Kritiky.cz >

Psychouš Joe a seriál You neztrácejí kouzlo ani ve slunném Los Angeles

Seriálový pokrm s jednoduchým názvem You (v české verzi TY) jsem na počátku hltal jako vyhladovělý vlk. Po ospalejším úvodu druhé série jsem mu ovšem dal sbohem a domníval jsem se,...Read more »

20 nejlepších seriálů dvacetiletí (4. část)

Posledních pět kousků nám chybí ke zkompletování naší seriálové TOP 20 uplynulých dvou dekád. Závěrečnou kapitolu jsem zasvětil těm televizním diamantům, které mě osobně nejvíce oslinily. Banshee (2013-2016) Nejlepší...Read more »

The Outsider – obnovená premiéra úkladného vraha

Filmfanatic miluje temné kriminální thrillery. V posledních letech mohl mít radost třeba z Temného případu, nebo i daleko civilnějšího Mindhunter. Když se tedy HBO vytasila s další adaptací proslulého...Read more »

Seriál 30 stříbrných: od dobrodružného hororu ze španělské vsi až po mysteriózní thriller z hloubi Vatikánu

Temnými sila­mi ovlád­nu­tý děda si to nakrá­čí do ženevské ban­ky, v níž odkrá­glu­je půl­tu­cet čle­nů ochran­ky, odci­zí z tre­zo­ru jed­nu z oněch Jidášovo 30 stří­br­ných a jako krva­vé řeše­to po pal­bě od zby­lých mužů...Read more »

20 nejlepších seriálů dvacetiletí (3. část)

Přehlídka nejlepších seriálů 21. století numero tři je tu a pomalu se blížíme do finiše. Jak se traduje, je těžší nafilmovat dobrou komedii nežli drama, proto se to i...Read more »

Netflix chystá animované seriály Tomb Raider a Kong: Ostrov...

Netflix chystá animované seriály Tomb Raider a Kong: Ostrov lebekRead more »

Warner Bros. jmenovalo Toma Ascheima do role šéfa franšíz...

Warner Bros. jmenovalo Toma Ascheima do role šéfa franšíz Harry Potter a Fantastická zvířata. Vážená osoba a jeden zástupců společnosti by tak mohl obě franšízy rozšířit o další filmy...Read more »

NETFLIX – LISTOPAD 2020 - Nové série populárních seriálů + nový seriál

Pokud sle­du­je­te seri­á­ly Suburra, Young Sheldon (Malý Sheldon) a The Crown (Koruna), lis­to­pad bude váš oblí­be­ný měsíc. Všechny tři totiž prá­vě v lis­to­pa­du budou pokra­čo­vat s dal­ší sérií. Suburra: Krvavé před­měs­tí První...Read more »

Apple pro svou službu Apple TV+ ulovil Martina Scorseseho...

Apple pro svou službu Apple TV+ ulovil Martina Scorseseho (Irčan, Prokletý ostrov). Ten bude pro cupertinskou společnost v následujících letech točit seriály a filmy.Read more »

Leonardo DiCaprio přes svou produkční společnost Appian Way...

Leonardo DiCaprio přes svou produkční společnost Appian Way uzavřel exkluzivní smlouvu se společností Apple. V následující letech bude Appian Way doručovat filmy a seriály pouze pro Apple TV+.Read more »
Stránka načtena za 0,94892 s | počet dotazů: 164 | paměť: 30393 KB. | 10.04.2021 - 23:38:13