Kritiky.cz >

Seriál Ray Donovan se dočká celovečerního filmu. Scénář...

Seriál Ray Donovan se dočká celovečerního filmu. Scénář napíše showrunner seriálu David Hollander a Liev Schreiber, představitel titulní role.Read more »

V 77 letech zemřel David Giler, producent franšízy Vetřelec.

V 77 letech zemřel David Giler, producent franšízy Vetřelec.Read more »

Studio Blumhouse chystá moderní předělávku Vymítače...

Studio Blumhouse chystá moderní předělávku Vymítače ďábla. O tom, zda remake po vzoru Halloweenu bude ignorovat předchozí díly stále není jasné. O režii v těchto dnech jedná David Gordon...Read more »

Zazie Beetz byla obsazena do akčňáku s názvem Bullet Train....

Zazie Beetz byla obsazena do akčňáku s názvem Bullet Train. Režíruje David Leitch (John Wick. Deadpool 2, Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw).Read more »

Komedie Nesvatbovi z roku 2005 se dočká pokračování. Vrací...

Komedie Nesvatbovi z roku 2005 se dočká pokračování. Vrací se hlavní představitelé Owen Wilson (John Beckwith), Vince Vaughn (Jeremy Grey) a režisér David Dobkin (Santa má bráchu). Film je...Read more »

Režisér David Fincher prohlásil, že šance na realizaci...

Režisér David Fincher prohlásil, že šance na realizaci třetí řady seriálu MINDHUNTER: Lovci myšlenek je miziváRead more »

Režisér David Fincher prohlásil, že šance na realizaci...

Režisér David Fincher prohlásil, že šance na realizaci třetí řady seriálu MINDHUNTER: Lovci myšlenek je miziváRead more »

Animovaný seriál Rychlá rota z roku 1989 se dočká hraného...

Animovaný seriál Rychlá rota z roku 1989 se dočká hraného remaku. Ten pro streamovací službu Disney+ zrežírují Akiva Schaffer (Popstar: Never Stop Never Stopping, Saturday Night Live), Jorma Tacoma...Read more »

Legendární dobyvatel Napoleon Bonaparte se dočká filmu s...

Legendární dobyvatel Napoleon Bonaparte se dočká filmu s názvem Kitbag, který zrežíruje Ridley Scott (Gladiátor, Blade Runner, Marťan). Samotného Napoleona ztvární Joaquin Phoenix a scénář k životopisnému dramatu...Read more »

První trailer k dramatu Mank, které na Netflix dorazí už 4....

První trailer k dramatu Mank, které na Netflix dorazí už 4. 12. letošního roku. Jde o jedenáctý snímek, který zrežíroval David Fincher.Read more »

Drama Mank na Netflix dorazí 4. 12.2020. Jedná se o 11. film,...

Drama Mank na Netflix dorazí 4. 12.2020. Jedná se o 11. film, který zrežíroval David Fincher (Sedm, Zodiac, Sociální síť, Zmizelá).Read more »

Natáčení Shazam! Fury of the Gods, který byl čerstvě...

Natáčení Shazam! Fury of the Gods, který byl čerstvě odložen na 2. 6.2023 proběhne už v roce 2021 z důvodu, aby mladší herci do té doby nestačili příliš vyrůst,...Read more »

Nová fotka z chystané snímku, který režíruje David Fincher...

Nová fotka z chystané snímku, který režíruje David Fincher (Sedm, Zodiac, Sociální sít, Zmizelá).Read more »

John David Washington (Protagonista) doufá, že se Tenet...

John David Washington (Protagonista) doufá, že se Tenet dočká pokračováníRead more »

Soundtrack k DLC The Ancient Gods - Part One do Doom Eternal...

Soundtrack k DLC The Ancient Gods - Part One do Doom Eternal tvoří Andrew Hulshult (Quake Champions) a dopomáhá mu David LevyRead more »

Herec John Belushi se dočká vlastní biografie, kterého si...

Herec John Belushi se dočká vlastní biografie, kterého si zahraje Adam Pally. Snímek zrežíruje David Frankel (Bratrstvo neohrožených, Ďábel nosí Pradu)Read more »

Nový Texaský masakr motorovou pilou kvůli kreativní vizi...

Nový Texaský masakr motorovou pilou kvůli kreativní vizi opouští po prvním týdnu natáčení režiséři Andy a Ryan Tohillovi (The Dig), které nově vystřídá režisér David Blue Garcia (Tejano).Read more »

Jack staví dům (The House That Jack Built) – Recenze – 80%

Když v roce 1890 vydal Oscar Wilde Obraz Doriana Graye, vyvo­lal tím roz­ruch a nevo­li čte­ná­řů, pohor­še­ných nad amo­rál­nos­tí romá­nu. O rok poz­dě­ji pro­to pub­li­ko­val novou, mír­ně upra­ve­nou ver­zi dopl­ně­nou o před­mlu­vu, v níž vysvět­lil,...Read more »
Stránka načtena za 1,97486 s | počet dotazů: 184 | paměť: 32201 KB. | 24.06.2021 - 02:01:29