Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Krátké aktuality > Standalone Marvel’s Spider-Man: Miles Morales bude větší...

Standalone Marvel’s Spider-Man: Miles Morales bude větší...

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Standalone Marvel’s Spider-Man: Miles Morales bude vět­ší než všech­ny tři expan­ze The City That Never Sleeps do původ­ní­ho Spider-Mana, říká uži­va­tel u/throwaway546632 na Redittu. Dále pro­zra­dil, že posta­va Milese bude mít vlast­ní jedi­neč­né schop­nos­ti jako napří­klad venom stri­ke. Dojde zde i na odvy­prá­vě­ní pří­bě­ho­vé lin­ky sym­bi­on­ta a bude­me mít i mož­nost nosit čer­ný oblek. Hlavními anta­go­nis­ty Milese by měli být Venom a Norman, kte­rý zde na sebe ale podo­bu Green Goblina nevez­me.... Kromě nich se ve hře obje­ví i zápo­rá­ci Wraith s Black Cat ale hlav­ní zápo­rák zůstá­vá stá­le nezná­mý. Co se týče pří­tel­ky­ně Petera, MJ, tak tak se ve hře pří­liš obje­vo­vat nebu­de. Párkrát prý Peterovi zavo­lá. Peter Parker, tak ten bude mít s Milesem ve hře taj­nou základ­nu, kde původ­ně síd­li­la spo­leč­nost Octavius Industries. Dočkat bychom se také měli 9 nových oble­ků a také mož­nos­ti, pře­táh­nout si oble­ky, gad­ge­ty a schop­nos­ti z původ­ní hry. Z těch ofi­ci­ál­ně potvr­ze­ných infor­ma­cí se také doví­dá­me, že hra by měla pod­po­ro­vat ray-tracing

Zobrazit vícNa obrázku může být: 1 osoba


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 1,82356 s | počet dotazů: 257 | paměť: 58226 KB. | 13.08.2022 - 23:21:40