Kritiky.cz >

Techland i nadále zůstává nezávislým studiem. Spekulace o...

Techland i nadále zůstává nezávislým studiem. Spekulace o tom, že Microsoft koupil autory značek jako Dying Light, Dead Island nebo Call of Juarez popřel komunitní manažer polské společnosti.Read more »

Hotýlek na Islandu - vydejte se za polární září do země ohně a ledu..

Máte rádi ces­to­vá­ní? Chcete si na vlast­ní kůži vyzkou­šet, jaké to ji spat­řit polár­ní záři? Neváhejte, popad­ně­te deku, hrnek voňa­vé kávy či čoko­lá­dy a pusť­te se do čte­ní. Zažijete pří­jem­nou poho­du,...Read more »

Dead Island 2 je stále ve vývoji, potvrzuje studio Deep...

Dead Island 2 je stále ve vývoji, potvrzuje studio Deep Silver. Hra byla oznámená už v roce 2014 na E3.Read more »

Nemáme se bát, vývoj Dying Light 2 jde podle plánu, uklidnil...

Nemáme se bát, vývoj Dying Light 2 jde podle plánu, uklidnil fanoušky Ola Sondej, PR manažer polského studia Techland (Dying Light, Dead Island, Call of Juarez). O datumu vydání...Read more »

The Invincible je chystaný next-gen sci-fi thriller s...

The Invincible je chystaný next-gen sci-fi thriller s robotickými pavouky, za kterým stojí nové polské studio Starward Industries, které je tvořené ze zkušených vývojářů, kteří se podíleli např. na...Read more »

Z Xbox Game Pass mizí další hry. Na konci měsíce si v...

Z Xbox Game Pass mizí další hry. Na konci měsíce si v předplatném už nezahrajete Kingdom Come Deliverance, Devil May Cry 5, Space Hulk: Tactics, Yoku’s Island Express a...Read more »

Seriál Hawkeye si vezmou na starost režiséři Rhys Thomas...

Seriál Hawkeye si vezmou na starost režiséři Rhys Thomas (Staten Island Summer) a Amber Finlayson s Katie Ellwood (Troop Zero)Read more »
Stránka načtena za 4,26888 s | počet dotazů: 165 | paměť: 27554 KB. | 02.03.2021 - 21:21:12