Xbox ovladače jsou stále na baterky, protože Microsoft má...

Xbox ovladače jsou stále na baterky, protože Microsoft má smlouvu se společností Duracell. Dle IGN to ale nemusí být hlavní důvod, jelikož Microsoft prý chce dát hráčům možnost volby.Read more »

Project xCloud na jaře 2021 zamíří na iOS a PC. Microsoft...

Project xCloud na jaře 2021 zamíří na iOS a PC. Microsoft chce streamováním oslovit miliardy nových hráčů.Read more »

Česká historická strategie Nebuchadnezzar zasazená do...

Česká historická strategie Nebuchadnezzar zasazená do Mezopotámie od studia Nepos Games vyjde 17. 2. 2021. Vedle Microsoft Windows dorazí také na Linux.Read more »

Phil Spencer tvrdí, že PS5 je drahou investicí. Hlava...

Phil Spencer tvrdí, že PS5 je drahou investicí. Hlava společnosti Xbox Phil Spencer pro španělský magazín La Vanguardia prohlásil, že $500 za konzoli PS5 a $70 za některé tituly...Read more »

Assassin’s Creed Valhalla oficiálně dosáhl zlatého...

Assassin's Creed Valhalla oficiálně dosáhl zlatého stavu. Titulu od Ubisoft Montreal tak už nic nebrání, aby mohl 10. listopadu na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One,...Read more »

Tajuplná poušť Algerian v příběhové ukázce Amnesia:...

Tajuplná poušť Algerian v příběhové ukázce Amnesia: Rebirth. Hra vychází už 20. 10. na PlayStation 4 a Microsoft Windows (Steam, Epic Games Store).Read more »

Horor The Medium vyjde ještě tento rok. Stane se tak 10. 12....

Horor The Medium vyjde ještě tento rok. Stane se tak 10. 12. letošního roku na Xbox Series X|S a Microsoft Windows (Steam, Epic Games Store, Microsoft Store) a v...Read more »

Us Dreamers. Power Your Dreams. Microsoft zveřejnil oficiální...

Us Dreamers. Power Your Dreams. Microsoft zveřejnil oficiální spot k next-gen konzolím Xbox Series X|S.Read more »

Microsoft vymyslel, jak docílí Xbox Game Pass na iOS a...

Microsoft vymyslel, jak docílí Xbox Game Pass na iOS a obelstí tím Apple. Jelikož cupertinská společnost vyžaduje, aby každá z více než 150 her, které předplatné Xbox Game Pass...Read more »

Microsoft vymyslel, jak dostane Xbox Game Pass na iOS a obelstí...

Microsoft vymyslel, jak dostane Xbox Game Pass na iOS a obelstí tím Apple. Jelikož cupertinská společnost vyžaduje, aby každá z více než 150 her, které předplatné Xbox Game Pass...Read more »

Worms Rumble vyjdou v prosinci letošního roku. Pokud by jste...

Worms Rumble vyjdou v prosinci letošního roku. Pokud by jste si hru chtěli vyzkoušet ještě před vydáním, studio Team17 (Worms, Worms 2, Worms Armageddon) láká na otevřenou betu, která...Read more »

Akční strategie John Wick Hex vyjde 4. 12. na Xbox One,...

Akční strategie John Wick Hex vyjde 4. 12. na Xbox One, Nintendo Switch a Steam. Hra je už nějakou dobu dostupná na Epic Games Store pro Microsoft Windows...Read more »

Ve Farm Mechanic Simulator budeme opravovat zemědělské...

Ve Farm Mechanic Simulator budeme opravovat zemědělské stroje. Nejnovější simulátor od polských Ultimate Games S.A (Ultimate Fishing Simulator) vyjde koncem příštího roku pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series...Read more »

Prince of Persia: Sands of Time Remake sice nijak neoslní, ale...

Prince of Persia: Sands of Time Remake sice nijak neoslní, ale Ubisoft ho prodává za relativně dostupnou cenu 1099 Kč. Jestli se remake povedl se přesvědčíme už 21. 1.2021,...Read more »

Xbox Game Pass v říjnu obdrží hry Doom Eternal (od 1. 10....

Xbox Game Pass v říjnu obdrží hry Doom Eternal (od 1. 10. pro konzole a Android), Forza Motorsport 7 (od 8. 10. pro konzole, Microsoft Windows a Android), Drake...Read more »

Christopher Weaver, zakladatel Bethesda Softworks: „Co...

Christopher Weaver, zakladatel Bethesda Softworks: "Co Microsoft vlastní, to Sony nemůže dostat. Ještě jsem nepotkal ředitele, který by nechtěl akcelerovat prodeje svého potenciálního produktu. Microsoft bude určitě respektovat 34...Read more »

V rámci 2020 Tokyo Game Show jsme dostali trailer na NieR...

V rámci 2020 Tokyo Game Show jsme dostali trailer na NieR Replicant, což remake hry z roku 2010 a prequel k NieR: Automata. Titul od studia Cavia pod Square...Read more »

Amazon Luna je novou herní cloud službou, která půjde do...

Amazon Luna je novou herní cloud službou, která půjde do boje s konkurenty Project xCloud od společnosti Microsoft a Stadia od Google. Měsíční předplatné Luna+ bude stát $6 (139...Read more »

Microsoft stále nemá dost a ještě by rád plně na svou...

Microsoft stále nemá dost a ještě by rád plně na svou stranu získal studia Asobo Studio (A Plague Tale: Innocence, Microsoft Flight Simulator) a Dontnod (Life is Strange, Tell...Read more »

Observer: System Redux bude launch titulem pro novou generací...

Observer: System Redux bude launch titulem pro novou generací konzolí. Vylepšený titul z roku 2017 vyjde 12. 11. pro PlayStation 5 a 10. 11. pro Xbox Series X a...Read more »

PS4 verze Need For Speed: Hot Pursuit Remastered dostala v...

PS4 verze Need For Speed: Hot Pursuit Remastered dostala v Jižní Koreji rating. Očekávaný ale neoznámený remaster by měl ke konci roku vyjít na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox...Read more »

Udělá studio Obsidian Entertainment (Fallout: New Vegas,...

Udělá studio Obsidian Entertainment (Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity, Grounded, South Park: The Stick of Truth, Avowed) v budoucnu nový Fallout? Takovou otázku si po akvizici ze společnosti...Read more »

Časová exkluzivita JETT: The Far Shore pro PS5 hlásí odklad...

Časová exkluzivita JETT: The Far Shore pro PS5 hlásí odklad na rok 2021. Hra od studií Superbrothers a Pine Scented Software je ve vývoji pro PlayStation 5, PlayStation 4...Read more »

Xbox Game Pass roste enormní rychlostí. Microsoft se nově...

Xbox Game Pass roste enormní rychlostí. Microsoft se nově pochlubil, že si jejich předplatné nyní platí více než 15 milionů uživatelů. To je o pět milionů více, než tomu...Read more »

Budou Bethesda hry exkluzivní? To stále nevíme, jelikož se k...

Budou Bethesda hry exkluzivní? To stále nevíme, jelikož se k tomu Microsoft přímo nevyjádřil ale ujistil, že exkluzivitu her bude posuzovat jednotlivě případ od případu a že budou vycházet...Read more »
Stránka načtena za 0,99649 s | počet dotazů: 178 | paměť: 28522 KB. | 19.01.2021 - 18:54:01