Kritiky.cz >

Next-gen vylepšení Zaklínač 3: Divoký pro Xbox Series X|S a...

Next-gen vylepšení Zaklínač 3: Divoký pro Xbox Series X|S a PlayStation 5 vyjde v druhé polovině letošního roku.Read more »

Trailer na Star Wars: The Bad Batch.

Trailer na Star Wars: The Bad Batch.Check out the brand-new trailer for Lucasfilm’s “Star Wars: The Bad Batch,” an original animated series launching exclusively on Disney+. “Star Wars: The...Read more »

Uzavřená beta středověké mlátičky Chivalry II bude na...

Uzavřená beta středověké mlátičky Chivalry II bude na všech dostupných platformách probíhat od 23. do 26. 4. Plná hra od Torn Banner Studios vychází 8. 6. 2021 pro PC,...Read more »

V polské strategii War Hospital zasazené do roku 1917 se...

V polské strategii War Hospital zasazené do roku 1917 se budete starat o raněné v první linii. V neotřelé real-time strategii se každý život počítá. Hra od polského studia...Read more »

Battlefield 6 bude představen v květnu. Jeff Grubb se...

Battlefield 6 bude představen v květnu. Jeff Grubb se odvolává na samotné EA. Vydání je dle jeho slov naplánováno na podzim pro PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation...Read more »

Střílečka Outriders od autorů Bulletstorm v den vydání...

Střílečka Outriders od autorů Bulletstorm v den vydání zamíří do Xbox Game Pass. Hru si bude možné v den vydání zahrát skrze Xbox Cloud Gaming (Beta) na konzolích Xbox...Read more »

Nový Assassin’s Creed se údajně bude jmenovat Warriors a...

Nový Assassin's Creed se údajně bude jmenovat Warriors a má být zasazen do 17. až 19. století v Japonsku. Náš hrdina se má jmenovat Akako Shiratori. Assassin's Creed Warriors...Read more »

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde s českými titulky. 4....

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde s českými titulky. 4. 6. letošního roku pro PC (Steam), PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One.Read more »

Střílečka Outriders vyjde 25. 2 v demo verzi. Plná verze od...

Střílečka Outriders vyjde 25. 2 v demo verzi. Plná verze od autorů titulů jako Bulletstorm, Gears of War: Judgment a Painkiller dorazí 1. 4. letošního roku na PC, PS5,...Read more »

Ninja Theory prezentuje Senua’s Saga: Hellblade II na...

Ninja Theory prezentuje Senua's Saga: Hellblade II na novém obrázku. Titul postavený na technologii Unreal Engine 5 má představovat skutečný next-gen a ukázat, čeho je Xbox Series X schopný.Read more »

Crash Bandicoot 4: It’s About Time dorazí 12. 3. na PC,...

Crash Bandicoot 4: It's About Time dorazí 12. 3. na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.Read more »

GTA V už prodalo 140 milionu kopií, z toho 20 milionu v tomto...

GTA V už prodalo 140 milionu kopií, z toho 20 milionu v tomto roce. Mezitím Rockstar Games připravují next-gen verze pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X|S, které...Read more »

Capcom potvrzuje, Resident Evil: Village vyjde už 7. 5. 2021....

Capcom potvrzuje, Resident Evil: Village vyjde už 7. 5. 2021. Hra se kromě next-gen konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X|S chystá také na stávající PlayStation 4 a Xbox...Read more »

Termíny pro nadcházející očekávané tituly: Kena: Bridge...

Termíny pro nadcházející očekávané tituly: Kena: Bridge of Spirits (PC, PS5, PS4) - březen 2021 Solar Ash (PC, PS5, PS4) - červen 2021 Stray (PC, PS5, PS4) - říjen...Read more »

Escape from Tarkov zamíří už brzy na konzole. Porty sice...

Escape from Tarkov zamíří už brzy na konzole. Porty sice specifikovány nebyly, ale očekává se, že studio Battlestate Games svůj titul vydá pro PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation...Read more »

S.T.A.L.K.E.R 2 poběží na Xbox Series X|S v 60 snímcích za...

S.T.A.L.K.E.R 2 poběží na Xbox Series X|S v 60 snímcích za sekundu v rozlišení 4K. Využívat bude také technologie ray-tracing.Read more »

Control se ukazuje na nové generaci konzolí. Prodávat se bude...

