Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz >

Trailer na Spirála strachu: Saw pokračuje.

Trailer na Spirála strachu: Saw pokračuje.Spiral: From the Book of Saw – In Theaters May 14, 2021! Starring Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichols, and Samuel L. Jackson. Subscribe...Read more »

V akčním thrilleru The Gray Man od bratrů Russových si také...

V akčním thrilleru The Gray Man od bratrů Russových si také zahrají Jessica Henwick, Wagner Moura, Dhanush a Julia Butters. Přidají se tak k dříve už obsazené trojici -...Read more »

Ve filmové adaptaci Dungeons & Dragons si zahraje také...

Ve filmové adaptaci Dungeons & Dragons si zahraje také Chris Pine.Read more »

Pixar odhalil svůj nový animák o Buzzovi Rakeťákovi s...

Pixar odhalil svůj nový animák o Buzzovi Rakeťákovi s názvem Lightyear. Ten bude pojednávat o jeho původu. Lightyear do kin dorazí 17. 6. 2022. Mladého Buzze namluví Chris Evans.Read more »

Thor: Love And Thunder má svým hereckým ansáblem působit...

Thor: Love And Thunder má svým hereckým ansáblem působit jako Avengers 5. Myslí si to hned několik novinářů, kteří byli přítomni u natáčení v Austrálii. Ve čtvrtém Thorovi si...Read more »

Růžový panter se dočká hraného CGI filmu. Režírovat bude...

Růžový panter se dočká hraného CGI filmu. Režírovat bude Jeff Fowler (Ježek Sonic) a scénář napíše Chris Bremner (Mizerové navždy).Read more »

V Thor: Love and Thunder si také zahraje Chris Pratt aka...

V Thor: Love and Thunder si také zahraje Chris Pratt aka Star-Lord.Read more »

Anya-Taylor Joy, Chris Hemsworth a Yahya Abdul-Mateen II byli...

Anya-Taylor Joy, Chris Hemsworth a Yahya Abdul-Mateen II byli obsazeni do Mad Max: Furiosa. Roli Furiosy ztvární Anya-Taylor Joy.Read more »

Superhrdinka Silk se namísto filmu dočká vlastního seriálu....

Superhrdinka Silk se namísto filmu dočká vlastního seriálu. Pro Amazon ho vyprodukuje dvojice Phil Lord a Chris Miller (Spider-Man: Paralelní světy).Read more »

Ryan Gosling a Chris Evans si zahrají hlavní role ve...

Ryan Gosling a Chris Evans si zahrají hlavní role ve špionážním thrilleru The Gray Man. Snímek pro Netflix zrežírují bratři Anthony a Joe Russo (Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame),...Read more »

Ve Spider-Man: Paralelní světy 2 si odbude svou premiéru...

Ve Spider-Man: Paralelní světy 2 si odbude svou premiéru postava Cindy Moon (Silk, potvrzují producenti Phil Lord a Chris MillerRead more »

Spider-Man: Paralelní světy 2 přinese nový druh speciální...

Spider-Man: Paralelní světy 2 přinese nový druh speciální animace, která bude odlišná od prvního dílu, říká Chris Miller.Read more »
Stránka načtena za 1,20711 s | počet dotazů: 193 | paměť: 33097 KB. | 31.07.2021 - 00:37:42