Kritiky.cz >

Animák Rodina na baterky z dílny Sony Pictures Animation na...

Animák Rodina na baterky z dílny Sony Pictures Animation na Netflix dorazí 30. 4. 2021.Read more »

Ve snímku Havoc si kromě Toma Hardyho zahraje také Forest...

Ve snímku Havoc si kromě Toma Hardyho zahraje také Forest Whitaker. Blíže nespecifikovaný projekt exkluzivně pro Netflix režíruje Gareth Evans (Zátah 2).Read more »

The Woman in the Window na Netflix dorazí 14. 5. 2021.

The Woman in the Window na Netflix dorazí 14. 5. 2021.Read more »

Netflix zakoupil vysílací práva na drama Fatherhood. Snímek...

Netflix zakoupil vysílací práva na drama Fatherhood. Snímek na Netflix dorazí 16. 4. 2021.Read more »

Terminátor dostane anime seriál. Pro Netflix ho vytvoří...

Terminátor dostane anime seriál. Pro Netflix ho vytvoří Mattson Tomin (The Batman).Read more »

Charlize Theron a Kerry Washington si zahrají v chystaném...

Charlize Theron a Kerry Washington si zahrají v chystaném snímku The School for Good and Evil. Novinku pro Netflix zrežíruje Paul Feig (Kancl, Last Christmas).Read more »

Armáda mrtvých od Zacka Snydera na Netflix dorazí 21. 5....

Armáda mrtvých od Zacka Snydera na Netflix dorazí 21. 5. 2021.Read more »

Tom Hardy byl obsazen do drogového thrilleru Havoc. Pro Netflix...

Tom Hardy byl obsazen do drogového thrilleru Havoc. Pro Netflix ho exkluzivně zrežíruje a napíše Gareth Evans (Zátah 2).Read more »

V roce 2026 má mít Disney+ 294 milionů předplatitelů,...

V roce 2026 má mít Disney+ 294 milionů předplatitelů, zatímco Netflix bude mít 286 milionů. S odvážnou předpovědí přichází analytici z Digital TV Research.Read more »

Režisér Tim Burton (Karlík a továrna na čokoládu,...

Režisér Tim Burton (Karlík a továrna na čokoládu, Střihoruký Edward, Ospalá díra) pro Netflix natočí seriál o postavě Wednesday z Addamsovy rodiny.Read more »

Horor Army of the Dead v režii Zacka Snydera na Netflix dorazí...

Horor Army of the Dead v režii Zacka Snydera na Netflix dorazí v květnu 2021.Read more »

Sony přejmenovalo svůj animák Connected na The Mitchells vs....

Sony přejmenovalo svůj animák Connected na The Mitchells vs. The Machines. Ten místo do kin zamíří na streamovací službu Netflix, jímž byl snímek odkoupen.Read more »

Práva na adaptaci románu White Noise s Adamen Driverem a...

Práva na adaptaci románu White Noise s Adamen Driverem a Gretou Gerwig v hlavních rolích získal Netflix. Režíruje Noah Baumbach (Manželská historie, Madagaskar 3).Read more »

The Woman in the Window dorazí na Netflix v první polovině...

The Woman in the Window dorazí na Netflix v první polovině letošního roku.Read more »

Netflix ve spolupráci se Segou chystá animovaný 3D seriál na...

Netflix ve spolupráci se Segou chystá animovaný 3D seriál na motivy Ježka Sonica, který dorazí v roce 2022. Netflix to nejdříve oznámil skrze svůj účet NX na Twitteru, poté...Read more »

Superhrdinský snímek We Can Be Heroes od režiséra Roberta...

Superhrdinský snímek We Can Be Heroes od režiséra Roberta Rodrigueze (Sin City - město hříchu, Alita: Bojový Anděl) dorazí na Netflix místo 1. 1. 2021 už 25. 12. 2020.Read more »

První fotka z nadcházejícího Netflix snímku Adam Project o...

První fotka z nadcházejícího Netflix snímku Adam Project o cestování v čase.Read more »

The Circle – reality show made by Netflix

Máte rádi soci­ál­ní sítě? Cítíte se v nich jako ryba ve vodě? Nebo vám nao­pak Instagram, Face­book a dal­ší, nic neří­ká? Ať už jste z jed­no­ho, nebo dru­hé­ho tábo­ra, v rea­li­ty show The...Read more »

Dámský gambit - Je to dobré, když žena natře „prdel“ zkušeným šachistům.