Control se ukazuje na nové generaci konzolí. Prodávat se bude za plnou cenu v Ultimátní edici, kterou musíte zakoupit, aby jste mohli hrát verzi pro PS5 a Xbox Series...Read more »

EA oznámilo next-gen verzi Madden NFL 21. Ta bude stát €70...

EA oznámilo next-gen verzi Madden NFL 21. Ta bude stát €70 (1 845 Kč) ale pokud si hru pořídíte ještě teď na PS4 nebo Xbox One, obdržíte upgrade na...Read more »

První screenshoty z next-gen verze FIFA 21 na PlayStation 5 a...

První screenshoty z next-gen verze FIFA 21 na PlayStation 5 a Xbox Series XRead more »

NBA 2K21 na novém Xbox Series X zabere přes 121,7 GB. Verze...

NBA 2K21 na novém Xbox Series X zabere přes 121,7 GB. Verze pro slabší S by mohla být o třetinu menší.Read more »

Call of Duty: Black Ops Cold War na next-gen konzolích zabere o...

Call of Duty: Black Ops Cold War na next-gen konzolích zabere o 40 GB více Xbox One: 93 GB Xbox Series X|S: 136 GB PlayStation 4: 95 GB......Read more »

Chod a podpora technologií u next-gen verzí her od Ubisoftu:...

Chod a podpora technologií u next-gen verzí her od Ubisoftu: Watch Dogs: Legion | 29. 10. 2020 - Xbox One, PS4, Google Stadia, Amazon Luna, Microsoft Windows (Ubisoft Connect,...Read more »

FIFA 21 vyjde na PS5 a Xbox Series X|S už 4. prosince...

FIFA 21 vyjde na PS5 a Xbox Series X|S už 4. prosince letošního rokuRead more »

Pokud si koupíte čerstvě vydaný Ghostrunner na konzolích...

Pokud si koupíte čerstvě vydaný Ghostrunner na konzolích PS4 a Xbox One, tak dostanete bezplatný upgrade na PS5 a Xbox Series X|S. Vylepšení dorazí v roce 2021.Read more »

Herec Dave Bautista ve vylepšení Gears 5 pro Xbox Series X|S

Herec Dave Bautista ve vylepšení Gears 5 pro Xbox Series X|SRead more »

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí...

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí Uplay a Ubisoft Club a umožní přenesení uložených pozic mezi jednotlivými verzemi her. Ubisoft Connect odstartuje 29. 10. a bude podporovat všechny...Read more »

Preview verze střílečky Enlisted z 2. světové války...

Preview verze střílečky Enlisted z 2. světové války dorazí exkluzivně na Xbox Series X|S. Do konce roku se očekává, že early acces hry zavítá i na Steam.Read more »

Destiny 2 míří na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Studio...

Destiny 2 míří na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Studio Bungie na next-gen konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X slibuje chod v rozlišení 4K při 60 snímcích...Read more »

Football Manager 2021 představuje novinky. Populární...

Football Manager 2021 představuje novinky. Populární fotbalový simulátor vychází pro Microsoft Windows 24. listopadu. Verze pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch dorazí v prosinci.Read more »

Mlátička For Honor dostane bezplatný next-gen upgrade pro...

Mlátička For Honor dostane bezplatný next-gen upgrade pro PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Ubisoft slibuje souboje při 60 snímcích za sekundu v rozlišení 4K, ovšem ne na slabším...Read more »

Nový spot na konzoli Xbox Series X

Nový spot na konzoli Xbox Series XRead more »

Rambo míří do Mortal Kombat 11. K milníku 8 milionů...

Rambo míří do Mortal Kombat 11. K milníku 8 milionů prodaných kopií studia NetherRealm Studios (Injustice 2, Mortal Kombat X ) a Warner Bros. Games (Batman: Arkham City) vydávají...Read more »

Crash Bandicoot 4: It’s About Time míří na novou...

Crash Bandicoot 4: It's About Time míří na novou generaci konzolí. Nasvědčuje tomu komise ESRB, která čerstvě udělila rating dosud neoznámené Xbox Series X verzi.Read more »

Škoda Fabia R5 a Ford Fiesta R5 MKII v čínské divočině z...

