Chystá se animovaný seriál ze světa Od soumraku do úsvitu....

Chystá se animovaný seriál ze světa Od soumraku do úsvitu. Pracuje na něm režisér Robert Rodriguez, který první film z této série v roce 1996 režíroval.Read more »

Santa Monica Studio pracuje kromě God of War: Ragnarök na...

Santa Monica Studio pracuje kromě God of War: Ragnarök na nové hře. Potvrzuje to nový vypsaný inzerát na uměleckého ředitele, který bude mít na starost nový neohlášený projekt.Read more »

Tvůrci sekaček Nioh a Ninja Gaiden by do budoucna mohli...

Tvůrci sekaček Nioh a Ninja Gaiden by do budoucna mohli vytvořit open-world hru. Informace se opírá o vyjádření šéfa vývoje Nioh Fumihiko Yasuda ze studia Team Ninja který prozradil,...Read more »

Battlefield 6 bude zasazen do současnosti a má být...

Battlefield 6 bude zasazen do současnosti a má být inspirován třetím dílem. Vyjít by měl už letos v prosinci jak pro PC a next-gen konzole, tak pro PlayStation 4...Read more »

Galaxy Quest by se mohl po 21 letech dočkat pokračování....

Galaxy Quest by se mohl po 21 letech dočkat pokračování. Herec Tim Allen coby Jason Nesmith v původním filmu prý už měl v ruce scénář, který je dle jeho...Read more »

V GTA IV budeme hrát za ženu a za muže. S informací přišel...

V GTA IV budeme hrát za ženu a za muže. S informací přišel insider Tom Henderson, který se již v minulosti několikrát trefil v souvislosti s Call of Duty.Read more »

V GTA VI budeme hrát za ženu a za muže. S informací přišel...

V GTA VI budeme hrát za ženu a za muže. S informací přišel insider Tom Henderson, který se již v minulosti několikrát trefil v souvislosti s Call of Duty.Read more »

Lucasfilm Games a Ubisoft chystají novou hru ze světa Star...

Lucasfilm Games a Ubisoft chystají novou hru ze světa Star Wars. Mělo by jít o open world titul, a o vývoj by se mělo postarat švédské studio Massive Entertainment...Read more »

Pokračování Ghost of Tsushima má pravděpodobně zelenou....

Pokračování Ghost of Tsushima má pravděpodobně zelenou. Naznačuje to inzerát na stránkách studia Sucker Punch Productions (Infamous), který nabízí pozici combat designéra, který musí hrát Ghost of Tsushima, aby...Read more »

Showrunnerem seriálu, který se bude odehrávat před...

Showrunnerem seriálu, který se bude odehrávat před událostmi nového Batmana bude Joe Barton (Giri / Haji, Humans).Read more »

Režisér Darren Aronofsky (Černá labuť, Requiem za sen)...

Režisér Darren Aronofsky (Černá labuť, Requiem za sen) natočí pro studio A24 snímek s názvem The Whale. Hlavní roli si střihne Brendan Fraser. Ten si zahraje 300 kilového muže...Read more »

Další Assassin’s Creed vyjde zkraje roku 2022. Vývoj...

Další Assassin’s Creed vyjde zkraje roku 2022. Vývoj dostane tentokrát na starost Ubisoft Sofia (Assassin's Creed Rogue, Assassin's Creed: Syndicate) s podporou ostatních studií. Informace pochází od tentýž člověka,...Read more »

Jessie Buckley a Rory Kinnear byli obsazení do nového snímku...

Jessie Buckley a Rory Kinnear byli obsazení do nového snímku režiséra Alexe Garlanda (Ex Machina), který natočí pro studio A24.Read more »

Snímek Furiosa, který bude prequelem k filmu Šílený Max:...

Snímek Furiosa, který bude prequelem k filmu Šílený Max: Zběsilá cesta dorazí do kin 23. 6. 2023.Read more »

Rusko chce natočit první film ve Vesmíru dříve, než se to...

Rusko chce natočit první film ve Vesmíru dříve, než se to povede Cruisovi s režisérem Limanem. Ruské kosmické federace Roscosmos a Channel One to chtějí stihnout do října 2021....Read more »

Epic Games rozdává skvělý horor Alien: Isolation. Další...

Epic Games rozdává skvělý horor Alien: Isolation. Další hrou zdarma by mělo být Metro 2033. Nasvědčuje tomu uniklý seznam, který odhalil všechny předchozí hry včetně Alien: Isolation.Read more »

Plakát k Mortal Kombatu, který do kin a na službu HBO Max...

Plakát k Mortal Kombatu, který do kin a na službu HBO Max dorazí souběžně 16. dubna 2021.Read more »

Peyton Reed je zpět v režii třetího Ant-Mana, který do kin...

Peyton Reed je zpět v režii třetího Ant-Mana, který do kin dorazí pod názvem Ant-Man a Wasp: Quantumania. Vrací se jména jako Paul Rudd (Scott Lang/Ant-Man), Evangeline Lilly (Hope...Read more »

Naughty Dog po půl roce vydává trailer, který se zaměřuje...

Naughty Dog po půl roce vydává trailer, který se zaměřuje na Abby a její příběhRead more »

Florence Pugh si postavu Yeleny Belovy po Black Widow střihne...

Florence Pugh si postavu Yeleny Belovy po Black Widow střihne také v seriálu Hawkeye, který se v těchto dnech natáčí v New Yorku a dorazit by měl v roce...Read more »

Herečky Gal Gadot a Brie Larson budou přítomné na...

Herečky Gal Gadot a Brie Larson budou přítomné na galavečeru The Game Awards, který se uskuteční 10. prosince. Na prestižním vyhlašování herních cen by neměl chybět ani Tom Holland,...Read more »

Internetový seriál #martyisdead z produkce MALL.TV získal...

Internetový seriál #martyisdead z produkce MALL.TV získal mezinárodní cenu Emmy v kategorii krátkých seriálů a stal se tak prvním českým seriálem, který tuto televizní cenu dostal.Read more »

Natáčení Black Panther 2 je naplánované na červenec 2021 v...

Natáčení Black Panther 2 je naplánované na červenec 2021 v Atlantě. Vrátí se herci Lupita Nyong´o (Nakia), Letitia Wright (Shuri), Winston Duke (M´Baku) a Angela Bassett (Ramonda) a nová...Read more »

Po šesti letech se dočkáme Bastardů 4. Vrací se režisér...

Po šesti letech se dočkáme Bastardů 4. Vrací se režisér Tomáš Magnusek (Bastardi, Kameňák 4), který do hlavní role obsadil Zdeňka Godlu. Premiéra je naplánovaná na rok 2022.Read more »

Mads Mikkelsen s Warner Bros. jedná o roli Gellerta...

Mads Mikkelsen s Warner Bros. jedná o roli Gellerta Grindelwalda ve Fantastických zvířatech 3. Dánský herec by čerstvě nahradil Johnnyho Deppa, který se role vzdal.Read more »
Stránka načtena za 0,73259 s | počet dotazů: 179 | paměť: 28418 KB. | 23.01.2021 - 08:20:33