Kritiky.cz > Recenze knih > Recenze komiksů
futurestategreenlantern

#DP137: Future State: Green Lantern

 Autorem článku je Daniel Palička Scénář: Geoffrey Thorne, Ryan Cady, Ernie Altbacker, Josie Campbell, Robert Venditti Kresba: Tom Raney, Sami Basri, Clayton Henry, Andie Tong, Dexter Soy ...Read more »
JusticeLeaguefuture2B

#DP136: Future State: Justice League

 Autorem článku je Daniel PaličkaScénář: Joshua Williamson, Ram VKresba: Robson Rocha, Marcio Takara Po katastrofě gigantických rozměrů jménem “Future State: The Flash”, kterou si Barry Allen, ani Wally West v žádném...Read more »
pokemon red blue 2 1

#2140: Pokémon - Red a Blue 2

Pokémon - Red a Blue 2 (Pocket Monsters Special 2)Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako "Pocket Monsters Special 2" v roce 1997. České vydání má 216 stran a...Read more »
flash2B2B2B

#DP135: Future State: The Flash

 Autorem článku je Daniel Palička Scénář: Brandon Vietti Kresba: Dale Eaglesham, Brandon Peterson, Will Conrad Jednou za čas se stane, že si přečtete komiks, který se vám zpočátku zdá jako ryze...Read more »
wonderrka

#DP134: Future State: Wonder Woman

 Autorem článku je Daniel Palička Scénář: Joëlle JonesKresba: Joëlle Jones S Wonder Woman mám obecně složitý vztah. Z pověstného Triumvirátu (v originále Trinity) ji považuji za nejslabší postavu, minimálně co...Read more »
swamp2B

#DP133: Future State: Swamp Thing

 Autorem článku je Daniel Palička Scénář: Ram VKresba: Mike Perkins Máme tady v pořadí již třetí recenzi na komiks ze současné DCčkovské iniciativy Future State. Tentokrát si podrobně posvítíme na...Read more »
navrat krale sumavy opona se zatahuje 1

#2139: Návrat Krále Šumavy 3: Opona se zatahuje

Návrat Krále Šumavy 3: Opona se zatahujeVydala nakladatelství Labyrint a Euromedia v brožované vazbě v roce 2020. Vydání má 264 stran a prodává se v plné ceně za 399...Read more »
har1

#DP132: Future State: Harley Quinn

 Autorem článku je Daniel PaličkaScénář: Stephanie PhillipsKresba: Simone Di MeoPo zrecenzování minisérie “Future State: Superman of Metropolis” se vrháme na druhý titul, jenž jsem v rámci iniciativy Future State...Read more »
Loveisabattlefield

#DP131: DC Love is a Battlefield

 Autorem článku je Daniel PaličkaScénář: RůzníKresba: Různí Ach ano, Valentýn dělá divy! Původně měla 14. února na Comics Blogu vyjít pouze jedna tematická recenze, ovšem překonal jsem se, a...Read more »
LoveandMarriage

#DP130: Mr. and Mrs. X, Vol. 1: Love and Marriage

 Autorem článku je Daniel PaličkaScénář: Kelly Thompson Kresba: Oscar Bazaldua, David LopezJe 14. února, a to znamená jediné: je Valentýn, svátek zamilovaných. K této příležitosti jsem se rozhodl napsat kratší...Read more »
SupermanofMetropolisFS

#DP129: Future State: Superman of Metropolis

 Autorem článku je Daniel PaličkaScénář: Sean Lewis, Brandon EastonKresba: John Timms, Valentine de Landro, Cully Hamner, Michael Avon Oeming   Future State je v plném proudu, a tak je načase...Read more »
SpeedMetalDeathMetal

#DP128: Dark Nights: Death Metal - Speed Metal

 Autorem článku je Daniel Palička Scénář: Joshua Williamson Kresba: Eddy Barrows Po recenzi na komiks “Dark Nights: Death Metal” jsem si řekl, že bych se čistě teoreticky mohl na Comics Blogu...Read more »
navrat krale sumavy agent chodec 1

#2138: Návrat Krále Šumavy 2: Agent-chodec

Návrat Krále Šumavy 2: Agent-chodecVydala nakladatelství Labyrint a Euromedia v brožované vazbě v roce 2019. Vydání má 216 stran a prodává se v plné ceně za 359 Kč.Knihu zakoupíte v...Read more »
InfiniteFrontierplakC3A1t

#DP127: DC Infinite Frontier - Přehled komiksů

 Autorem článku je Daniel PaličkaMinule jsme se podívali na zoubek plánovanému přečíslování DCčkovských komiksů jménem DC Infinite Frontier a podrobně jsme si jej představili. Následující článek slouží především jako...Read more »
InfiniteFrontier2B2B

#DP126: DC Infinite Frontier - Co nás v březnu čeká?

