nova sam 1 1

#DP112: Nejmocnější hrdinové Marvelu 94: Nova (Sam Alexander)

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 1 až 2 a 11 až 16 páté řady série Nova v...Read more »
secret avengers 1

#DP111: Nejmocnější hrdinové Marvelu 93: Secret Avengers

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 1 a 16 až 20 série Secret Avengers v nakladatelství Marvel. České...Read more »
joker 80 01

#DP110: The Joker 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Různí Kresba: Různí Sešit "The Joker 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular" je, jak již název napovídá, stostránkový komiks, jenž vyšel ku příležitosti osmdesáti let od komiksového...Read more »
deathlok 1

#DP109: Nejmocnější hrdinové Marvelu 92: Deathlok

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako Astonishing Tales #25 a jako čísla 1 až 4 minisérie Deathlok v nakladatelství...Read more »
three jokers 1

#DP108: Batman: Three Jokers

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Geoff Johns Kresba: Jason Fabok Na příběh "Three Jokers" jsme od vydání speciálu "Znovuzrození hrdinů DC" čekali vážně dlouho. Pokud jste jej četli, pak asi víte,...Read more »
multiple man 1

#DP107: Nejmocnější hrdinové Marvelu 91: Multiple Man (Jamie Madrox)

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako Giant-Size Fantastic Four #4 a jako čísla 1 až 5 minisérie Madrox v...Read more »
giant size 1

#DP106: Giant-Size X-Men: Tribute to Wein & Cockrum

Autorem článku je Daniel Palička.Původní scénář: Len Wein Původní kresba: Dave Cockrum Nová kresba: Různí Jak jsem psal minule, série one-shotů "Giant-Size X-Men" ještě není definitivně u konce, byť současná dějová linie...Read more »
storm 1

#DP105: Giant-Size X-Men: Storm

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Jonathan Hickman Kresba: Russell Dauterman Série "Giant-Size X-Men" se nám pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Následující one-shot, který se zaměřuje na Storm, sice není...Read more »
fantomex 1

#DP104: Giant-Size X-Men: Fantomex

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Jonathan Hickman Kresba: Rod Reis Díky "eisnerovské mánii" na Comics Blogu, kterou již naštěstí máme úspěšně za sebou, se vydání recenzí na x-menovské komiksy z řady...Read more »
stormbreakers 01

#DP103: Marvel’s Stormbreakers přichází - O co přesně jde?

Autorem článku je Daniel Palička.Hned na úvod se musím pozastavit nad jednou věcí. Tentokrát se nebude jednat o klasickou komiksovou recenzi, jak je u mě obvykle zvykem, nýbrž o...Read more »
the immortal hulk 1

#DP102: Immortal Hulk: The Threshing Places

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Jeff Lemire Kresba: Mike Del Mundo Jak jsem kdysi dávno psal v mé starší recenzi na uzavřený one-shot "Immortal Hulk: Great Power" scénáristy Toma Taylora, v...Read more »
once and future 1

#DP101: Once & Future, Vol. 1: The King is Undead

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Kieron Gillen Kresba: Dan MoraCeny Eisnera letos byly opravdu zajímavé. Jsem rád, že jsem se za těch několik měsíců mohl dostat ke komiksům od různých...Read more »
snow glass apples 1

#DP100: Snow, Glass, Apples

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Neil Gaiman Kresba: Colleen Doran Nemohu ani popsat, jaký to pro mě byl pocit, když jsem následující recenzi mohl dopsat, protože jsem se díky tomu aspoň...Read more »
ghost tree 1

#DP99: Ghost Tree

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Bobby Curnow Kresba: Simon Gane Po minule recenzovaném kousku "Little Bird" se v dnešní recenzi podíváme na další komiks, který bych v rámci "eisnerovské mánie" mohl...Read more »
little bird 1

#DP98: Little Bird

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Darcy Van Poelgeest Kresba: Ian Bertram Díky letošním Eisnerům jsem se dostal k několika komiksům, které by mě za normálních okolností vůbec nenapadlo číst. Dříve recenzovaný...Read more »
daredevil know fear 1

#DP97: Daredevil Vol. 1: Know Fear

 Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Chip ZdarskyKresba: Marco ChecchettoDaredevil od Chipa Zdarskyho je jedna z nejoblíbenějších řad, která u Marvelu aktuálně vychází v rámci iniciativy "Fresh Start". Fanoušci si...Read more »
crowded 1

#DP96: Crowded, Vol. 1: Soft-Apocalypse

 Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Christopher Sebela Kresba: Ro Stein V rámci letošních Eisnerů jsem se setkal s různými komiksy. S většinou z nich jsem byl spokojený, některé mě dokonce příjemně...Read more »
vynalezce alva 3 1

#2131: Vynálezce Alva 3

Vynálezce Alva 3Vydala Česká televize v pevné vazbě v roce 2020. Vydání má 128 stran a prodává se v plné ceně za 269 Kč.Scénář a námět: Klára Smolíková a Jiří...Read more »
zivi mrtvi 32 odpocivej v pokoji 1

#2130: Živí mrtví 32: Odpočívej v pokoji

Živí mrtví 32: Odpočívej v pokoji (The Walking Dead Vol. 32: Rest In Peace)Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 187 až 193 v sérii...Read more »
cover 1

#DP94: Cover

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Brian Michael Bendis Kresba: David W. Mack Brian Michael Bendis a David W. Mack, to je kombinace, která na papíře zní naprosto skvěle. Tito dva velikáni...Read more »
doctor doom 1

#DP94: Doctor Doom Vol. 1: Pottersville

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Christopher Cantwell Kresba: Salvador LarrocaJedním z největších překvapení letošních Eisnerů pro mě byla nominace řady "Doctor Doom" v kategorii Nejlepší nová série. Přiznám se, že...Read more »
bad weekend 1

#DP93: Bad Weekend

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Ed BrubakerKresba: Sean PhillipsV minulé recenzi jsme se podívali na zoubek komiksu "Pulp", což je uzavřený grafický román scénáristy Eda Brubakera a kreslíře Seana...Read more »
pulp 1

#DP92: Pulp

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Ed Brubaker Kresba: Sean PhillipsLetos byla v rámci cen Eisnera v kategorii Nejlepší pokračující série nominována řada "Criminal", na níž se cenami ověnčený scénárista Ed...Read more »
sentient 1

#DP91: Sentient

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Jeff LemireKresba: Gabriel Walta"Sentient" byl v rámci cen Eisnera letos nominován v kategorii Nejlepší uzavřená série podobně jako minisérie "Naomi: Season One", kterou jsem...Read more »
naomi 1

#DP90: Naomi: Season One

 Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Brian Michael Bendis, David F. WalkerKresba: Jamal Campbell Ať už máte na aktuální komiksovou tvorbu Briana Michaela Bendise názor jakýkoliv, nemůžete mu upřít jedno. Přestože...Read more »
Stránka načtena za 1,19928 s | počet dotazů: 145 | paměť: 27953 KB. | 03.12.2020 - 21:44:31