Bethesda oznámila, že série Indiana Jones se vrací. Na...

Bethesda oznámila, že série Indiana Jones se vrací. Na zbrusu nové hře, která nabídne zcela originální příběh a možné zasazení do Říma pracuje studio MachineGames (Wolfenstein: The New Order),...Read more »

Nintendo pravděpodobně připravuje Switch Pro. Zvládat má po...

Nintendo pravděpodobně připravuje Switch Pro. Zvládat má po připojení k TV hraní ve 4K rozlišení. Kromě toho by měl nabídnout OLED displej s rozlišením 1080p. Uložiště by se měl...Read more »

Multiplayer Call of Duty: Black Ops Cold War poběží od 17. do...

Multiplayer Call of Duty: Black Ops Cold War poběží od 17. do 24. prosince letošního roku na všech dostupných platformách zdarma. Rozdělen bude do dvou fází, které nabídnou rozdílné...Read more »

Prvním vánočním dárečkem od Epic Games je budovatelská...

Prvním vánočním dárečkem od Epic Games je budovatelská strategie Cities: Skylines. Čas máte do dnešních 17:00, kdy Cities: Skylines vystřídá nový titul. Celá vánoční akce poběží až do 31....Read more »

CD Projekt Red se omluvil za kvalitu své hry na konzolích PS4...

CD Projekt Red se omluvil za kvalitu své hry na konzolích PS4 a Xbox One a slibuje dvě velké aktualizace, které vyjdou po Vánocích. Polská společnost se přitom před...Read more »

Na The Game Awards by prý mělo být odhaleno až 12 titulů...

Na The Game Awards by prý mělo být odhaleno až 12 titulů včetně Dragon Age 4 a It Takes Two od autora A Way Out a Brothers: A Tale...Read more »

Matt Reeves po Batmanovi bude produkovat nový horor...

Matt Reeves po Batmanovi bude produkovat nový horor Switchboard. Snímek zasazený do 40. let podle scénáře Devon Graye (Vidím tě) bude vyprávět příběh operátorky telefonní ústředny, které zavolá sériový...Read more »

People Can Fly pracuje na nových AAA hrách pro Take-Two a...

People Can Fly pracuje na nových AAA hrách pro Take-Two a Square Enix. Polské studio je podepsáno pod značkami jako Fortnite, Bulletstorm, Gears of War, Painkiller nebo Outriders, které...Read more »

Prezident Sony Jim Ryan se vyjádřil na adresu Xbox Game Pass s...

Prezident Sony Jim Ryan se vyjádřil na adresu Xbox Game Pass s tím, že v Sony mají PlayStation Now, který je dostupný už na mnoha trzích. Ohledně předplatného prý...Read more »

Vývoj Skull & Bones opouští generální ředitel Ubisoft...

Vývoj Skull & Bones opouští generální ředitel Ubisoft Singapure Hugues Ricour. Ricour pracoval v Ubisoftu od roku 2018 na několika projektech, mezi nimi bylo i netrpělivě očekávané Skull &...Read more »

Vzniká sci-fi střílečka z třetí osoby od bývalého šéfa...

Vzniká sci-fi střílečka z třetí osoby od bývalého šéfa Battlefieldu Patricka Söderlunda. Hra má disponovat dynamickým počasím a virtuálním světem o rozloze 256 čtverečních kilometrů. Titul pohání technologie Unreal...Read more »

Dohodnuto, Take-Two kupuje studio Codemasters. Hodnota akvizice,...

Dohodnuto, Take-Two kupuje studio Codemasters. Hodnota akvizice, jenž vejde v platnost v prvním čtvrtletí roku 2021 je £750m (22 007 725 217 Kč). Součástí nákupu je také studio Slightly...Read more »

Studio Codemasters je na radaru giganta Take-Two. Britské...

Studio Codemasters je na radaru giganta Take-Two. Britské studio, které má na svědomí závodní značky jako DiRT, GRID nebo F1 dostalo od Take-Two nabídku údajně v hodnotě £740m (21...Read more »

Horor Sirotek dostane prequel s názvem Orphan: The First Kill....

Horor Sirotek dostane prequel s názvem Orphan: The First Kill. Ve filmu odehrávajícím se před filmem z roku 2009 se vrátí Isabelle Fuhrman jako Esther a zahraje si zde...Read more »

Sony spustilo nový PlayStation Store. Přepracovaný...

Sony spustilo nový PlayStation Store. Přepracovaný digitální obchod je přehlednější a modernější ale stále bez české lokalizace, kterou Sony slibuje už několik let. Chybí také hry pro PS3, PS...Read more »

Ubisoft na Microsoft Store spustil netradiční prodej svých...

Ubisoft na Microsoft Store spustil netradiční prodej svých her s hlavou prasete. Jde samozřejmě o reklamní kampaň na Watch Dogs: Legion, které vychází už 29. října.Read more »

Značka Power Rangers zažije reboot v podobě propojeného...

Značka Power Rangers zažije reboot v podobě propojeného univerza. Kromě několika filmů se chystá i seriálového zpracování, na které pro společnost Hasbro dohlédne režisér, scénárista a tvůrce Jonathan Entwistle...Read more »

V Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vám bude pomáhat...

V Marvel's Spider-Man: Miles Morales vám bude pomáhat kočka. Nejprve ale tzv. Spider-Cat budete muset ve městě najít a zachránit jí. Poté se vám odemkne speciální oblečení s mikinou...Read more »

Horor Ti druzí se dočká předělávky, o které se postará...

Horor Ti druzí se dočká předělávky, o které se postará Universal PicturesRead more »

V Assassin’s Creed Valhalla půjde vesnici postupně...

V Assassin's Creed Valhalla půjde vesnici postupně vylepšovat. Ve vašem příbytku, do kterého se budete průběžně vracet na vás čeká kovář pro vylepšování zbraní, základna Skrytých, kde najdete tabuli...Read more »

Ryan Reynolds měl s Marvel Studios podepsat mnoholetou smlouvu....

Ryan Reynolds měl s Marvel Studios podepsat mnoholetou smlouvu. Ta by podle zpráv ze serveru ComicBook měla herci zaručit, že se objeví ve více než devíti filmech, které jsou...Read more »

Marvel’s Avengers se příliš nedaří, Steam verzi si za...

Marvel's Avengers se příliš nedaří, Steam verzi si za posledních 24 hodin zahrálo pouze 972 lidí. To je pro Square Enix potažmo vývojáře z Crystal Dynamics žalostná statistika v...Read more »

Pohled na mapu a tři pohlednice z Night City, které se budou...

Pohled na mapu a tři pohlednice z Night City, které se budou prodávat uvnitř fyzické kopie hry Cyberpunk 2077Read more »

Veteráni z Blizzard zakládají vlastní herní společnost...

Veteráni z Blizzard zakládají vlastní herní společnost Dreamhaven, kterou tvoří dva týmy - Moonshot a Secret Door, které slibují vytvářet pecky, nic blíže specifikováno nebylo.Read more »

THQ Nordic skrze nadřazenou organizaci Embracer Group otevře v...

THQ Nordic skrze nadřazenou organizaci Embracer Group otevře v Brně nové studio, které bude pracovat na blíže nespecifikovaném RPG strategickém tituluRead more »
Stránka načtena za 1,94181 s | počet dotazů: 181 | paměť: 28336 KB. | 17.01.2021 - 06:53:47