Kritiky.cz >

Ubisoft představil Riders Republic, který přípomíná...

Ubisoft představil Riders Republic, který přípomíná bláznivější Steep. Nové MMO vychází už 25. února na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia a Microsoft Windows...Read more »

Oblíbená 2D bojovka Scott Pilgrim vs. The World vyjde koncem...

Oblíbená 2D bojovka Scott Pilgrim vs. The World vyjde koncem roku v kompletní edici na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia a Microsoft Windows)Read more »

Předběžný přístup Baldur’s Gate III se bude prodávat...

Předběžný přístup Baldur's Gate III se bude prodávat rovnou za plnou cenu, tedy €60 (1 582 Kč). Vydání Early Access hry je naplánováno na 30. 9. na platformách Steam,...Read more »

Fortnite bojuje proti společnostem Apple a Google hashtagem...

Fortnite bojuje proti společnostem Apple a Google hashtagem #FreeFortniteRead more »

Trailer na expanzi Stonethorn do oblíbeného The Elder Scrolls...

Trailer na expanzi Stonethorn do oblíbeného The Elder Scrolls Online. Stonethorn vychází na Microsoft Windows (Steam, Bethesda Launcher) a Google Stadia 24. 8., majitelé PS4 a Xbox One musí...Read more »

Dead by Daylight dostane v září podporu cross-play mezi...

Dead by Daylight dostane v září podporu cross-play mezi PlayStation 4, Xbox One, Nintendem Switch a Microsoft Windows. Cross-play hrání umožní sdílet i progress, ten bude ale dostupný pouze...Read more »

Český Google vyjádřil českému studiu Charles Games podporu...

Český Google vyjádřil českému studiu Charles Games podporu v případu naučné hry Attentat 1942, která byla minulý týden stáhnutá z Google Play, protože obsahuje nacistická témata. Podle posledního vyjádření...Read more »
Stránka načtena za 2,24543 s | počet dotazů: 159 | paměť: 32028 KB. | 14.04.2021 - 19:57:00
X