Kritiky.cz >

Otce Flashe v jeho sólovém filmu si zahraje Henry Allen,...

Otce Flashe v jeho sólovém filmu si zahraje Henry Allen, který v roli Billyho Crudupa nahradí Rona Livingstona.Read more »

HBO chystá seriálové pokračování thrilleru Čas zabíjet s...

HBO chystá seriálové pokračování thrilleru Čas zabíjet s názvem A Time For Mercy. Hlaví roli coby právník Jake Brigence opět ztvární Matthew McConaughey. Příběh dle stejnojmenné knihy pojednává o...Read more »

Sam Hargrave (Vyproštění) pro studio MGM zrežíruje snímek...

Sam Hargrave (Vyproštění) pro studio MGM zrežíruje snímek Combat Control. Hlavní roli si střihne Jake Gyllenhaal. Film bude pojednávat o letci Johnovi Chapmanovi (Jake Gyllenhaal), který se účastnil několika...Read more »

Florian Zeller (The Father) chystá filmovou adaptaci divadelní...

Florian Zeller (The Father) chystá filmovou adaptaci divadelní hry The Son, který navazuje na jeho předchozí adaptaci The Father a tvoří trio společně s The Mother. The Son se...Read more »

Mads Mikkelsen si zahraje v nejmenovaném snímku pro Netflix,...

Mads Mikkelsen si zahraje v nejmenovaném snímku pro Netflix, který zrežíruje Alexander Payne (Paříži, miluji Tě). Mikkelsen ztvární dánského novináře, který se pro svůj článek rozhodne se svou dcerou...Read more »

Antonie Fuqua (Odstřelovač, Equalizer, Sedm statečných) pro...

Antonie Fuqua (Odstřelovač, Equalizer, Sedm statečných) pro televizi Showtime vytvoří seriál Shaka: King of the Zulu Nation. Seriál bude pojednávat o afrických národech na počátku 19. století, který mezi...Read more »

Netflix chystá seriál podle knihy Talisman od Stephena Kinga a...

Netflix chystá seriál podle knihy Talisman od Stephena Kinga a Peter Strauba. Produkovat skrze svou společnost Amblin TV bude Steven Spielberg (Schindlerův seznam, Zachraňte vojína Ryana, Tintinova dobrodružství), který...Read more »

Ve snímku Poor Things si také zahraje Willem Dafoe, který se...

Ve snímku Poor Things si také zahraje Willem Dafoe, který se připojuje po bok Emmy Stone.Read more »

Electronic Arts v rámci EA Originals zaštítí nový titul, za...

Electronic Arts v rámci EA Originals zaštítí nový titul, za kterým stojí představitel Bayeka z Assassin's Creed Origins a herec ze seriálu Vychováni vlky od HBO Abubakar Salim, který...Read more »

Elizabeth Banks pro Universal natočí thriller Cocaine Bear....

Elizabeth Banks pro Universal natočí thriller Cocaine Bear. Scénář napíše Jimmy Warden (Chůva na zabití: Krvavá královna). Produkovat budou Phil Lord (Spider-Man: Paralelní světy, LEGO® příběh 2, LEGO® Batman...Read more »

Elle Fanning byla obsazená do Francis and the Godfather o...

Elle Fanning byla obsazená do Francis and the Godfather o natáčení filmu Kmotr. Fanning je bývalou manželkou Roberta Evanse, který zastával v letech 1966-1975 funkci viceprezidenta u společnosti Paramount...Read more »

Jedna ze dvou her, které chystá Remedy Entertainment bude...

Jedna ze dvou her, které chystá Remedy Entertainment bude free-to-play titul zaměřený na kooperaci. Obě hry financované a vydané Epic Games budou spadat do nedávno představeného Remedy Connected Universe,...Read more »

Scénáristou Star Trek 4 bude Kalinda Vazquez (Star Trek:...

Scénáristou Star Trek 4 bude Kalinda Vazquez (Star Trek: Discovery, Útěk z vězení). Produkčně na ní se svou společností Bad Robot dohlédne J.J. Abrams (Ulice Cloverfield 10, Mission: Impossible...Read more »

Kabelová televize Nickelodeon založila divizi Avatar Studios....

Kabelová televize Nickelodeon založila divizi Avatar Studios. Ta bude mít za úkol rozvětvovat univerzum Avatar: Poslední vládce větru ve formě seriálů, krátkých a celovečerních filmů. Prvním projektem bude celovečerní...Read more »

Ryan Gosling byl obsazen do thrilleru The Actor. Režírovat...

Ryan Gosling byl obsazen do thrilleru The Actor. Režírovat bude Duke Johnson (Anomalisa), který sepsal scénář společně se Stephenem Cooneyem.Read more »

Paddington 3 oficiálně dostal zelenou. Produkční společnost...

