Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz >

Studio Arkane příchází s kolekcí Arkane Anniversary...

Studio Arkane příchází s kolekcí Arkane Anniversary Collection. Ta obsahuje Dishonored: Definitive Edition, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider a Prey. Kolekce na Steamu je navíc doplněna ještě...Read more »

Kromě Spider-Mana dostanou majitelé PlayStationu další...

Kromě Spider-Mana dostanou majitelé PlayStationu další exkluzivní obsah. Majitelé konzole od Sony si oproti hráčům na PC polepší, když dostanou navíc komunitní výzvy, kosmetické položky a další obsah. Navíc...Read more »

Do Assetto Corsa Competizione GT4 přichází nové DLC, které...

Do Assetto Corsa Competizione GT4 přichází nové DLC, které do hry přidává 14 nových vozidel ze šampionátu GT4 European Series. Balíček je dostupný za €20 (531 Kč) a vyjde...Read more »

Do Valorantu přichází balíček Elderflame o pěti skinech,...

Do Valorantu přichází balíček Elderflame o pěti skinech, které jsou obohaceny jedinečnými animacemi a zvuky. Za celý balíček zaplatíte $95 (2 229 Kč), za jeden skin $24 (563 Kč).Read more »

Do Bordelands 3 zamířil balíček Bounty of Blood, který...

Do Bordelands 3 zamířil balíček Bounty of Blood, který rozšířil kampaň o nový příběh odehrávající se na pouštní planetě Gehenna. Nechybí hlavní ani vedlejší mise. Bojujete s gangem...Read more »
Stránka načtena za 3,75743 s | počet dotazů: 177 | paměť: 37553 KB. | 04.08.2021 - 04:37:29