Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz >

Vylepšený Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na next-gen...

Vylepšený Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na next-gen kon­zo­le dora­zí 26. břez­na. Verze pro Nintendo Switch vyjde poz­dě­ji tom­to roce.Read more »

Microsoft požádal o Evropskou komisi o schválení akvizice...

Microsoft požá­dal o Evropskou komi­si o schvá­le­ní akvi­zi­ce ZeniMax Media, aby poz­dě­ji nemu­sel čelit poru­še­ní anti­mo­no­pol­ní legisla­ti­vy. Evropská komi­se roz­hod­ne do 5. 3. 2021.Read more »

Microsoft požádal Evropskou komisi o schválení akvizice...

Microsoft požá­dal Evropskou komi­si o schvá­le­ní akvi­zi­ce ZeniMax Media, aby poz­dě­ji nemu­sel čelit poru­še­ní anti­mo­no­pol­ní legisla­ti­vy. Evropská komi­se roz­hod­ne do 5. 3. 2021.Read more »

Blizzard představil Battle.net 2.0, který je mnohem...

Blizzard před­sta­vil Battle.net 2.0, kte­rý je mno­hem pře­hled­něj­ší, než sou­čas­ná podo­ba kli­en­tu. Aktuálně je pře­dě­la­ný Battle.net dostup­ný pou­ze v Severní Americe, ale poz­dě­ji se roz­ší­ří i do dal­ších regi­o­nů.Read more »

Watch Dogs: Legion by později mělo obdržet online režim. V...

Watch Dogs: Legion by poz­dě­ji mělo obdr­žet onli­ne režim. V Ubisoftu se nejdří­ve chtě­jí sou­stře­dit na chy­by v sin­gepla­ye­ru.Read more »

Tým Farflame se pustil do překladu Assassin’s Creed...

Tým Farflame se pus­til do pře­kla­du Assassin’s Creed Valhalla. Později budou pře­lo­že­ny i DLC.Read more »

Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady má vyjít...

Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady má vyjít na pře­lo­mu roku 2021 a 2022 a máme zde hrát za anti­hr­di­ny Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang, Cheetah, Bane, Poison Ivy,...Read more »

Do Assetto Corsa Competizione GT4 přichází nové DLC, které...

Do Assetto Corsa Competizione GT4 při­chá­zí nové DLC, kte­ré do hry při­dá­vá 14 nových vozi­del ze šam­pi­o­ná­tu GT4 European Series. Balíček je dostup­ný za €20 (531 Kč) a vyjde pou­ze na...Read more »

Studio Crytek se pochlubilo malinkou ochutnávkou z Crysis...

Studio Crytek se pochlu­bi­lo malin­kou ochut­náv­kou z Crysis Remastered na Nintendo Switch, kam dora­zí už 23. 7. Později se omla­ze­ní hry z roku 2007 podí­vá na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows.Read more »

Konverze Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 a Xbox Series X bude...

Konverze Cyberpunk 2077 na PlayStation 5 a Xbox Series X bude poz­dě­ji, ale bude zdar­maRead more »

BloodRayne se vrátí. Společnost Ziggurat Interactive získala...

BloodRayne se vrá­tí. Společnost Ziggurat Interactive zís­ka­la prá­va na kul­tov­ní znač­ku a plá­nu­je vylep­še­nou edi­ci pro PC. Později i úpl­ně nový díl. Krom toho akvi­zi­ce zahr­nu­je Advent Rising a Raze’s Hell.Read more »
Stránka načtena za 1,47151 s | počet dotazů: 195 | paměť: 34448 KB. | 02.07.2022 - 16:22:08