Kritiky.cz >

V Marvel Studios v těchto dnech probíhá výběrové řízení...

V Marvel Studios v těchto dnech probíhá výběrové řízení na scénáristy pro reboot Fantastické čtyřky.Read more »

Temný případ se dočká 4. série. HBO v těchto dnech hledá...

Temný případ se dočká 4. série. HBO v těchto dnech hledá vhodné scénáristy.Read more »

Studio Blumhouse chystá moderní předělávku Vymítače...

Studio Blumhouse chystá moderní předělávku Vymítače ďábla. O tom, zda remake po vzoru Halloweenu bude ignorovat předchozí díly stále není jasné. O režii v těchto dnech jedná David Gordon...Read more »

Mobilní Diablo Immortal bude zdarma. Placené budou pouze...

Mobilní Diablo Immortal bude zdarma. Placené budou pouze kosmetické doplňky. Hra je nyní dostupná pouze v Austrálii, ale již v příštích dnech by se měla rozšířit do dalších zemí.Read more »

Florence Pugh si postavu Yeleny Belovy po Black Widow střihne...

Florence Pugh si postavu Yeleny Belovy po Black Widow střihne také v seriálu Hawkeye, který se v těchto dnech natáčí v New Yorku a dorazit by měl v roce...Read more »

Seriál Falcon a Winter Soldier má v Praze obnovené...

Seriál Falcon a Winter Soldier má v Praze obnovené natáčení, členy štábu a možná i herce můžete v těchto dnech spatřit kolem Národního divadlaRead more »

Die by the Blade je japonsko-slovenská 1v1 akční sekačka,...

Die by the Blade je japonsko-slovenská 1v1 akční sekačka, která vybírá peníze na Kickstarter. Die by the Blade bere největší inspiraci z Bushido Blade, nezapře ale ani srovnání s...Read more »

První epizoda Life is Strange je v těchto dnech na PlayStation...

První epizoda Life is Strange je v těchto dnech na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows zdarma (Steam).Read more »

Electronic Arts mění název jejich obchodu Origin na EA...

Electronic Arts mění název jejich obchodu Origin na EA Desktop. Kromě změny názvu klient v těchto dnech prochází vizuální úpravou.Read more »

Tenet v kinech nepohořel, naopak se mu celkem daří. Novinka...

Tenet v kinech nepohořel, naopak se mu celkem daří. Novinka Christophera Nolana nedávno překonala hranici $100m (2 232 308 731 Kč) a teď je čerstvě po uvedení do čínských...Read more »

Bethesda rozdává první Quake zadarmo. Legendární titul z...

Bethesda rozdává první Quake zadarmo. Legendární titul z roku 1996 si stačí přetáhnout z panelu všech her do panelu nalevo. V následujících dnech dorazí zdarma i Quake 2 a...Read more »

Gepetta v hraném Pinocchiovi si možná zahraje Tom Hanks...

Gepetta v hraném Pinocchiovi si možná zahraje Tom Hanks (Forrest Gump, Trosečník, Zachraňte vojína Ryana). Oscarový herec v těchto dnech dnech o své roli ve filmu v režii...Read more »

Studio Arkane příchází s kolekcí Arkane Anniversary...

Studio Arkane příchází s kolekcí Arkane Anniversary Collection. Ta obsahuje Dishonored: Definitive Edition, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider a Prey. Kolekce na Steamu je navíc doplněna ještě...Read more »

Final Fantasy VII Remake prodal více než 5 milionů kusů,...

Final Fantasy VII Remake prodal více než 5 milionů kusů, pochlubila se společnost Square Enix. Číslo obsahuje digitální i fyzické prodeje. V prvních třech dnech se hra dostala na...Read more »

Roztomilý battle-royal Fall Guys si za posledních 24 hodin od...

Roztomilý battle-royal Fall Guys si za posledních 24 hodin od vydání zahrálo 1,5 milionu hráčů. Jde tak o skutečný hit a mimo to, hra se i po třech dnech...Read more »

Dva týdny starou multiplayer střílečku Rocket Arena od...

Dva týdny starou multiplayer střílečku Rocket Arena od studia Final Strike Games pod EA hraje necelých 1000 hráčů, přitom za posledních 24 hodin to bylo pouze 142 hráčů. Rocket...Read more »

Tým Farflame dokončil český překlad do akční adventury...

Tým Farflame dokončil český překlad do akční adventury Jedi: Fallen Order. Čeština je ke stažení zde https://www.farflame.cz/jedi.htm Malý tým v těchto dnech dokončuje češtinu také pro Greedfal.Read more »

Adventury The Walking Dead, Oxenfree, The Wolf Among Us, Batman:...

Adventury The Walking Dead, Oxenfree, The Wolf Among Us, Batman: The Enemy Within Shadows Mode, Batman: The Telltale Series nebo The Walking Dead: A New Frontier můžete mít v...Read more »

Série Deus Ex v těchto dnech slaví 20 let od vydání...

Série Deus Ex v těchto dnech slaví 20 let od vydání prvního dílu. Poslední díl z Mandkind z Prahy vyšel v roce 2016.Read more »

Na klientu GOG Galaxy 2.0 si v těchto dnech můžete vyzvednout...

Na klientu GOG Galaxy 2.0 si v těchto dnech můžete vyzvednout jednu z nejlepších her generace, Zaklínač 3 bit.ly/GOGALAXY2_0Read more »
Stránka načtena za 1,98006 s | počet dotazů: 183 | paměť: 32182 KB. | 24.06.2021 - 01:33:28