Seriál Dámský gambit je hitem posledních týdnů, sledovali jej snad i ti, kteří by si o šachovnici jinak neopřeli ani staré ukrajinské kolo. Já jsem šachy dříve hrával a...Read more »

Hodný holky (Good Girls) - Netflixovka ne(jenom) pro holky

Hodný hol­ky (Good Girls) je ame­ric­ký seri­ál o třech kama­rád­kách, kte­ré už mají dost toho, že mají nedo­sta­tek peněz a spous­tu dlu­hů. Vše začne zce­la nevin­ně: lou­pe­ží v míst­ním obcho­dě. Jenomže co...Read more »

Disney+ raketově roste. Se 73 miliony předplatiteli dohání...

Disney+ raketově roste. Se 73 miliony předplatiteli dohání Netflix. 195 milionů předplatitelů dle posledních dat odebírá Netflix ale už teď je jasné, že až se Disney+ rozšíří do dalších...Read more »

Režisér David Fincher bude následující čtyři roky...

Režisér David Fincher bude následující čtyři roky vyvíjet obsah pro Netflix, se streamovací službou podepsal exkluzivní smlouvu.Read more »

Láska je slepá - reality show z dílny Netflix

Znáte rče­ní o tom, že lás­ka je sle­pá? Tvůrci rea­li­ty show Láska je sle­pá (Love is blind) se roz­hod­li toto rče­ní ově­řit v pra­xi. Pomocí soci­ál­ní­ho expe­ri­men­tu chtě­li zjis­tit, zda je...Read more »

NETFLIX – LISTOPAD 2020 - Nové série populárních seriálů + nový seriál

Pokud sle­du­je­te seri­á­ly Suburra, Young Sheldon (Malý Sheldon) a The Crown (Koruna), lis­to­pad bude váš oblí­be­ný měsíc. Všechny tři totiž prá­vě v lis­to­pa­du budou pokra­čo­vat s dal­ší sérií. Suburra: Krvavé před­měs­tí První...Read more »

Assassin’s Creed se dočká hraného seriálu, ten po zisku...

Assassin's Creed se dočká hraného seriálu, ten po zisku práv chystá Netflix. Na pozice producentů usedli Jason Altman a Danielle Kreinik ze společnosti Ubisoft.Read more »

Adam Sandler se objeví v hlavní roli v adaptaci české knihy...

Adam Sandler se objeví v hlavní roli v adaptaci české knihy Kosmonaut z Čech. Známé sci-fi dílo od českého spisovatele Jakuba Procházky pro Netflix zrežíruje Johan Renck (Perníkový táta,...Read more »

Velký úklid s Marií Kondo

Uklízíte rádi? A Marie Kondo zná­te? Marie je japon­ská orga­ni­zá­tor­ka úkli­du, kte­rá se pro­sla­vi­la svou uklí­ze­cí meto­dou KonMari. Od roku 2019 vysí­lá Netflix rea­li­ty show, ve kte­ré Marie Kondo osob­ně...Read more »

Drama Mank na Netflix dorazí 4. 12.2020. Jedná se o 11. film,...

Drama Mank na Netflix dorazí 4. 12.2020. Jedná se o 11. film, který zrežíroval David Fincher (Sedm, Zodiac, Sociální síť, Zmizelá).Read more »

Barbar Conan se dočká seriálové adaptace. Pro Netflix jí...

Barbar Conan se dočká seriálové adaptace. Pro Netflix jí vytvoří Fredrik Malmberg (Barbar Conan (2011), Ať vejde ten pravý) a Mark Wheeler (Apollo 13). Mj. Netflix na tuto slavnou...Read more »

Netflix po první sérii zrušil loutkový seriál Temný...

Netflix po první sérii zrušil loutkový seriál Temný krystal: Věk vzdoru. Důvodem je nízká sledovanost. Netflix v Temném krystalu viděl nové Stranger Things či Korunu.Read more »

První fotky z Netflix sci-fi The Midnight Sky, který...

První fotky z Netflix sci-fi The Midnight Sky, který režíruje George ClooneyRead more »

Adaptace Problému tří těles je na cestě, pro Netflix se jí...

