Kritiky.cz > Recenze knih > Recenze komiksů
little bird 1

#DP98: Little Bird

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Darcy Van Poelgeest Kresba: Ian Bertram Díky letošním Eisnerům jsem se dostal k několika komiksům, které by mě za normálních okolností vůbec nenapadlo číst. Dříve recenzovaný...Read more »
daredevil know fear 1

#DP97: Daredevil Vol. 1: Know Fear

 Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Chip ZdarskyKresba: Marco ChecchettoDaredevil od Chipa Zdarskyho je jedna z nejoblíbenějších řad, která u Marvelu aktuálně vychází v rámci iniciativy "Fresh Start". Fanoušci si...Read more »
crowded 1

#DP96: Crowded, Vol. 1: Soft-Apocalypse

 Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Christopher Sebela Kresba: Ro Stein V rámci letošních Eisnerů jsem se setkal s různými komiksy. S většinou z nich jsem byl spokojený, některé mě dokonce příjemně...Read more »
vynalezce alva 3 1

#2131: Vynálezce Alva 3

Vynálezce Alva 3Vydala Česká televize v pevné vazbě v roce 2020. Vydání má 128 stran a prodává se v plné ceně za 269 Kč.Scénář a námět: Klára Smolíková a Jiří...Read more »
zivi mrtvi 32 odpocivej v pokoji 1

#2130: Živí mrtví 32: Odpočívej v pokoji

Živí mrtví 32: Odpočívej v pokoji (The Walking Dead Vol. 32: Rest In Peace)Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 187 až 193 v sérii...Read more »
cover 1

#DP94: Cover

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Brian Michael Bendis Kresba: David W. Mack Brian Michael Bendis a David W. Mack, to je kombinace, která na papíře zní naprosto skvěle. Tito dva velikáni...Read more »
doctor doom 1

#DP94: Doctor Doom Vol. 1: Pottersville

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Christopher Cantwell Kresba: Salvador LarrocaJedním z největších překvapení letošních Eisnerů pro mě byla nominace řady "Doctor Doom" v kategorii Nejlepší nová série. Přiznám se, že...Read more »
bad weekend 1

#DP93: Bad Weekend

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Ed BrubakerKresba: Sean PhillipsV minulé recenzi jsme se podívali na zoubek komiksu "Pulp", což je uzavřený grafický román scénáristy Eda Brubakera a kreslíře Seana...Read more »
pulp 1

#DP92: Pulp

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Ed Brubaker Kresba: Sean PhillipsLetos byla v rámci cen Eisnera v kategorii Nejlepší pokračující série nominována řada "Criminal", na níž se cenami ověnčený scénárista Ed...Read more »
sentient 1

#DP91: Sentient

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Jeff LemireKresba: Gabriel Walta"Sentient" byl v rámci cen Eisnera letos nominován v kategorii Nejlepší uzavřená série podobně jako minisérie "Naomi: Season One", kterou jsem...Read more »
naomi 1

#DP90: Naomi: Season One

 Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Brian Michael Bendis, David F. WalkerKresba: Jamal Campbell Ať už máte na aktuální komiksovou tvorbu Briana Michaela Bendise názor jakýkoliv, nemůžete mu upřít jedno. Přestože...Read more »
undiscvered country 1

#DP89: Undiscovered Country Vol. 1: Destiny

 Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: Scott Snyder, Charles Soule Kresba: Giuseppe Camuncoli, Daniele Orlandini  "Undiscovered Country" bych mohl označit za jednu z nejšílenějších sérií, kterou jsem v rámci letošních Eisnerů mě...Read more »
something is killing children 1

#DP88: Something is Killing the Children, Volume One

Autorem recenze je Daniel Palička.Scénář: James Tynion IV Kresba: Werther Dell'Edera"Something is Killing the Children" byla jednou z řad, která usilovala o cenu Eisnera v kategorii Nejlepší nová série. Ačkoliv...Read more »
bitter root 1

#DP87: Bitter Root Vol. 1: Family Business

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: David F. Walker, Chuck Brown Kresba: Sanford Greene"Bitter Root" letos vyhrál cenu Eisnera v kategorii Nejlepší pokračující série a není se čemu divit. Dění v...Read more »
usagi turtles 1

#DP86: Teenage Mutant Ninja Turtles/Usagi Yojimbo

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Stan Sakai Kresba: Stan Sakai Hned na úvod se vám musím k něčemu přiznat. S Usagim mám obecně dost komplikovaný vztah, který se popisuje docela těžce....Read more »
afterlift 01

#DP85: Afterlift

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Chip Zdarsky Kresba: Jason Loo Abych pravdu přiznal, úplně prapůvodně jsem "Afterlift" neměl vůbec v plánu číst, přestože čtu autorské projekty hodně rád. Ničím mě to...Read more »
fcbd spider man 1

#DP84: Free Comic Book Day 2020: Spider-Man & Venom

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Jed Mackay, Donny CatesKresba: Patrick Gleason, Ryan Stegman V minulé recenzi jsme se podívali na zoubek sešitu "Free Comic Book 2020: X-Men & Dark Ages",...Read more »
x men free 01

#DP83: Free Comic Book Day 2020: X-Men & Dark Ages

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Jonathan Hickman, Tini Howard, Tom TaylorKresba: Pepe Larraz, Iban CoelloFree Comic Book Day, zkráceně FCBD, je den pořádaný každý rok nejen pro všechny komiksové...Read more »
fire power 01

#DP82: Fire Power Vol. 1: Prelude OGN

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Robert Kirkman Kresba: Chris SamneeNejpopulárnější a zatím nejdéle vycházející série scénáristy Roberta Kirkmana, kterou všichni komiksoví fanoušci znají pod názvem “The Walking Dead” (česky “Živí...Read more »
magneto 1

#DP81: Giant-Size X-Men: Magneto

Autorem článku je Daniel Palička.Scénář: Jonathan Hickman Kresba: Ramón Pérez Magneto je nepochybně jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších mutantských postav, jaká kdy v historii X-Menů vznikla, a to hlavně díky filmům...Read more »
papez ukrutny 1

#2129: Papež ukrutný

Papež ukrutný (Le pape terrible)Vydalo nakladatelství Argo v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako sešity "Le pape terrible 1: Della Rovere" (2009), "Le pape terrible 2: Jules II"...Read more »
usagi yojimbo 33 skryti 1

#2128: Usagi Yojimbo 33: Skrytí

Usagi Yojimbo 33: Skrytí (Usagi Yojimbo: The Hidden)Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2019. Původně vyšlo jako čísla 1 až 7 série "Usagi Yojimbo: The Hidden" u Dark Horse....Read more »
nesnasim pohadkov 1 1

#2127: Nesnáším Pohádkov 1: A jestli neumřela, vyšiluje dodnes

Nesnáším Pohádkov 1: A jestli neumřela, vyšiluje dodnes (I Hate Fairyland 1: Madly Ever After)Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako "I Hate Fairyland 1: Madly Ever...Read more »
gantz 26 1

#2126: Gantz 26

Gantz 26 (ガンツ)Vydalo nakladatelství Crew v brožované vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako kapitoly 281 až 291 v sérii "Gantz". České vydání má 208 stran a prodává se v plné ceně...Read more »
kvsm 19 ten druhy 1 1

#2125: Komiksový výběr Spider-Man 19: Ten druhý, 1. část

Komiksový výběr Spider-Man 19: Ten druhý, 1. částVydalo Hachette Fascicoli v pevné vazbě v roce 2020. Původně vyšlo jako čísla 1 a 2 série "Neighborhood Spider-Man", čísla 19 a...Read more »
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com