Filmová adaptace herní série Borderlands se bude natáčet v...

Filmová adaptace herní série Borderlands se bude natáčet v Budapešti. Na produkci se bude podílet společnost MidAtlantic Films, která má starost také seriálovou adaptaci herní série Halo. Do hlavní...Read more »

Po několika letech jsme se dozvěděli, co stálo za zrušeným...

Po několika letech jsme se dozvěděli, co stálo za zrušeným Agentem od Rockstar Games. Za ukončením vývoje exkluzivity pro PS3, která byla oznámena v roce 2007 stojí přísné egyptské...Read more »

Další hrou zdarma od Epic Games je RPG Solitairica. Dnes v...

Další hrou zdarma od Epic Games je RPG Solitairica. Dnes v 17:00 ho vystřídá diablovka Torchlight II, která bude předposlední hrou v rámci vánočního rozdávání.Read more »

Na PS5 je zajímavá funkce, která vás upozorní, že hrajete...

Na PS5 je zajímavá funkce, která vás upozorní, že hrajete hru ve verzi pro PS4.Read more »

Sony odstranila problémový Cyberpunk 2077 z PS Store a...

Sony odstranila problémový Cyberpunk 2077 z PS Store a zájemcům vrátí peníze. CD Projekt Red nyní pracuje na aktualizaci, která opraví největší chyby ve hře, aby Sony mohla Cyberpunk...Read more »

V Captain Marvel 2 si zahrají Iman Vellani a Teyonah Parris....

V Captain Marvel 2 si zahrají Iman Vellani a Teyonah Parris. Iman Vellani je mladá herecká debutantka, která v těchto dnech natáčí nový seriál Ms. Marvel, kde hraje stejnojmennou...Read more »

Čerstvě představená Ahsoka Tano (Rosario Dawson) v seriálu...

Čerstvě představená Ahsoka Tano (Rosario Dawson) v seriálu Mandalorian se dočká své vlastní série, která bude zasazená do stejné časové osy jako Mandalorian.Read more »

Série Perfect Dark se po deseti letech vrací. Vývojáři ze...

Série Perfect Dark se po deseti letech vrací. Vývojáři ze studia The Initiative spadající pod Xbox Game Studios nám slibují hru s filmovým nádechem, která nebude jenom o střílení.Read more »

Doctor Strange in the Multivers of Madness si zahraje také...

Doctor Strange in the Multivers of Madness si zahraje také herečka Rachel McAdams, která si tak zopakuje roli Christine Palmer.Read more »

Daisy Ridley si zahraje hlavní roli ve filmu Young Woman and...

Daisy Ridley si zahraje hlavní roli ve filmu Young Woman and Sea. Snímek podle scénáře Jeffa Nathansona (Chyť mě, když to dokážeš, Terminál, Lví král, Piráti z Karibiku: Salazarova...Read more »

Zorro se v podobě seriálu v ženské verzi dočká rebootu....

Zorro se v podobě seriálu v ženské verzi dočká rebootu. Scénář k ní napíší Robert Rodriguez (Alita: Bojový Anděl, Sin City - město hříchu) a Rebecca Rodriguez, která bude...Read more »

Vera Farmiga se přidává k obsazení seriálu Hawkeye....

Vera Farmiga se přidává k obsazení seriálu Hawkeye. Americká herečka si v připravovaném seriálu od Marvel Studios střihne Eleanor Bishop, která je v komiksech matkou Kate Bishop. Kromě ní...Read more »

Arrowhead Game Studios (Helldivers) pracují na third-person...

Arrowhead Game Studios (Helldivers) pracují na third-person střílečce, která je určená pro next-gen. Na bližší informace si musíme počkat.Read more »

Melodrama Babylon o éře Hollywoodu přeobsazuje. Roli Emmy...

Melodrama Babylon o éře Hollywoodu přeobsazuje. Roli Emmy Stone nakonec dostala herečka Margot Robbie, která si po Tenkrát v Hollywoodu opět zahraje s Bradem Pittem.Read more »

Joaquin Phoenix jedná o ztvárnění role v surrealistickým...

Joaquin Phoenix jedná o ztvárnění role v surrealistickým hororu Beau Is Afraid od režiséra Ari Astera (Slunovrat). V hororu, jenž by si hrál s alternativní přítomností by Phoenix ztvárnil...Read more »

Herec Michael J. Fox si dává další hereckou pauzu. Hvězda...

Herec Michael J. Fox si dává další hereckou pauzu. Hvězda Návratu do budoucnosti totiž trpí Parkinsonovou chorobou, která mu brání v pamatování textu.Read more »

Microsoft uvažuje o zvýšení cen svých AAA her. Dle...

Microsoft uvažuje o zvýšení cen svých AAA her. Dle finančního ředitele Microsoftu Tima Stuarta jde o nevyhnutelný krok, který argumentuje tím, že cena her nestoupla už pořádně dlouho. Microsoft...Read more »

Colin Firth si zahraje v akční zombie komedii New York Will...

Colin Firth si zahraje v akční zombie komedii New York Will Eat You Alive. K filmu jakožto námět posloužila čínská komiksová série Zombie Brother, který vypráví příběh o městě,...Read more »

Hackerská hra Watch Dogs: Legion se údajně stala útokem...

Hackerská hra Watch Dogs: Legion se údajně stala útokem hackerů, kteří získali zdrojový kód. Ten se měl objevit na již známém fóru 4chan. Únik má mít na svědomí stejná...Read more »

Dle slov Jima Ryana je budoucnost VR ještě roky vzdálená,...

Dle slov Jima Ryana je budoucnost VR ještě roky vzdálená, nicméně technologii věří. Prezident Sony se také vyjádřil ke strategii Sony, která se spočívá v doručování exkluzivních příběhových her,...Read more »

Battlefield V vyjde v definitivní edici, která zahrne...

Battlefield V vyjde v definitivní edici, která zahrne veškerý dříve vydaný obsahRead more »

Assassin’s Creed Valhalla příští rok obdrží dvě velké...

Assassin’s Creed Valhalla příští rok obdrží dvě velké expanze. V té první s názvem Wrath of the Druids, která dorazí na jaře 2021 se podíváme do Irska, kde budeme...Read more »

Crash Bandicoot 4: It’s About Time míří na novou...

Crash Bandicoot 4: It's About Time míří na novou generaci konzolí. Nasvědčuje tomu komise ESRB, která čerstvě udělila rating dosud neoznámené Xbox Series X verzi.Read more »

Zahraniční média, která obdržela Xbox Series X předčasně...

Zahraniční média, která obdržela Xbox Series X předčasně jsou z konzole nadšená. Xbox Series X opravdu zkracuje načítání her, prý až o 80%. U Red Dead Redemption 2 to...Read more »

Do No Man’s Sky míří expanze Origins, která do hry...

Do No Man's Sky míří expanze Origins, která do hry přidá až milion různorodých světůRead more »
Stránka načtena za 0,99401 s | počet dotazů: 189 | paměť: 28519 KB. | 19.01.2021 - 19:35:56