Škoda Fabia R5 a Ford Fiesta R5 MKII v čínské divočině z DiRT 5. Záběry pochází z konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X, kde hra poběží ve 120...Read more »

Zahraniční média, která obdržela Xbox Series X předčasně...

Zahraniční média, která obdržela Xbox Series X předčasně jsou z konzole nadšená. Xbox Series X opravdu zkracuje načítání her, prý až o 80%. U Red Dead Redemption 2 to...Read more »

První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou...

První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou generaci konzolí a PC. Značně omlazený kyberpunkový horor od polského Bloober Team (Observer, Blair Witch, Layers of Fear, The Medium)...Read more »

Forza Horizon 3 dostane next-gen vylepšení pro Xbox Series X a...

Forza Horizon 3 dostane next-gen vylepšení pro Xbox Series X a Xbox Series S. Bezplatná aktualizace slibuje chod při 30 snímcích v rozlišení 4K na Xbox Series X a...Read more »

Football Manager 2021 vychází už 10. listopadu na Xbox Series...

Football Manager 2021 vychází už 10. listopadu na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a Microsoft Windows (Steam). Verze pro PlayStation 4 a PlayStation 5 nebudou, jelikož...Read more »

Rozšíření uložiště Seagate 1TB Game Drive pro Xbox Series...

Rozšíření uložiště Seagate 1TB Game Drive pro Xbox Series X a Xbox Series S bude stát $219 (5 050 Kč)Read more »

Maneater dostane vylepšený pro next-gen konzole PlayStation 5,...

Maneater dostane vylepšený pro next-gen konzole PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S. Upgrade bude zdarma a dorazí v roce 2021 i na PC. Žraločí RPG...Read more »

Bright Memory bude launch titulem pro novou generaci konzolí...

Bright Memory bude launch titulem pro novou generaci konzolí Xbox. Nadějná střílečka a sekačka zároveň vyjde pro Xbox Series X a Xbox Series S 10. 11. a její plná...Read more »

Spuštění předobjednávek Xbox Series X a Xbox Series S...

Spuštění předobjednávek Xbox Series X a Xbox Series S zapříčinilo enormní prodej dosluhující konzole Xbox One X, jejíž prodeje na Amazonu vzrostly o %747, to je více prodaných konzolí...Read more »

Observer: System Redux bude launch titulem pro novou generací...

Observer: System Redux bude launch titulem pro novou generací konzolí. Vylepšený titul z roku 2017 vyjde 12. 11. pro PlayStation 5 a 10. 11. pro Xbox Series X a...Read more »

PS4 verze Need For Speed: Hot Pursuit Remastered dostala v...

PS4 verze Need For Speed: Hot Pursuit Remastered dostala v Jižní Koreji rating. Očekávaný ale neoznámený remaster by měl ke konci roku vyjít na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox...Read more »

Dnes odstartovaly předobjednávky konzolí Xbox Series X a Xbox...

Dnes odstartovaly předobjednávky konzolí Xbox Series X a Xbox Series S a Microsoft na mnoha místech hlásí beznadějně vyprodáno. Například v Austrálii a Velké Británii se po nové generaci...Read more »

Microsoft zítra spustí předobjednávky konzolí Xbox Series X...

Microsoft zítra spustí předobjednávky konzolí Xbox Series X a Xbox Series SRead more »

The Invincible je chystaný next-gen sci-fi thriller s...

The Invincible je chystaný next-gen sci-fi thriller s robotickými pavouky, za kterým stojí nové polské studio Starward Industries, které je tvořené ze zkušených vývojářů, kteří se podíleli např. na...Read more »

Xbox Series X u nás nakonec nebude stát avizovaných 12 999...

Xbox Series X u nás nakonec nebude stát avizovaných 12 999 Kč ale 13 499 Kč. Maloobchodní cena Xbox Series S v České Republice zůstává na 7 999 Kč.Read more »

Ubisoft představil Riders Republic, který přípomíná...

Ubisoft představil Riders Republic, který přípomíná bláznivější Steep. Nové MMO vychází už 25. února na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia a Microsoft Windows...Read more »

Krabice ve které se bude prodávat Xbox Series X

Krabice ve které se bude prodávat Xbox Series XRead more »
Stránka načtena za 1,12189 s | počet dotazů: 188 | paměť: 30945 KB. | 10.04.2021 - 23:13:26