Termíny pro nadcházející očekávané tituly: Kena: Bridge...

Termíny pro nadcházející očekávané tituly: Kena: Bridge of Spirits (PC, PS5, PS4) - březen 2021 Solar Ash (PC, PS5, PS4) - červen 2021 Stray (PC, PS5, PS4) - říjen...Read more »

Escape from Tarkov zamíří už brzy na konzole. Porty sice...

Escape from Tarkov zamíří už brzy na konzole. Porty sice specifikovány nebyly, ale očekává se, že studio Battlestate Games svůj titul vydá pro PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation...Read more »

S.T.A.L.K.E.R 2 poběží na Xbox Series X|S v 60 snímcích za...

S.T.A.L.K.E.R 2 poběží na Xbox Series X|S v 60 snímcích za sekundu v rozlišení 4K. Využívat bude také technologie ray-tracing.Read more »

Control se ukazuje na nové generaci konzolí. Prodávat se bude...

Control se ukazuje na nové generaci konzolí. Prodávat se bude za plnou cenu v Ultimátní edici, kterou musíte zakoupit, aby jste mohli hrát verzi pro PS5 a Xbox Series...Read more »

EA oznámilo next-gen verzi Madden NFL 21. Ta bude stát €70...

EA oznámilo next-gen verzi Madden NFL 21. Ta bude stát €70 (1 845 Kč) ale pokud si hru pořídíte ještě teď na PS4 nebo Xbox One, obdržíte upgrade na...Read more »

První screenshoty z next-gen verze FIFA 21 na PlayStation 5 a...

První screenshoty z next-gen verze FIFA 21 na PlayStation 5 a Xbox Series XRead more »

NBA 2K21 na novém Xbox Series X zabere přes 121,7 GB. Verze...

NBA 2K21 na novém Xbox Series X zabere přes 121,7 GB. Verze pro slabší S by mohla být o třetinu menší.Read more »

Call of Duty: Black Ops Cold War na next-gen konzolích zabere o...

Call of Duty: Black Ops Cold War na next-gen konzolích zabere o 40 GB více Xbox One: 93 GB Xbox Series X|S: 136 GB PlayStation 4: 95 GB......Read more »

Chod a podpora technologií u next-gen verzí her od Ubisoftu:...

Chod a podpora technologií u next-gen verzí her od Ubisoftu: Watch Dogs: Legion | 29. 10. 2020 - Xbox One, PS4, Google Stadia, Amazon Luna, Microsoft Windows (Ubisoft Connect,...Read more »

FIFA 21 vyjde na PS5 a Xbox Series X|S už 4. prosince...

FIFA 21 vyjde na PS5 a Xbox Series X|S už 4. prosince letošního rokuRead more »

Pokud si koupíte čerstvě vydaný Ghostrunner na konzolích...

Pokud si koupíte čerstvě vydaný Ghostrunner na konzolích PS4 a Xbox One, tak dostanete bezplatný upgrade na PS5 a Xbox Series X|S. Vylepšení dorazí v roce 2021.Read more »

Herec Dave Bautista ve vylepšení Gears 5 pro Xbox Series X|S

Herec Dave Bautista ve vylepšení Gears 5 pro Xbox Series X|SRead more »

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí...

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí Uplay a Ubisoft Club a umožní přenesení uložených pozic mezi jednotlivými verzemi her. Ubisoft Connect odstartuje 29. 10. a bude podporovat všechny...Read more »

Preview verze střílečky Enlisted z 2. světové války...

Preview verze střílečky Enlisted z 2. světové války dorazí exkluzivně na Xbox Series X|S. Do konce roku se očekává, že early acces hry zavítá i na Steam.Read more »

Destiny 2 míří na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Studio...

Destiny 2 míří na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Studio Bungie na next-gen konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X slibuje chod v rozlišení 4K při 60 snímcích...Read more »

Football Manager 2021 představuje novinky. Populární...

Football Manager 2021 představuje novinky. Populární fotbalový simulátor vychází pro Microsoft Windows 24. listopadu. Verze pro konzole Xbox One, Xbox Series X|S a Nintendo Switch dorazí v prosinci.Read more »

Mlátička For Honor dostane bezplatný next-gen upgrade pro...

Mlátička For Honor dostane bezplatný next-gen upgrade pro PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Ubisoft slibuje souboje při 60 snímcích za sekundu v rozlišení 4K, ovšem ne na slabším...Read more »

Nový spot na konzoli Xbox Series X

Nový spot na konzoli Xbox Series XRead more »

Rambo míří do Mortal Kombat 11. K milníku 8 milionů...

Rambo míří do Mortal Kombat 11. K milníku 8 milionů prodaných kopií studia NetherRealm Studios (Injustice 2, Mortal Kombat X ) a Warner Bros. Games (Batman: Arkham City) vydávají...Read more »

Crash Bandicoot 4: It’s About Time míří na novou...

Crash Bandicoot 4: It's About Time míří na novou generaci konzolí. Nasvědčuje tomu komise ESRB, která čerstvě udělila rating dosud neoznámené Xbox Series X verzi.Read more »

Škoda Fabia R5 a Ford Fiesta R5 MKII v čínské divočině z...

Škoda Fabia R5 a Ford Fiesta R5 MKII v čínské divočině z DiRT 5. Záběry pochází z konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X, kde hra poběží ve 120...Read more »

Zahraniční média, která obdržela Xbox Series X předčasně...

Zahraniční média, která obdržela Xbox Series X předčasně jsou z konzole nadšená. Xbox Series X opravdu zkracuje načítání her, prý až o 80%. U Red Dead Redemption 2 to...Read more »

První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou...

První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou generaci konzolí a PC. Značně omlazený kyberpunkový horor od polského Bloober Team (Observer, Blair Witch, Layers of Fear, The Medium)...Read more »

Forza Horizon 3 dostane next-gen vylepšení pro Xbox Series X a...

Forza Horizon 3 dostane next-gen vylepšení pro Xbox Series X a Xbox Series S. Bezplatná aktualizace slibuje chod při 30 snímcích v rozlišení 4K na Xbox Series X a...Read more »

Football Manager 2021 vychází už 10. listopadu na Xbox Series...

Football Manager 2021 vychází už 10. listopadu na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One a Microsoft Windows (Steam). Verze pro PlayStation 4 a PlayStation 5 nebudou, jelikož...Read more »
Stránka načtena za 0,94886 s | počet dotazů: 170 | paměť: 27975 KB. | 18.01.2021 - 23:12:18