Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz >

Ubisoft se pochlubil, že Rainbow Six Siege si už zahrálo 70...

Ubisoft se pochlubil, že Rainbow Six Siege si už zahrálo 70 milionů hráčů.Read more »

Microsoft obrací. Xbox Live Gold se nakonec zdražovat nebude....

Microsoft obrací. Xbox Live Gold se nakonec zdražovat nebude. Předplatné se mělo po třech měsících zdražit o €1 (26 Kč) a po půl roce o €5 (130 Kč), ale...Read more »

Studio Hangar 13 pracuje na open-world hře s prvky sci-fi a...

Studio Hangar 13 pracuje na open-world hře s prvky sci-fi a fantasy. Z dostupných pracovních nabídek studia Hangar 13 se také dovídáme, že by se mělo jednat o live-service...Read more »

Hry pro PS4 budou vycházet ještě další tři roky. Sony...

Hry pro PS4 budou vycházet ještě další tři roky. Sony nechce přijít o mohutnou základnu hráčů, vyjádřil se Hideaki Nishino ze Sony pro japonský server AV Watch.Read more »

Amazon definitivně zrušil svou free-to-play střílečku...

Amazon definitivně zrušil svou free-to-play střílečku Crucible. Ambiciózní PvP střílečka vyšla v květnu letošního roku, nicméně u hráčů se netěšila zrovna moc velké oblibě, když jí hrálo v průměru...Read more »

Po pěti letech se taktická střílečka Squad přehoupla z...

Po pěti letech se taktická střílečka Squad přehoupla z předběžného přístupu. Offworld Industries lákají hráče až na 100 hráčů na skutečných místech z Asie, východní Evropy a Středního východu.Read more »

Epic Games i nadále bojují za návrat jejich battle-royal...

Epic Games i nadále bojují za návrat jejich battle-royal titulu Fortnite do App Store. Společnosti prý hrozí nenávratné poškození, jelikož jenom na iOS zařízeních má hra 116 milionů hráčů...Read more »

Betu Marvel’s Avengers vyzkoušelo více než 6 milionů...

Betu Marvel's Avengers vyzkoušelo více než 6 milionů hráčůRead more »

Battlefield 6 má být výrazně větší než jeho...

Battlefield 6 má být výrazně větší než jeho předchůdce. Má nabídnout mapy až pro 128 hráčů, zatímco v Battlefield 5 je maximum 64 hráčů. I nadále se ale počítá...Read more »

Fall Guys si na PS4 zahrálo přes 8 milionů hráčů

Fall Guys si na PS4 zahrálo přes 8 milionů hráčůRead more »

The Sims 4 slaví 30 milionů prodaných kopií. Simulátor...

The Sims 4 slaví 30 milionů prodaných kopií. Simulátor "života" už je tu s námi od roku 2014 a za tu dobu si získal srdce několika milionů hráčů po...Read more »

Dva týdny starou multiplayer střílečku Rocket Arena od...

Dva týdny starou multiplayer střílečku Rocket Arena od studia Final Strike Games pod EA hraje necelých 1000 hráčů, přitom za posledních 24 hodin to bylo pouze 142 hráčů. Rocket...Read more »

Sea of Thieves překonalo metu 15 milionů registrovaných...

Sea of Thieves překonalo metu 15 milionů registrovaných hráčů. Přitom v lednu to ještě bylo 10 milionů. Nejsilnějším měsícem byl červen, kdy se do hry přihlásilo 3,3 milionu hráčů....Read more »

No Man’s Sky si díky Xbox Game Passu minulý měsíc...

No Man's Sky si díky Xbox Game Passu minulý měsíc vyzkoušelo na milion hráčů. Hra nedávno obdržela i cross-play a rozšíření Desolation.Read more »

Známé battle royal akce PUBG se dokázalo celosvětově prodat...

Známé battle royal akce PUBG se dokázalo celosvětově prodat více než 70 milionů kusů. Mobilní verzi si stáhlo 400 milionů lidí a hraje jí 50 milionů hráčů denně. Osmá...Read more »

Námořní akce Skull and Bones má být stavěna jako herní...

Námořní akce Skull and Bones má být stavěna jako herní služba se zaměřením na spolupráci hráčů. Hra se má odchýlit od klasického prémiového modelu (plná, placená hra) a přinést...Read more »

Rocket League v těchto dnech slaví 5 let od svého vydání....

Rocket League v těchto dnech slaví 5 let od svého vydání. Šílená arkáda dosáhla za tu dobu úctyhodných 75 milionů hráčů, odehráno bylo 5 miliard zápasů a hráči dohromady...Read more »

Titanfall 2 je v těchto dnech nejprodávanější hrou na...

Titanfall 2 je v těchto dnech nejprodávanější hrou na Steamu. Za posledních 24 hodin jí hrálo takřka 9 tisíc hráčů. Populární střílečku můžete mít za pěkných €10 (266 Kč).Read more »
Stránka načtena za 1,46697 s | počet dotazů: 187 | paměť: 31705 KB. | 20.09.2021 - 05:03:31