Hra o trůny - Winterfell

Zimohrad

Příběh prv­ní­ho dílu posled­ní série.

Královo přístaviště

Qyburn imfor­muj­te Cersei, že je pora­že­na východ­ní hlíd­ka. Královna při­ví­tá kou­pe­né voj­sko a i přes svůj prvot­ní odpor se vyspí s Eurone Greyjoyem.

Theon Greyjoy také zahrá­ní svo­jí sest­ru.

Zimohrad

Jon Sníh se spo­lu s Daenerys při­ve­de armá­du krá­lov­ny. Doprovází je Tirion, Varis a Missandei a dal­ší, kte­ří chrá­ní Daenerys. Sansa je k nové krá­lov­ně chlad­ná, a tak vytý­ká Jonovi, že se poklo­nil. Jon byl sice král Severu, ale díky tomu, že při­ve­zl novou krá­lov­nu, tak je mož­né, že jej jeho vaza­lo­vé nebu­dou uctí­vat.

Více na Kritiky.cz
Jeho fotr, to je lotr! Film volně navazuje na komedii Fotr je lotr. Pokud jste původní film viděli, jistě si pamatujet...
Dům z písku a mlhy Dům z písku a mlhy je poměrně náročný psychologický snímek natočený podle románu Andre D...
Večerníček 50 tisková konference část 1 ...
Série Metro má další pokračování - Metro Exodus – Arťom se vydává na povrch Když v roce 2010 vyšla první hra ze série Metro, nikdo nic nesliboval. Byla velkým přínosem ...
Sestra (2008) Zhruba po měsíci jsem se vypravil do kina. Tentokráte na film dle románu J. Topolu s názvem "Se...

Jon se také setká s Aryou i Branem  a jeho pří­tel Sam mu poví, kdo byly oprav­do­ví jeho rodi­če a že má nárok na trůn celé­ho krá­lov­ství vět­ší, než jeho „krá­lov­na“ Daenerys.

Na Severu po útoku východní hlídku

Tormund, Bedric a dal­ší vojá­ci pře­ži­li útok na východ­ní hlíd­ku, dosta­nou se na síd­lo Umberů, kde jsou všich­ni mrt­ví. Noční krá­lo­vé jim nechá­va­jí vzkaz, že tady byli, a tak se sku­pi­na rych­le pře­mis­ťu­je na Zimohrad.

Hra o trůny - Winterfell
Hodnocení: 5 - ‎3 hl.


|

Jiří Borový

Majitel a šéfredaktor Kritiky.cz

Související příspěvky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *