Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > S.T.A.L.K.E.R. 2 má mít jeden z největších otevřených...

S.T.A.L.K.E.R. 2 má mít jeden z největších otevřených...

S.T.A.L.K.E.R. 2 má mít jeden z největších otevřených světů, jaký jsme kdy mohli ve hrách vidět. Zóna v Černobylu zahrne nové anomálie, artefakty a mutanty. Příběh bude nelineární s několika konci a události v zóně budou probíhat i bez vaší přítomnosti. Chybět nebude ani modding, který je pro sérii typický. S.T.A.L.K.E.R. 2 vyjde v průběhu roku 2021 na Microsoft Windows a v časové exkluzivitě pro Xbox Series X, později na PlayStation 5. Pokračování legendární série bude v den vydání dostupné i v předplatném Xbox Game Pass.

Na obrázku může být: sky, tree, cloud, rostlina, noc a outdoorNa obrázku může být: night a indoorNa obrázku může být: tree, sky, plant, outdoor a natureNa obrázku může být: night a indoor

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,81264 s | počet dotazů: 214 | paměť: 52977 KB. | 16.06.2021 - 10:20:40