Capcom to s online režimem pro Resident Evil zkouší znovu a k...

Capcom to s online režimem pro Resident Evil zkouší znovu a k 25. výročí série představuje Re:Verse. Chystaný multiplayer bude součástí Resident Evil: Village, který vychází 7. 5. 2021....Read more »

Autoři logických adventur INSIDE a Limbo chystají...

Autoři logických adventur INSIDE a Limbo chystají ambiciózní hru. Nejnovější projekt od dánského studia Playdead bude dle inzerce pracovních pozic open-world sci-fi adventura z třetí osoby. Vyjít má ve...Read more »

Bethesda prý chystá Fallout New Vegas 2. S informací...

Bethesda prý chystá Fallout New Vegas 2. S informací přichází Youtuber McVicker který uvádí, že hra nevyjde dříve než po roce 2025. Mezitím Bethesda plánuje vydat Starfield a The...Read more »

Ukrajinské studio A4 Games se pochlubilo snímky z nahrávání...

Ukrajinské studio A4 Games se pochlubilo snímky z nahrávání motion-capture. Pravděpodobně pracuje na novém Metru.Read more »

Studio Vicarious Visions se definitivně spojuje s Blizzard...

Studio Vicarious Visions se definitivně spojuje s Blizzard Entertainment. Autoři Tony Hawk's Pro Skater 1+2, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy a Destiny 2, na kterém spolupracovali s Bungie Studios,...Read more »

Capcom potvrzuje, Resident Evil: Village vyjde už 7. 5. 2021....

Capcom potvrzuje, Resident Evil: Village vyjde už 7. 5. 2021. Hra se kromě next-gen konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X|S chystá také na stávající PlayStation 4 a Xbox...Read more »

Microsoft obrací. Xbox Live Gold se nakonec zdražovat nebude....

Microsoft obrací. Xbox Live Gold se nakonec zdražovat nebude. Předplatné se mělo po třech měsících zdražit o €1 (26 Kč) a po půl roce o €5 (130 Kč), ale...Read more »

Apple chystá vlastní headset pro virtuální realitu. Od...

Apple chystá vlastní headset pro virtuální realitu. Od konkurence se nebude odlišovat jen cenou, ale také tím, že nebude vyžadovat připojení k PC. Bloomberg dále uvádí, že Apple prostor...Read more »

Gave Newell slibuje nové hry. Ve Valve pracují na několika...

Gave Newell slibuje nové hry. Ve Valve pracují na několika nových titulech, které se chystají oznámit. Half Life: Alyx byl prý super, prozradila hlava slavné společnosti v rozhovoru...Read more »

Naughty Dog na fantasy hře nepracuje. Zveřejněné koncepty se...

Naughty Dog na fantasy hře nepracuje. Zveřejněné koncepty se nakonec netýkají nové hry, omluvil se umělec Hyoung Taek Nam z Naughty Dog za zmatek.Read more »

Jiří Procházka se stal prvním MMA zápasníkem v EA Sports...

Jiří Procházka se stal prvním MMA zápasníkem v EA Sports UFC 4.Read more »

Naughty Dog po The Last of Us Part II možná chystá fantasy...

Naughty Dog po The Last of Us Part II možná chystá fantasy hru. Napovídat by tomu mohli nově zveřejněné koncepty na ArtStation, které na stránce pod názvem Ženy severu...Read more »

Santa Monica Studio pracuje kromě God of War: Ragnarök na...

Santa Monica Studio pracuje kromě God of War: Ragnarök na nové hře. Potvrzuje to nový vypsaný inzerát na uměleckého ředitele, který bude mít na starost nový neohlášený projekt.Read more »

GTA 6 by mělo mít inteligentnější NPC. Potvrzuje to patent,...

GTA 6 by mělo mít inteligentnější NPC. Potvrzuje to patent, který si Take-Two v říjnu loňského roku dalo registrovat pro studio Rockstar North. Pobočka se sídlem v Edinburghu by...Read more »

Death Stranding dokázal celkově prodat více než 4 miliony...

Death Stranding dokázal celkově prodat více než 4 miliony kopií. Hra nedávno vyšla také na PC, kde prodala více než milion kopií. Pro nezávislé studio Kojima Productions jde o...Read more »

Tales from the Borderlands dostane vylepšenou verzi pro...

Tales from the Borderlands dostane vylepšenou verzi pro next-gen konzole. Verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X předčasně prozradil Evropský ratingový systém počítačových her PEGI.Read more »

Tvůrci sekaček Nioh a Ninja Gaiden by do budoucna mohli...

Tvůrci sekaček Nioh a Ninja Gaiden by do budoucna mohli vytvořit open-world hru. Informace se opírá o vyjádření šéfa vývoje Nioh Fumihiko Yasuda ze studia Team Ninja který prozradil,...Read more »

Do Xbox Game Pass 21. ledna zamíří Control a Desperados III,...

Do Xbox Game Pass 21. ledna zamíří Control a Desperados III, 28. ledna je pak doplní horor The Medium a Yakuza Remastered Collection.Read more »

Zatímco NVIDIA na CES 2021 představila karty řady 3060, tak...

Zatímco NVIDIA na CES 2021 představila karty řady 3060, tak grafické karty GeForce RTX 3080 odkládá na neurčito. Nedostatek grafických karet argumentuje vysokou poptávkou.Read more »

Kooperativní adventura A Way Out prodala skvělých 3,5...

Kooperativní adventura A Way Out prodala skvělých 3,5 milionů kopií. Pro nezávislé švédské studio Hazelight jde o ohromný úspěch. Nyní studio pracuje na hře It Takes Two, kterou 26....Read more »

Overwatch 2 trápí problémový vývoj. Tuto informaci do...

Overwatch 2 trápí problémový vývoj. Tuto informaci do světa vypustil streamer Metro, který se prý doslechl, že práce na pokračování jedné z nejlepších online FPS her jde velmi pomalu.Read more »

Rainbow Six Quarantine nevyjde 21. 3. 2021. Datum uváděl...

Rainbow Six Quarantine nevyjde 21. 3. 2021. Datum uváděl Ubisoft Connect, ale dle mluvčího francouzského giganta šlo o chybu. Ubisoft titul plánuje vydat od 1. 4. 2021 do 31....Read more »

Bezplatné DLC pro Cyberpunk 2077 nedorazí ze začátku...

Bezplatné DLC pro Cyberpunk 2077 nedorazí ze začátku letošního roku ale až v následujících měsících. CD Projekt Red přepsal promující banner na svém webu pro chystaný dodatečný obsah.Read more »

Polský horor The Medium odhaluje HW nároky.

Polský horor The Medium odhaluje HW nároky.Read more »

Battlefield 6 bude zasazen do současnosti a má být...

Battlefield 6 bude zasazen do současnosti a má být inspirován třetím dílem. Vyjít by měl už letos v prosinci jak pro PC a next-gen konzole, tak pro PlayStation 4...Read more »
Stránka načtena za 1,68755 s | počet dotazů: 168 | paměť: 28341 KB. | 24.01.2021 - 03:45:25