Paddington 3 oficiálně dostal zelenou. Produkční společnost StudioCanal nyní shání náhradu za režiséra Paula Kinga, který stál za posledními dvěma díly.Read more »

O víkendu na BlizzConline bude oznámen remaster Diablo 2:...

O víkendu na BlizzConline bude oznámen remaster Diablo 2: Resurrected. S informací přichází insider Kaiser499, který v minulosti jako první odhalil Diablo IV a Overwatch 2.Read more »

Režisér Zack Snyder (300: Bitva u Thermopyl, Liga...

Režisér Zack Snyder (300: Bitva u Thermopyl, Liga spravedlnosti) chystá snímek na motivy legendy o králi Artušovi, který bude oproti ostatním adaptacím pojatý klasičtěji.Read more »

Seriál Yellowstone se dočká prequelového seriálu s názvem...

Seriál Yellowstone se dočká prequelového seriálu s názvem Y: 1883, který bude mít exkluzivně premiéru na nové streamovací službě Paramount+.Read more »

Scénář k novému Bladeovi, který bude zasazen do MCU...

Scénář k novému Bladeovi, který bude zasazen do MCU napíše Stacy Osei-Kuffour (Watchmen, Hunters, Utíkej).Read more »

Jared Leto byl obsazen do chystaného snímku Adrift v režii...

Jared Leto byl obsazen do chystaného snímku Adrift v režii Darrena Aronofskyho (Requiem za sen). Snímek bude založen na krátké povídce od spisovatele Koji Suzukiho, jenž je autorem hororového...Read more »

Chystaný James Bond od IO Interactive bude nejambicióznější...

Chystaný James Bond od IO Interactive bude nejambicióznější hrou v historii studia. Dánské studio, které před pár dny zakončilo trilogii Hitman, chce do budoucna zvýšit své zaměstnanecké kapacity až...Read more »

Robert De Niro a John Boyega byli obsazení do chystaného krimi...

Robert De Niro a John Boyega byli obsazení do chystaného krimi drama The Formula. Pro Netflix ho zrežíruje Gerard McMurray. Film bude pojednávat o závodníkovi Formule 1, který se...Read more »

Zemřel hlavní designér Horizon Zero Dawn Mike Andrew Nash. V...

Zemřel hlavní designér Horizon Zero Dawn Mike Andrew Nash. V Guerrilla Games se podílel například na mechanických stvořeních, zbraních a různých předmětech. O jeho smrti informoval jeho tehdejší kolega...Read more »

Chystané Hogwarts Legacy by v roce 2022 nemuselo vyjít na...

Chystané Hogwarts Legacy by v roce 2022 nemuselo vyjít na starou generaci konzolí. Naznačuje to trailer od Sony, který uvádí pouze verzi pro PS5.Read more »

Chystá se animovaný seriál ze světa Od soumraku do úsvitu....

Chystá se animovaný seriál ze světa Od soumraku do úsvitu. Pracuje na něm režisér Robert Rodriguez, který první film z této série v roce 1996 režíroval.Read more »

Santa Monica Studio pracuje kromě God of War: Ragnarök na...

Santa Monica Studio pracuje kromě God of War: Ragnarök na nové hře. Potvrzuje to nový vypsaný inzerát na uměleckého ředitele, který bude mít na starost nový neohlášený projekt.Read more »

Tvůrci sekaček Nioh a Ninja Gaiden by do budoucna mohli...

Tvůrci sekaček Nioh a Ninja Gaiden by do budoucna mohli vytvořit open-world hru. Informace se opírá o vyjádření šéfa vývoje Nioh Fumihiko Yasuda ze studia Team Ninja který prozradil,...Read more »

Battlefield 6 bude zasazen do současnosti a má být...

Battlefield 6 bude zasazen do současnosti a má být inspirován třetím dílem. Vyjít by měl už letos v prosinci jak pro PC a next-gen konzole, tak pro PlayStation 4...Read more »

Galaxy Quest by se mohl po 21 letech dočkat pokračování....

Galaxy Quest by se mohl po 21 letech dočkat pokračování. Herec Tim Allen coby Jason Nesmith v původním filmu prý už měl v ruce scénář, který je dle jeho...Read more »

V GTA IV budeme hrát za ženu a za muže. S informací přišel...

V GTA IV budeme hrát za ženu a za muže. S informací přišel insider Tom Henderson, který se již v minulosti několikrát trefil v souvislosti s Call of Duty.Read more »

V GTA VI budeme hrát za ženu a za muže. S informací přišel...

V GTA VI budeme hrát za ženu a za muže. S informací přišel insider Tom Henderson, který se již v minulosti několikrát trefil v souvislosti s Call of Duty.Read more »

Lucasfilm Games a Ubisoft chystají novou hru ze světa Star...

Lucasfilm Games a Ubisoft chystají novou hru ze světa Star Wars. Mělo by jít o open world titul, a o vývoj by se mělo postarat švédské studio Massive Entertainment...Read more »

Pokračování Ghost of Tsushima má pravděpodobně zelenou....

