen do hlavní role v novém akčním thrilleru s názvem Ambulance od Michaela Baye (Armagedon, Transformers). Snímek je popisován jako směsice Mizerů a Nebezpečné rychlosti.Read more »

Chystá se nový film ze světa Tichého místa. Režírovat...

Chystá se nový film ze světa Tichého místa. Režírovat bude Jeff Nichols (Půlnoční dítě, Bahno z Mississippi), který také napíše scénář. Snímek bude mít premiéru v roce 2022.Read more »

Další hororový snímek od režiséra Jordana Peela do kin...

Další hororový snímek od režiséra Jordana Peela do kin dorazí 22. 7. 2022Read more »

Matt Damon si střihne menší roli v připravovaném krimi s...

Matt Damon si střihne menší roli v připravovaném krimi s názvem No Sudden Move. Kromě něj si ve filmu zahrají také David Harbour, Don Cheadle, Benicio del Toro a...Read more »

První trailer k dramatu Mank, které na Netflix dorazí už 4....

První trailer k dramatu Mank, které na Netflix dorazí už 4. 12. letošního roku. Jde o jedenáctý snímek, který zrežíroval David Fincher.Read more »

Idris Elba a John Cena byli obsazeni do hlavních rolí v...

Idris Elba a John Cena byli obsazeni do hlavních rolí v chystaném akčňáku Head of State, potvrdilo Amazon Studios. Snímek je popisován jako mix mezi filmy Air Force One...Read more »

Na Filmovém festivalu v Benátkách ovládl cenu Zlatého lva...

Na Filmovém festivalu v Benátkách ovládl cenu Zlatého lva snímek Nomadland, ve kterém září herečka Frances McDormandRead more »

Ve věku 82 let zemřel herec a režisér Jiří Menzel....

Ve věku 82 let zemřel herec a režisér Jiří Menzel. Proslavil se i ve světě, když v roce 1966 získal za snímek Ostře sledované vlaky Oscara.Read more »

Herec John Belushi se dočká vlastní biografie, kterého si...

Herec John Belushi se dočká vlastní biografie, kterého si zahraje Adam Pally. Snímek zrežíruje David Frankel (Bratrstvo neohrožených, Ďábel nosí Pradu)Read more »

Chystá se film o legendární čupakabře. Pro Netflix jí...

Chystá se film o legendární čupakabře. Pro Netflix jí zrežíruje Jonás Cuáron (Aningaag) a snímek produkčně zaštítí společnost Chrise Columbuse (Harry Potter a Kámen mudrců, Harry Potter a tajemná...Read more »

Channing Tatum bude produkovat muzikálové zpracování Lady...

Channing Tatum bude produkovat muzikálové zpracování Lady Macbeth, které bude pojednávat o mladých letech této postavy z děl Williama Shakespeara Macbetha. Snímek pro Amazon zrežíruje John McPhail (Anna a...Read more »

Sam Rockwell si zahraje zpěváka Merla Haggarda v jeho...

Sam Rockwell si zahraje zpěváka Merla Haggarda v jeho biografii. Snímek pro Amazon zrežíruje Robin Bissell (The Best of Enemies).Read more »

Denzel Washington a Julia Roberts si zahrají v novém filmu...

Denzel Washington a Julia Roberts si zahrají v novém filmu podle románu Leave the World Behind. Snímek pro Netflix natočí režisér Sam Esmail (Mr. Robot. Comet).Read more »

Oscarový snímek Parazit dostal plakát pro černobílou edici

Oscarový snímek Parazit dostal plakát pro černobílou ediciRead more »
Stránka načtena za 1,31012 s | počet dotazů: 183 | paměť: 32633 KB. | 14.04.2021 - 19:35:06
X