Adaptace Problému tří těles je na cestě, pro Netflix se jí ujme dvojice David Benioff a D.B. Weiss (Hra o trůny)Read more »

Herních adaptací není nikdy dost

Herních adaptací není nikdy dostMahriz GamingSeriál Resident Evil bude zasazený do doby 26 let po T-viru, kdy na Zemi žije 15 milionů lidí a 6 miliard monster. Netflix si...Read more »

Seriál Resident Evil bude zasazený do doby 26 let po T-viru,...

Seriál Resident Evil bude zasazený do doby 26 let po T-viru, kdy na Zemi žije 15 milionů lidí a 6 miliard monster. Netflix si objednal celkem osm hodinových epizod....Read more »

Vodafone jako první operátor u nás začne nabízet Netflix. V...

Vodafone jako první operátor u nás začne nabízet Netflix. V praxi to bude fungovat tak, že v tomto případě peníze neušetříte, ale platba za Netflix bude v měsíčním vyúčtování,...Read more »

Po animovaném Splinter Cell seriál Netflix doručí film...

Po animovaném Splinter Cell seriál Netflix doručí film Beyond Good & EvilMahriz MoviesVideoherní série Beyond Good & Evil se dočká filmového zpracování. Pro Netflix jí zrežíruje režisér Rob Letterman...Read more »

Krimi drama Trial of the Chicago 7 na Netflix dorazí 16. 10....

Krimi drama Trial of the Chicago 7 na Netflix dorazí 16. 10. 2020Read more »

Denzel Washington a Julia Roberts si zahrají v novém filmu...

Denzel Washington a Julia Roberts si zahrají v novém filmu podle románu Leave the World Behind. Snímek pro Netflix natočí režisér Sam Esmail (Mr. Robot. Comet).Read more »

Ryan Gosling a Chris Evans si zahrají hlavní role ve...

Ryan Gosling a Chris Evans si zahrají hlavní role ve špionážním thrilleru The Gray Man. Snímek pro Netflix zrežírují bratři Anthony a Joe Russo (Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame),...Read more »

The Devil All the Time na Netflix dorazí 16. 9. 2020

The Devil All the Time na Netflix dorazí 16. 9. 2020Read more »

RECENZE: Druhá řada Marvel’s The Punisher

Frank Castle je zpět. Samozvaný msti­tel s bílou leb­kou na hru­di se vrá­til se svou dru­hou sólo­vou sezó­nou a po vel­mi pove­de­né prv­ní řadě byla oče­ká­vá­ní pro pokra­čo­vá­ní nad­mí­ru vyso­ká. Jestli se...Read more »

Video: Polar - Jak se nám líbilo

Podívali jsme se na zou­bek Madsu Mikkelsenovi a v jed­nom z našich videí si řek­li, co se nám na novin­ce Polar od Netflixu líbi­lo a nelí­bi­lo a zda bys­te jí měli dát šan­ci. TTRead more »

RECENZE: Bodyguard

 BBC nám minu­lý rok naser­ví­ro­va­la jeden nená­pad­ný hit. Minisérie Bodyguard, ve kte­ré se v hlav­ní roli obje­vil Richard Madden, kte­ré­ho vět­ši­na z nás zná jako Robba Starka ze Hry o trů­ny. Já...Read more »

RECENZE: A Series Of Unfortunate Events

   Řadu nešťast­ných pří­hod si mož­ná pama­tu­je­te jako film v titul­ní roli s Jimem Carrym. Letos při­šel se svou seri­á­lo­vou ver­zí Netflix a titul­ní role hra­bě­te Olafa se namís­to Carryho ujal Neil...Read more »

TEASER: The Crown 2. sezóna

   8.12.2017 se na Netflix vrá­tí oce­ňo­va­ný seri­ál The Crown se svo­jí dru­hou řadou. My dále bude­me sle­do­vat osu­dy krá­lov­ské rodi­ny a v jed­né z ved­lej­ších rolí se letos obje­ví před­sta­vi­tel slav­né­ho...Read more »

RECENZE: Okja

Na Netflixu není o jejich ori­gi­nál­ní pro­duk­ci nou­ze. Jeden z posled­ních kous­ků, kte­ré máme mož­nost na této stre­a­mo­va­cí služ­bě je jiho­ko­rej­ský film Okja, kte­rý jen těž­ko půjde zařa­dit do jed­né žánro­vé...Read more »
Stránka načtena za 1,88390 s | počet dotazů: 197 | paměť: 31332 KB. | 10.04.2021 - 23:14:13