The Woman in the Window dorazí na Netflix v první polovině...

The Woman in the Window dorazí na Netflix v první polovině letošního roku.Read more »

Střílečka Outriders se odkládá na 1. 4. letošního roku....

Střílečka Outriders se odkládá na 1. 4. letošního roku. Jako kompenzace za další odklad vyjde 2. 2. 2021 pro všechny platformy demo.Read more »

People Can Fly pracuje na nových AAA hrách pro Take-Two a...

People Can Fly pracuje na nových AAA hrách pro Take-Two a Square Enix. Polské studio je podepsáno pod značkami jako Fortnite, Bulletstorm, Gears of War, Painkiller nebo Outriders, které...Read more »

CD Projekt Red už podruhé ujistil investory a fanoušky, že k...

CD Projekt Red už podruhé ujistil investory a fanoušky, že k dalšímu odkladu již nedojde. Nejočekávanější hra posledních let, by tak po sedmi letech vývoje měla skutečně splnit slíbené...Read more »

Exkluzivní Xbox střílečka CrossfireX od Remedy Entertainment...

Exkluzivní Xbox střílečka CrossfireX od Remedy Entertainment (Control, Alan Wake) a Smilegate Entertainment (Crossfire) se odkládá z konce letošního roku na rok 2021.Read more »

Polský horor The Medium se odkládá z 10. prosince na 28....

Polský horor The Medium se odkládá z 10. prosince na 28. ledna 2021. Polský Bloober Team tak učinil v návaznosti na to, že CD Projekt přesunul svůj Cyberpunk 2077...Read more »

FIFA 21 vyjde na PS5 a Xbox Series X|S už 4. prosince...

FIFA 21 vyjde na PS5 a Xbox Series X|S už 4. prosince letošního rokuRead more »

Cyberpunk 2077 se i přes všechny sliby odkládá na 10....

Cyberpunk 2077 se i přes všechny sliby odkládá na 10. prosince letošního roku, tedy o 21 dníRead more »

Podívejte se na rozpis tzv. post launch obsahu do...

Podívejte se na rozpis tzv. post launch obsahu do Assassin's Creed Valhalla. Obsah zdarma by měl dorazit ke konci letošního roku.Read more »

Sniper Elite 4 na Nintendo Switch vyjde 17. 11. letošního roku

Sniper Elite 4 na Nintendo Switch vyjde 17. 11. letošního rokuRead more »

První trailer k dramatu Mank, které na Netflix dorazí už 4....

První trailer k dramatu Mank, které na Netflix dorazí už 4. 12. letošního roku. Jde o jedenáctý snímek, který zrežíroval David Fincher.Read more »

Expanze Fallen God do SpellForce 3 vyjde 3. 11. letošního...

Expanze Fallen God do SpellForce 3 vyjde 3. 11. letošního roku ve verzi pro PCRead more »

Benedict Cumberbatch (Doctor Strange) prozradil, že Doctor...

Benedict Cumberbatch (Doctor Strange) prozradil, že Doctor Strange in the Multiverse of Madness se začne natáčet koncem října nebo začátkem listopadu letošního rokuRead more »

První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou...

První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou generaci konzolí a PC. Značně omlazený kyberpunkový horor od polského Bloober Team (Observer, Blair Witch, Layers of Fear, The Medium)...Read more »

Podmořský svět v Aquanox Deep Descent prozkoumáme už 16....

Podmořský svět v Aquanox Deep Descent prozkoumáme už 16. října letošního rokuRead more »

Early Access verze Baldur’s Gate 3 bude spuštěna 6. 10....

Early Access verze Baldur's Gate 3 bude spuštěna 6. 10. letošního roku na platformách Steam, GOG Galaxy 2.0 a Google StadiaRead more »

Godfall od Counterplay Games je oficiálně dokončen. Hra...

Godfall od Counterplay Games je oficiálně dokončen. Hra dosáhla zlatého statusu a nic nebrání tomu, aby ambiciózní looter-shooter titul mohl 12. 11. letošního roku vyjít.Read more »

Horor Twin Mirror od studia Dontnod (Life is Strange, Tell Me...

Horor Twin Mirror od studia Dontnod (Life is Strange, Tell Me Why) vyjde 1. 12. letošního roku na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows (Epic Games Store).Read more »

Nová Zelda je prý ještě daleko, místo toho Nintendo...

Nová Zelda je prý ještě daleko, místo toho Nintendo oznámilo Hyrule Warriors: Age of Calamity, což je prequel poslední Zeldy, který se odehrává 100 let před příběhem Breath...Read more »

Služba EA Play na Steamu odstartuje 31. 8. letošního roku....

Služba EA Play na Steamu odstartuje 31. 8. letošního roku. Měsíční předplatné k několika desítkám hrám se prodává za $5 (109 Kč).Read more »

Dočkáme se vymodleného remaku Prince z Persie z roku 2008?...

Dočkáme se vymodleného remaku Prince z Persie z roku 2008? Španělský obchod Max na svých stránkách před pár hodinami nabízel dvě - jedna pro PlayStation 4 a druhá pro...Read more »

Mass Effect Trilogy Remaster už za necelé dva měsíce....

Mass Effect Trilogy Remaster už za necelé dva měsíce. Britský obchod GAME to potvrzuje na své účtence, jejíž pravost potvrdilo hned několik zaměstnanců. Pokud nejde o chybu, tak remasteru...Read more »

Land of War - The Beginning je nová frist-person střílečka z...

Land of War - The Beginning je nová frist-person střílečka z období druhé světové války. Titul od polského studia MS Games vyjde konec letošního roku na Microsoft Windows (Steam).Read more »

Studio People Can Fly (Painkiller, Gears of War, Bulletstorm)...

Studio People Can Fly (Painkiller, Gears of War, Bulletstorm) kromě toho, že pracuje na střílečce Outriders, která vyjde koncem letošního roku, chystá akční adventuru pro PlayStation 5, Xbox Series...Read more »

Nejnovější herní trailer k RIDE 4 od studia Milestone Team....

Nejnovější herní trailer k RIDE 4 od studia Milestone Team. Populární motocyklový simulátor vyjde 8. 10. letošního roku na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows.Read more »
Stránka načtena za 1,64215 s | počet dotazů: 171 | paměť: 28070 KB. | 24.01.2021 - 19:40:07