Pokračování Ghost of Tsushima má pravděpodobně zelenou. Naznačuje to inzerát na stránkách studia Sucker Punch Productions (Infamous), který nabízí pozici combat designéra, který musí hrát Ghost of Tsushima, aby...Read more »

Showrunnerem seriálu, který se bude odehrávat před...

Showrunnerem seriálu, který se bude odehrávat před událostmi nového Batmana bude Joe Barton (Giri / Haji, Humans).Read more »

Režisér Darren Aronofsky (Černá labuť, Requiem za sen)...

Režisér Darren Aronofsky (Černá labuť, Requiem za sen) natočí pro studio A24 snímek s názvem The Whale. Hlavní roli si střihne Brendan Fraser. Ten si zahraje 300 kilového muže...Read more »

Další Assassin’s Creed vyjde zkraje roku 2022. Vývoj...

Další Assassin’s Creed vyjde zkraje roku 2022. Vývoj dostane tentokrát na starost Ubisoft Sofia (Assassin's Creed Rogue, Assassin's Creed: Syndicate) s podporou ostatních studií. Informace pochází od tentýž člověka,...Read more »

Jessie Buckley a Rory Kinnear byli obsazení do nového snímku...

Jessie Buckley a Rory Kinnear byli obsazení do nového snímku režiséra Alexe Garlanda (Ex Machina), který natočí pro studio A24.Read more »

Snímek Furiosa, který bude prequelem k filmu Šílený Max:...

Snímek Furiosa, který bude prequelem k filmu Šílený Max: Zběsilá cesta dorazí do kin 23. 6. 2023.Read more »

Rusko chce natočit první film ve Vesmíru dříve, než se to...

Rusko chce natočit první film ve Vesmíru dříve, než se to povede Cruisovi s režisérem Limanem. Ruské kosmické federace Roscosmos a Channel One to chtějí stihnout do října 2021....Read more »

Epic Games rozdává skvělý horor Alien: Isolation. Další...

Epic Games rozdává skvělý horor Alien: Isolation. Další hrou zdarma by mělo být Metro 2033. Nasvědčuje tomu uniklý seznam, který odhalil všechny předchozí hry včetně Alien: Isolation.Read more »

Plakát k Mortal Kombatu, který do kin a na službu HBO Max...

Plakát k Mortal Kombatu, který do kin a na službu HBO Max dorazí souběžně 16. dubna 2021.Read more »

Peyton Reed je zpět v režii třetího Ant-Mana, který do kin...

Peyton Reed je zpět v režii třetího Ant-Mana, který do kin dorazí pod názvem Ant-Man a Wasp: Quantumania. Vrací se jména jako Paul Rudd (Scott Lang/Ant-Man), Evangeline Lilly (Hope...Read more »

Naughty Dog po půl roce vydává trailer, který se zaměřuje...

Naughty Dog po půl roce vydává trailer, který se zaměřuje na Abby a její příběhRead more »

Florence Pugh si postavu Yeleny Belovy po Black Widow střihne...

Florence Pugh si postavu Yeleny Belovy po Black Widow střihne také v seriálu Hawkeye, který se v těchto dnech natáčí v New Yorku a dorazit by měl v roce...Read more »

Herečky Gal Gadot a Brie Larson budou přítomné na...

Herečky Gal Gadot a Brie Larson budou přítomné na galavečeru The Game Awards, který se uskuteční 10. prosince. Na prestižním vyhlašování herních cen by neměl chybět ani Tom Holland,...Read more »

Internetový seriál #martyisdead z produkce MALL.TV získal...

Internetový seriál #martyisdead z produkce MALL.TV získal mezinárodní cenu Emmy v kategorii krátkých seriálů a stal se tak prvním českým seriálem, který tuto televizní cenu dostal.Read more »

Natáčení Black Panther 2 je naplánované na červenec 2021 v...

Natáčení Black Panther 2 je naplánované na červenec 2021 v Atlantě. Vrátí se herci Lupita Nyong´o (Nakia), Letitia Wright (Shuri), Winston Duke (M´Baku) a Angela Bassett (Ramonda) a nová...Read more »

Po šesti letech se dočkáme Bastardů 4. Vrací se režisér...

Po šesti letech se dočkáme Bastardů 4. Vrací se režisér Tomáš Magnusek (Bastardi, Kameňák 4), který do hlavní role obsadil Zdeňka Godlu. Premiéra je naplánovaná na rok 2022.Read more »

Mads Mikkelsen s Warner Bros. jedná o roli Gellerta...

Mads Mikkelsen s Warner Bros. jedná o roli Gellerta Grindelwalda ve Fantastických zvířatech 3. Dánský herec by čerstvě nahradil Johnnyho Deppa, který se role vzdal.Read more »
Stránka načtena za 1,38638 s | počet dotazů: 199 | paměť: 31068 KB. | 10.04.2021 - 23:51:33