Kritiky.cz >

Vývoj System Shock Remake finišuje. Vývojáři z Nightdive...

Vývoj System Shock Remake finišuje. Vývojáři z Nightdive Studios skrze svou Kickstarter kampaň totiž oznámili, že v únoru spustí předobjednávky pro Steam, Epic Games Store a GOG. Kromě spuštění...Read more »

Return to Nangrim evokuje The Elder Scrolls. Fantasy RPG, na...

Return to Nangrim evokuje The Elder Scrolls. Fantasy RPG, na kterém pracuje malé studio Sycoforge o 30 lidech vyjde příští rok.Read more »

Tvůrce Agony představil svůj next-gen projekt s názvem...

Tvůrce Agony představil svůj next-gen projekt s názvem Tormentor, ve kterém se stanete sadistou. Mučení budete streamovat divákům na dark web.Read more »

Do Mission: Impossible se vrátí Angela Bassett (ředitelka CIA...

Do Mission: Impossible se vrátí Angela Bassett (ředitelka CIA Erika Sloane). Ve kterém filmu se ale objeví, herečka neprozradila.Read more »

Práva na drama s názvem Minamata, ve kterém Johnny Depp v...

Práva na drama s názvem Minamata, ve kterém Johnny Depp v hlavní roli ztvární žurnalistu odkoupilo MGMRead more »

Cyberpunk 2077 vychází už za necelý měsíc. Mezítím Keanu...

Cyberpunk 2077 vychází už za necelý měsíc. Mezítím Keanu Reeves láká na poslední trailer, ve kterém zmínil výhody Night City. https://www.youtube.com/watch…Read more »

Lidi pracující na Cyberpunk 2077 budou do vydání pracovat...

Lidi pracující na Cyberpunk 2077 budou do vydání pracovat přesčas. V CD Projekt Red budou vývojáři chodit do práce i v sobotu, ale jako odměnu za pracovní vytížení kromě...Read more »

Režisér Tony Kaye (Kult hákového kříže) chystá film s...

Režisér Tony Kaye (Kult hákového kříže) chystá film s názvem African History Y, ve kterém si hlavní roli střihne herec Djimon HounsouRead more »

Netflix zveřejnil první fotky z Hubie Halloween, ve kterém...

Netflix zveřejnil první fotky z Hubie Halloween, ve kterém zazáří Adam Sandler už 7. říjnaRead more »

Seriál Živí mrtví zakončí svou dlouholetou ságu 11....

Seriál Živí mrtví zakončí svou dlouholetou ságu 11. řadou, která vyjde v roce 2022. Místo toho se ale v roce 2023 dočkáme nového seriálu, který bude pro současný seriál...Read more »

Vývojáři z Hangar 13 by byli nadšení udělat Mafii 4,...

Vývojáři z Hangar 13 by byli nadšení udělat Mafii 4, záleží ale na úspěchu remaku Mafie. V současné době také pracují na tajném projektu, o kterém zatím nemohou mluvit.Read more »

Junji Ito, spisovatel japonských manga hororů v rámci...

Junji Ito, spisovatel japonských manga hororů v rámci Comic-Conu potvrdil, že diskutoval s Hideo Kojimou o vzniku nové hry. Ito o ní prohlásil, že může jít o horor, o...Read more »

Koncepty hrdiny Abela a jeho nepřátel z ukončeného projektu...

Koncepty hrdiny Abela a jeho nepřátel z ukončeného projektu Prophecy, na kterém dělalo studio Sucker Punch Productions (Ghost of Tsushima, Infamous)+5Read more »

Ben Stiller (Tropická bouře, Noc v muzeu 2) si zahraje a...

Ben Stiller (Tropická bouře, Noc v muzeu 2) si zahraje a zrežíruje adaptaci Rat od Stephena Kinga. Snímek finančně zajistí studio Blumhouse, které chystá více Kingových adaptací. Čeká nás...Read more »
Stránka načtena za 1,33607 s | počet dotazů: 164 | paměť: 30184 KB. | 11.04.2021 - 23:36:02