 Autorem článku je Daniel Palička Pokud jste četli minulý článek (odkaz na něj máte přímo zde), pak asi víte, že DC Comics se letos v lednu vytasilo s novou iniciativou...Read more »
future state

#DP125: DC Future State

Autorem článku je Daniel Palička.Po kataklyzmatických událostech kolosálního eventu Dark Nights: Death Metal se svět DC Comics změnil k nepoznání. Jako vstup do nové éry se vydavatelství rozhodlo hned z...Read more »
heroes reborn 01

#DP124: Marvel: Heroes Reborn 2021 - Co se stalo s nejmocnějšími hrdiny země?

Autorem článku je Daniel Palička.Jak se zdá, Marvel se nebojí riskovat. Po xmenských volbách (článek na toto téma si můžete přečíst přímo zde) se vydavatelství rozhodlo pustit do dalšího...Read more »
x men vote 1

#DP123: X-Menské volby aneb Kdo se stane novým členem X-Menů?

Autorem článku je Daniel Palička.Marvel se nedávno pochlubil s vcelku zajímavou novinkou. V pravidelně vycházející řadě X-Men od věhlasného scénáristy Jonathana Hickmana, konkrétně v jejím šestnáctém čísle, došlo k...Read more »
morgana morgavsa princezna carodejka 1

#2137: Morgavsa a Morgana 3: Princezna čarodějka

Morgavsa a Morgana 3: Princezna čarodějkaVydalo nakladatelství Grada Publishing v pevné vazbě v roce 2020. Vydání má 80 stran a prodává se v plné ceně za 199 Kč.Knihu zakoupíte v knihkupectví Minotaur.Scénář: Petr...Read more »
dark knights death metal 1

#DP122: Dark Nights: Death Metal

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Scott SnyderKresba: Greg Capullo Několika následujícím řádkům věnujte, prosím, trochu pozornosti. Jsem si totiž vědom toho, že se najdou tací, kteří scénáristu Scotta Snydera budou...Read more »
pokemon red blue 1 1

#2136: Pokémon - Red a Blue 1

Pokémon - Red a Blue 1 (Pocket Monsters Special 1)Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako "Pocket Monsters Special 1" v roce 1997. České vydání má 208 stran a...Read more »
navrat krale sumavy na care 1

#2135: Návrat Krále Šumavy 1: Na čáře

Návrat Krále Šumavy 1: Na čářeVydala nakladatelství Labyrint a Euromedia v brožované vazbě v roce 2018. Vydání má 160 stran a prodává se v plné ceně za 299 Kč.Knihu...Read more »
iron man 1

#DP121: Iron Man Vol. 1: Big Iron

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Christopher Cantwell Kresba: CAFU V době psaní této recenze nebyla první kniha ještě oficiálně vydána (vychází až 10. března letošního roku). Každopádně, Cantwellův Iron Man mě...Read more »
morgana morgavsa zivelne menavice 1

#2134: Morgavsa a Morgana 2: Živelné měňavice

Morgavsa a Morgana 2: Živelné měňaviceVydalo nakladatelství Grada Publishing v pevné vazbě v roce 2019. Vydání má 80 stran a prodává se v plné ceně za 199 Kč.Knihu zakoupíte v knihkupectví Minotaur.Scénář: Petr...Read more »

PF 2021

Letošní rok se chýlí ke konci, a tak jsme si řekli, že bychom já a Martin mohli jako drobný dárek zveřejnit ještě jeden závěrečný příspěvek, ve kterém jsme se...Read more »
transformers 01

#DP120: Transformers Holiday Special

Autorem článku je Daniel Palička."Jsou Vánoce, jsou Vánoce, jsou Vánoce!!!" zpívá v jedné ze svých písní Richard Krajčo. Do rytmu znějících tónů hrdě usedám k počítači a přemýšlím nad...Read more »
fantastic four road trip 1

#DP119: Fantastic Four: Road Trip

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Christopher Cantwell Kresba: Filipe Andrade Musím se přiznat, že když jsem poprvé zahlédl obálku k "Fantastic Four: Road Trip", byl jsem vcelku zaskočen. Na marvelovské poměry...Read more »
s komenskym do komiksu 1

#2133: S Komenským do komiksu

S Komenským do komiksuVydalo nakladatelství Portál v pevné vazbě v roce 2020. Vydání má 120 stran a prodává se v plné ceně za 379 Kč.Scénář: Klára SmolíkováKresba: Lukáš FibichKlára Smolíková je...Read more »
the unworthy thor 1

#DP117: The Unworthy Thor

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Jason Aaron Kresba: Olivier Coipel, Kim JacintoUnworthy Thor je projekt, který původně vycházel v rámci iniciativy "All-New, All-Different Marvel", konkrétně během "Marvel NOW! 2.0". Tehdy...Read more »
ms marvel 1

#DP116: Nejmocnější hrdinové Marvelu #98: Ms. Marvel (Kamala Khanová)

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 1 a 6 až 11 třetí řady série Ms. Marvel v nakladatelství...Read more »
kdyz se introvertka vda 1

#2132: Když se introvertka vdá

Když se introvertka vdá (Happily Ever After & Everything In Between)Vydalo nakladatelství Portál v brožované vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako "Happily Ever After & Everything In Between" v...Read more »
superior spider man 1

#DP116: Nejmocnější hrdinové Marvelu #97: Superior Spider-Man

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako první číslo série Superior Spider-Man, čísla 1 až 4 série Superior Spider-Man Team-Up...Read more »
agent coulson 1

#DP115: Nejmocnější hrdinové Marvelu #096: Agent Coulson

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 1 až 6 třetí řady série "S.H.I.E.L.D." v nakladatelství Marvel. České vydání...Read more »
nexus war thor 1

#DP114: Fortnite X Marvel - Nexus War: Thor

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Donny CatesKresba: Greg Land Přiznám se hned na rovinu, nepovažuji se za kovaného fanouška battle royalu. Neodsuzuji jej, nic proti němu nemám, ale rozhodně bych...Read more »
nick fury 1

#DP113: Nejmocnější hrdinové Marvelu 95: Nick Fury Jr.

