Nové screenshoty z plnohodnotné PlayStation rogue-like...

Nové screenshoty z plnohodnotné PlayStation rogue-like exkluzivity Returnal.Read more »

Steam se pochlubil statistikami za rok 2020. Platforma od Valve...

Steam se pochlubil statistikami za rok 2020. Platforma od Valve měla více aktivních uživatelů než PlayStation a Xbox, a to 120 milionů, přičemž PlayStation Network má 102 milionů a...Read more »

Nejstahovanější PS4 a PS5 roku 2020 v USA: PLAYSTATION 5 HRY...

Nejstahovanější PS4 a PS5 roku 2020 v USA: PLAYSTATION 5 HRY 1. Call of Duty: Black Ops Cold War... 2. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales 3. Assassin’s Creed Valhalla 4....Read more »

Escape from Tarkov zamíří už brzy na konzole. Porty sice...

Escape from Tarkov zamíří už brzy na konzole. Porty sice specifikovány nebyly, ale očekává se, že studio Battlestate Games svůj titul vydá pro PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation...Read more »

Po 10 letech bychom se mohli dočkat pokračování akční...

Po 10 letech bychom se mohli dočkat pokračování akční stealth série Tenchu. Prezident společnosti Acquire Takuma Endo se totiž nechal slyšet, že by rád vytvořil nový díl od základu...Read more »

Český free-to-play survival Vigor od Bohemia Interactive...

Český free-to-play survival Vigor od Bohemia Interactive (DayZ, Arma) vychází pro PlayStation 4 a PlayStation 5. Hra už je delší dobu dostupná také na Nintendo Switch.Read more »

HBO oficiálně objednalo seriál na motivy oceňované videohry...

HBO oficiálně objednalo seriál na motivy oceňované videohry The Last of Us. Děj seriálu si ukousne příběh z první videohry z roku 2013, který se odehrává 20 let poté,...Read more »

Střílečka Deathloop od Arkane Studios vyjde 21. 5. 2021...

Střílečka Deathloop od Arkane Studios vyjde 21. 5. 2021 exkluvině pro PlayStation 5 a PCRead more »

První screenshoty z next-gen verze FIFA 21 na PlayStation 5 a...

První screenshoty z next-gen verze FIFA 21 na PlayStation 5 a Xbox Series XRead more »

Call of Duty: Black Ops Cold War na next-gen konzolích zabere o...

Call of Duty: Black Ops Cold War na next-gen konzolích zabere o 40 GB více Xbox One: 93 GB Xbox Series X|S: 136 GB PlayStation 4: 95 GB......Read more »

Vývoj Immortals Fenyx Rising je oficiálně dokončen a nic tak...

Vývoj Immortals Fenyx Rising je oficiálně dokončen a nic tak nebrání tomu, aby adventura s řeckými bohy mohla 3. 12. letošního roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One,...Read more »

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí...

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí Uplay a Ubisoft Club a umožní přenesení uložených pozic mezi jednotlivými verzemi her. Ubisoft Connect odstartuje 29. 10. a bude podporovat všechny...Read more »

P.T. nebude možné stáhnout do PS5. Konami nepočítá se...

P.T. nebude možné stáhnout do PS5. Konami nepočítá se zpětnou kompatibilitou hratelného teaseru pohřbeného restartu série Silent Hill a nebude P.T. nabízet ani v PlayStation Store.Read more »

Už za necelý měsíc, tedy 19. 10. u nás vychází...

Už za necelý měsíc, tedy 19. 10. u nás vychází PlayStation 5Read more »

Assassin’s Creed Valhalla oficiálně dosáhl zlatého...

Assassin's Creed Valhalla oficiálně dosáhl zlatého stavu. Titulu od Ubisoft Montreal tak už nic nebrání, aby mohl 10. listopadu na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One,...Read more »

Sony oficiciálně představila uživatelské rozhrání...

Sony oficiciálně představila uživatelské rozhrání PlayStation 5Read more »

Destiny 2 míří na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Studio...

Destiny 2 míří na PlayStation 5 a Xbox Series X|S. Studio Bungie na next-gen konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X slibuje chod v rozlišení 4K při 60 snímcích...Read more »

Seriál Doctor Who se dočká další hry. Doctor Who: The Edge...

Seriál Doctor Who se dočká další hry. Doctor Who: The Edge Of Reality vyjde na jaře příštího roku pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch a...Read more »

Tajuplná poušť Algerian v příběhové ukázce Amnesia:...

Tajuplná poušť Algerian v příběhové ukázce Amnesia: Rebirth. Hra vychází už 20. 10. na PlayStation 4 a Microsoft Windows (Steam, Epic Games Store).Read more »

Sony chystá PlayStation Store určený pro PS5. Přes samotný...

Sony chystá PlayStation Store určený pro PS5. Přes samotný web tak nebudou možné nákupy obsahu pro PlayStation 3, PS Vita a PSP, pouze ze zabudovaného obchodu v konzoli. Podle...Read more »

Worms Rumble vyjdou v prosinci letošního roku. Pokud by jste...

Worms Rumble vyjdou v prosinci letošního roku. Pokud by jste si hru chtěli vyzkoušet ještě před vydáním, studio Team17 (Worms, Worms 2, Worms Armageddon) láká na otevřenou betu, která...Read more »

Rambo míří do Mortal Kombat 11. K milníku 8 milionů...

Rambo míří do Mortal Kombat 11. K milníku 8 milionů prodaných kopií studia NetherRealm Studios (Injustice 2, Mortal Kombat X ) a Warner Bros. Games (Batman: Arkham City) vydávají...Read more »

Ve Farm Mechanic Simulator budeme opravovat zemědělské...

Ve Farm Mechanic Simulator budeme opravovat zemědělské stroje. Nejnovější simulátor od polských Ultimate Games S.A (Ultimate Fishing Simulator) vyjde koncem příštího roku pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series...Read more »

Škoda Fabia R5 a Ford Fiesta R5 MKII v čínské divočině z...

Škoda Fabia R5 a Ford Fiesta R5 MKII v čínské divočině z DiRT 5. Záběry pochází z konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X, kde hra poběží ve 120...Read more »

Akční open-world adventura 171 je jako GTA, akorát z...

Akční open-world adventura 171 je jako GTA, akorát z Brazílie. Záběry pochází z pre-alpha verze a hra se do své beta fáze přehoupne už v roce 2021. Ambciózní...Read more »
Stránka načtena za 1,54129 s | počet dotazů: 185 | paměť: 28481 KB. | 19.01.2021 - 17:16:08