Kritiky.cz >

Ambiciózní MMO New World se už potřetí odkládá. Herní...

Ambiciózní MMO New World se už potřetí odkládá. Herní divize Amazon Game Studios nové datum vydání stanovila na 31. 8. letošního roku.Read more »

The Day Before je nové postapokyliptické MMO zasazené do USA....

The Day Before je nové postapokyliptické MMO zasazené do USA. Inspiraci si zjevně bere z The Last of Us, Tom Clancy's The Division a Days Gone. Hra od ruského...Read more »

CD Projekt Red už podruhé ujistil investory a fanoušky, že k...

CD Projekt Red už podruhé ujistil investory a fanoušky, že k dalšímu odkladu již nedojde. Nejočekávanější hra posledních let, by tak po sedmi letech vývoje měla skutečně splnit slíbené...Read more »

Sony přesouvá Únikovou hru 2 z 30. 12.2020 na...

Sony přesouvá Únikovou hru 2 z 30. 12.2020 na nespecifikované datum v roce 2021Read more »

Blizzard odkládá velkou expanzi Shadowlands do World of...

Blizzard odkládá velkou expanzi Shadowlands do World of Wacraft. Důvodem jsou ztížené pracovní podmínky v době pandemie. Nové datum vydání je 27. 10.Read more »

Adidas představil limitované tenisky Adidas x9000l4 Boost v...

Adidas představil limitované tenisky Adidas x9000l4 Boost v kolaboraci Cyberpunk 2077. Cenu a datum zahájení prodeje bychom se měli dozvědět už brzy.Read more »

V Disney vyhlíží nové datum premiéry Black Widow, která 6....

V Disney vyhlíží nové datum premiéry Black Widow, která 6. listopadu do kin pravděpodobně nedorazíRead more »

Sony nás zve na další prezentaci PlayStation 5. Čekat...

Sony nás zve na další prezentaci PlayStation 5. Čekat můžeme nové informace o hrách a pravděpodobně odhalení ceny a datum spuštění prodeje PlayStation 5. Čtyřicetiminutový event začne 16. 9....Read more »

Assassin’s Creed Valhalla přesouvá své datum vydání...

Assassin's Creed Valhalla přesouvá své datum vydání kvůli konzolím Xbox Series X a Xbox Series S ze 17. 11. na 10. 11.2020Read more »

Crysis Remastered už v pátek? Oznamuje to nové video pořadu...

Crysis Remastered už v pátek? Oznamuje to nové video pořadu PlayStation Access s tím, že Crytek zatím oficiálně datum vydání pro další platformy neoznámil. Omlazený titul nedávno vyšel na...Read more »

Phil Spencer láká na další prezentaci. Ta se bude konat v...

Phil Spencer láká na další prezentaci. Ta se bude konat v průběhu srpna a kromě dalších novinek o Xbox Series X představí jeho menší verzi s kódovým označením Lockhart....Read more »

Už 6.8. ve 22:00 bychom se mohli dočkat další prezentace od...

Už 6.8. ve 22:00 bychom se mohli dočkat další prezentace od Sony v rámci State of Play. Na té by japonská společnost měla zveřejnit datum vydání a cenu PlayStation...Read more »

Tenetu analytici příliš nevěří. Dle nich by se novinka...

Tenetu analytici příliš nevěří. Dle nich by se novinka režiséra Nolana měla zcela jistě odložit a datum 12. 8. 2020 by stihnout neměla.Read more »

Ač NHL 21 nebylo součástí prezentace EA Play Live, tak...

Ač NHL 21 nebylo součástí prezentace EA Play Live, tak komunitní manažer vzkazuje, že datum představení hokejové simulátoru se blíží.Read more »

Unikly další obrázky z Crash Bandicoot 4: It’s About...

Unikly další obrázky z Crash Bandicoot 4: It's About Time, tentokrát z traileru. Oficiální oznámení by mělo přijít v pondělí a datum vydání je naplánováno na 9. říjen 2020.+5Read more »
Stránka načtena za 1,63542 s | počet dotazů: 181 | paměť: 27752 KB. | 08.03.2021 - 21:16:11