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako číslo 1 minisérie Battle Scars, materiál z Marvel NOW! Point One a jako...Read more »
nova sam 1 1

#DP112: Nejmocnější hrdinové Marvelu 94: Nova (Sam Alexander)

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 1 až 2 a 11 až 16 páté řady série Nova v...Read more »
secret avengers 1

#DP111: Nejmocnější hrdinové Marvelu 93: Secret Avengers

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 1 a 16 až 20 série Secret Avengers v nakladatelství Marvel. České...Read more »
joker 80 01

#DP110: The Joker 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Různí Kresba: Různí Sešit "The Joker 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular" je, jak již název napovídá, stostránkový komiks, jenž vyšel ku příležitosti osmdesáti let od komiksového...Read more »
deathlok 1

#DP109: Nejmocnější hrdinové Marvelu 92: Deathlok

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako Astonishing Tales #25 a jako čísla 1 až 4 minisérie Deathlok v nakladatelství...Read more »
three jokers 1

#DP108: Batman: Three Jokers

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Geoff Johns Kresba: Jason Fabok Na příběh "Three Jokers" jsme od vydání speciálu "Znovuzrození hrdinů DC" čekali vážně dlouho. Pokud jste jej četli, pak asi víte,...Read more »
multiple man 1

#DP107: Nejmocnější hrdinové Marvelu 91: Multiple Man (Jamie Madrox)

Autorem článku je Daniel Palička.Vydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako Giant-Size Fantastic Four #4 a jako čísla 1 až 5 minisérie Madrox v...Read more »
giant size 1

#DP106: Giant-Size X-Men: Tribute to Wein & Cockrum

Autorem článku je Daniel Palička.Původní scénář: Len Wein Původní kresba: Dave Cockrum Nová kresba: Různí Jak jsem psal minule, série one-shotů "Giant-Size X-Men" ještě není definitivně u konce, byť současná dějová linie...Read more »
storm 1

#DP105: Giant-Size X-Men: Storm

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Jonathan Hickman Kresba: Russell Dauterman Série "Giant-Size X-Men" se nám pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Následující one-shot, který se zaměřuje na Storm, sice není...Read more »
fantomex 1

#DP104: Giant-Size X-Men: Fantomex

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Jonathan Hickman Kresba: Rod Reis Díky "eisnerovské mánii" na Comics Blogu, kterou již naštěstí máme úspěšně za sebou, se vydání recenzí na x-menovské komiksy z řady...Read more »
stormbreakers 01

#DP103: Marvel’s Stormbreakers přichází - O co přesně jde?

Autorem článku je Daniel Palička.Hned na úvod se musím pozastavit nad jednou věcí. Tentokrát se nebude jednat o klasickou komiksovou recenzi, jak je u mě obvykle zvykem, nýbrž o...Read more »
the immortal hulk 1

#DP102: Immortal Hulk: The Threshing Places

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Jeff Lemire Kresba: Mike Del Mundo Jak jsem kdysi dávno psal v mé starší recenzi na uzavřený one-shot "Immortal Hulk: Great Power" scénáristy Toma Taylora, v...Read more »
once and future 1

#DP101: Once & Future, Vol. 1: The King is Undead

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Kieron Gillen Kresba: Dan MoraCeny Eisnera letos byly opravdu zajímavé. Jsem rád, že jsem se za těch několik měsíců mohl dostat ke komiksům od různých...Read more »
snow glass apples 1

#DP100: Snow, Glass, Apples

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Neil Gaiman Kresba: Colleen Doran Nemohu ani popsat, jaký to pro mě byl pocit, když jsem následující recenzi mohl dopsat, protože jsem se díky tomu aspoň...Read more »
ghost tree 1

#DP99: Ghost Tree

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Bobby Curnow Kresba: Simon Gane Po minule recenzovaném kousku "Little Bird" se v dnešní recenzi podíváme na další komiks, který bych v rámci "eisnerovské mánie" mohl...Read more »
little bird 1

#DP98: Little Bird

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Darcy Van Poelgeest Kresba: Ian Bertram Díky letošním Eisnerům jsem se dostal k několika komiksům, které by mě za normálních okolností vůbec nenapadlo číst. Dříve recenzovaný...Read more »
Stránka načtena za 0,92474 s | počet dotazů: 152 | paměť: 28796 KB. | 26.02.2021 - 16:25:48