Práva na adaptaci románu White Noise s Adamen Driverem a...

Práva na adaptaci románu White Noise s Adamen Driverem a Gretou Gerwig v hlavních rolích získal Netflix. Režíruje Noah Baumbach (Manželská historie, Madagaskar 3).Read more »

The Woman in the Window dorazí na Netflix v první polovině...

The Woman in the Window dorazí na Netflix v první polovině letošního roku.Read more »

Netflix ve spolupráci se Segou chystá animovaný 3D seriál na...

Netflix ve spolupráci se Segou chystá animovaný 3D seriál na motivy Ježka Sonica, který dorazí v roce 2022. Netflix to nejdříve oznámil skrze svůj účet NX na Twitteru, poté...Read more »

Superhrdinský snímek We Can Be Heroes od režiséra Roberta...

Superhrdinský snímek We Can Be Heroes od režiséra Roberta Rodrigueze (Sin City - město hříchu, Alita: Bojový Anděl) dorazí na Netflix místo 1. 1. 2021 už 25. 12. 2020.Read more »

První fotka z nadcházejícího Netflix snímku Adam Project o...

První fotka z nadcházejícího Netflix snímku Adam Project o cestování v čase.Read more »

The Circle – reality show made by Netflix

Máte rádi soci­ál­ní sítě? Cítíte se v nich jako ryba ve vodě? Nebo vám nao­pak Instagram, Face­book a dal­ší, nic neří­ká? Ať už jste z jed­no­ho, nebo dru­hé­ho tábo­ra, v rea­li­ty show The...Read more »

Dámský gambit - Je to dobré, když žena natře „prdel“ zkušeným šachistům.

Seriál Dámský gambit je hitem posledních týdnů, sledovali jej snad i ti, kteří by si o šachovnici jinak neopřeli ani staré ukrajinské kolo. Já jsem šachy dříve hrával a...Read more »

Hodný holky (Good Girls) - Netflixovka ne(jenom) pro holky

Hodný hol­ky (Good Girls) je ame­ric­ký seri­ál o třech kama­rád­kách, kte­ré už mají dost toho, že mají nedo­sta­tek peněz a spous­tu dlu­hů. Vše začne zce­la nevin­ně: lou­pe­ží v míst­ním obcho­dě. Jenomže co...Read more »

Disney+ raketově roste. Se 73 miliony předplatiteli dohání...

Disney+ raketově roste. Se 73 miliony předplatiteli dohání Netflix. 195 milionů předplatitelů dle posledních dat odebírá Netflix ale už teď je jasné, že až se Disney+ rozšíří do dalších...Read more »

Režisér David Fincher bude následující čtyři roky...

Režisér David Fincher bude následující čtyři roky vyvíjet obsah pro Netflix, se streamovací službou podepsal exkluzivní smlouvu.Read more »

Láska je slepá - reality show z dílny Netflix

Znáte rče­ní o tom, že lás­ka je sle­pá? Tvůrci rea­li­ty show Láska je sle­pá (Love is blind) se roz­hod­li toto rče­ní ově­řit v pra­xi. Pomocí soci­ál­ní­ho expe­ri­men­tu chtě­li zjis­tit, zda je...Read more »

NETFLIX – LISTOPAD 2020 - Nové série populárních seriálů + nový seriál

Pokud sle­du­je­te seri­á­ly Suburra, Young Sheldon (Malý Sheldon) a The Crown (Koruna), lis­to­pad bude váš oblí­be­ný měsíc. Všechny tři totiž prá­vě v lis­to­pa­du budou pokra­čo­vat s dal­ší sérií. Suburra: Krvavé před­měs­tí První...Read more »

Assassin’s Creed se dočká hraného seriálu, ten po zisku...

Assassin's Creed se dočká hraného seriálu, ten po zisku práv chystá Netflix. Na pozice producentů usedli Jason Altman a Danielle Kreinik ze společnosti Ubisoft.Read more »

Adam Sandler se objeví v hlavní roli v adaptaci české knihy...

Adam Sandler se objeví v hlavní roli v adaptaci české knihy Kosmonaut z Čech. Známé sci-fi dílo od českého spisovatele Jakuba Procházky pro Netflix zrežíruje Johan Renck (Perníkový táta,...Read more »

Velký úklid s Marií Kondo

Uklízíte rádi? A Marie Kondo zná­te? Marie je japon­ská orga­ni­zá­tor­ka úkli­du, kte­rá se pro­sla­vi­la svou uklí­ze­cí meto­dou KonMari. Od roku 2019 vysí­lá Netflix rea­li­ty show, ve kte­ré Marie Kondo osob­ně...Read more »

Drama Mank na Netflix dorazí 4. 12.2020. Jedná se o 11. film,...

Drama Mank na Netflix dorazí 4. 12.2020. Jedná se o 11. film, který zrežíroval David Fincher (Sedm, Zodiac, Sociální síť, Zmizelá).Read more »

Barbar Conan se dočká seriálové adaptace. Pro Netflix jí...

Barbar Conan se dočká seriálové adaptace. Pro Netflix jí vytvoří Fredrik Malmberg (Barbar Conan (2011), Ať vejde ten pravý) a Mark Wheeler (Apollo 13). Mj. Netflix na tuto slavnou...Read more »

Netflix po první sérii zrušil loutkový seriál Temný...

Netflix po první sérii zrušil loutkový seriál Temný krystal: Věk vzdoru. Důvodem je nízká sledovanost. Netflix v Temném krystalu viděl nové Stranger Things či Korunu.Read more »

První fotky z Netflix sci-fi The Midnight Sky, který...

První fotky z Netflix sci-fi The Midnight Sky, který režíruje George ClooneyRead more »

Adaptace Problému tří těles je na cestě, pro Netflix se jí...

Adaptace Problému tří těles je na cestě, pro Netflix se jí ujme dvojice David Benioff a D.B. Weiss (Hra o trůny)Read more »

Herních adaptací není nikdy dost

Herních adaptací není nikdy dostMahriz GamingSeriál Resident Evil bude zasazený do doby 26 let po T-viru, kdy na Zemi žije 15 milionů lidí a 6 miliard monster. Netflix si...Read more »

Seriál Resident Evil bude zasazený do doby 26 let po T-viru,...

Seriál Resident Evil bude zasazený do doby 26 let po T-viru, kdy na Zemi žije 15 milionů lidí a 6 miliard monster. Netflix si objednal celkem osm hodinových epizod....Read more »

Vodafone jako první operátor u nás začne nabízet Netflix. V...

Vodafone jako první operátor u nás začne nabízet Netflix. V praxi to bude fungovat tak, že v tomto případě peníze neušetříte, ale platba za Netflix bude v měsíčním vyúčtování,...Read more »

Po animovaném Splinter Cell seriál Netflix doručí film...

Po animovaném Splinter Cell seriál Netflix doručí film Beyond Good & EvilMahriz MoviesVideoherní série Beyond Good & Evil se dočká filmového zpracování. Pro Netflix jí zrežíruje režisér Rob Letterman...Read more »

Krimi drama Trial of the Chicago 7 na Netflix dorazí 16. 10....

Krimi drama Trial of the Chicago 7 na Netflix dorazí 16. 10. 2020Read more »
Stránka načtena za 1,94741 s | počet dotazů: 184 | paměť: 28698 KB. | 22.01.2021 - 15:53:26