Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality

13 minut hraní z hororové adventury Scorn. Ta se prezentuje...

13 minut hraní z hororové adventury Scorn. Ta se prezentuje nádherným vizuálem, tzv. biomechanickým surrealismusmem, za kterým stojí švýcarský malíř H. R. Giger. Jeho nádherný a osobitý styl můžeme...Read more »

Cyberpunk 2077 bude mít lip-sync pro všechny jazykové verze....

Cyberpunk 2077 bude mít lip-sync pro všechny jazykové verze. Za touto technologií, která nemá v herním průmyslu dosud obdoby stojí kanadský generátor JALI, který zaručí skutečně propracovanou synchronizaci od...Read more »

Za nákup vybraných SSD disků Samsung nyní získáte...

Za nákup vybraných SSD disků Samsung nyní získáte Assassin's Creed Valhalla. K nové generaci grafických karet Nvidia zase Far Cry 6.Read more »

Chystá se pokračování Ghost of Tsushima? Dost možná ano. ...

Chystá se pokračování Ghost of Tsushima? Dost možná ano. Na webu studia Sucker Punch Productions se totiž objevil inzerát na pracovní pozici pro scénáristu, který napíše příběh z...Read more »

Studio Obsidian Entertainment posilnil senior narrative...

Studio Obsidian Entertainment posilnil senior narrative designér Jay Turner (Mass Effect, Dragon Age: Prameny), který mezi lety 2004 a 2011 pracoval pro BioWare.Read more »

Nový screenshot ze Cyberpunk 2077 představuje sportovní vůz

Nový screenshot ze Cyberpunk 2077 představuje sportovní vůzRead more »

Podívejte se na tři nejlepší cosplaye na Cyberpunk 2077

Podívejte se na tři nejlepší cosplaye na Cyberpunk 2077Read more »

V Kojima Productions v těchto dnech komponují hudbu pro svůj...

V Kojima Productions v těchto dnech komponují hudbu pro svůj zcela nový nepředstavený projekt, pochlubil se na sociální síti Ludvig Forssell (Death Stranding), skladatel a zvukový režisér studia.Read more »

Chystá se nová strategie Roman Empire Wars na způsob Total...

Chystá se nová strategie Roman Empire Wars na způsob Total War. Nová RTS od polského studia Emperor Games slibuje několik kampaní, které nás vezmou do Řecka, Persie, Egypta, Británie...Read more »

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí...

Ubisoft představil službu Ubisoft Connect, která propojí Uplay a Ubisoft Club a umožní přenesení uložených pozic mezi jednotlivými verzemi her. Ubisoft Connect odstartuje 29. 10. a bude podporovat všechny...Read more »

Chlazení PS5 bude Sony upravovat skrze updaty. Jinými slovy to...

Chlazení PS5 bude Sony upravovat skrze updaty. Jinými slovy to znamená, že Sony bude data z nadcházejících her shromažďovat a posléze bude chladící větrák optimalizovat.Read more »

Střední škola umění a designu v Brně otevírá maturitní...

Střední škola umění a designu v Brně otevírá maturitní obor zaměřený na tvorbu deskových a digitálních her. Obor se jmenuje Game art a je určen pro ty, co chtějí...Read more »

Devolver Digital kupuje chorvatské studio Croteam (Serious Sam,...

Devolver Digital kupuje chorvatské studio Croteam (Serious Sam, SCUM)Read more »

NBA 2K21 čelí další kritice. Tentokrát jsou hráči...

NBA 2K21 čelí další kritice. Tentokrát jsou hráči nespojení s tím, že před zápasem jim vyskakují reklamy, která nejdou nijak přeskočit a vybízí třeba ke koupi Oculus Quest 2....Read more »

Nové tituly, které se dočkají podpory technologií DLSS a...

Nové tituly, které se dočkají podpory technologií DLSS a ray-tracing: Cyberpunk 2077 Watch Dogs: Legion Call of Duty Black Ops Cold War... Ghostrunner Pumpkin Jack Xuan-Yuan...Read more »

Preview verze střílečky Enlisted z 2. světové války...

Preview verze střílečky Enlisted z 2. světové války dorazí exkluzivně na Xbox Series X|S. Do konce roku se očekává, že early acces hry zavítá i na Steam.Read more »

GOG k 20. výročí série Europa Universalis rozdává druhý...

GOG k 20. výročí série Europa Universalis rozdává druhý díl z roku 2001 zdarma. Čas na vyzvednutí máte do 24. 10. 2020. https://www.gog.com/game/europa_universalis_iiRead more »

Vyjde God of War: Ragnarok už v únoru roku 2021? Poukazují na...

Vyjde God of War: Ragnarok už v únoru roku 2021? Poukazují na to data na IMDB která prozrazují, že sequel k úspěšnému dílu z roku 2018 vyjde 5. 2....Read more »

Gabe Newell v nejnovějším rozhovoru prozradil, že ve Valve...

Gabe Newell v nejnovějším rozhovoru prozradil, že ve Valve pracovali na Half-Life 3 už několikrát. Vždy prý ale narazili na nějakou nějakou překážku a nebo se jim koncept hry...Read more »

Vývoj Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 opustila také...

Vývoj Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 opustila také senior designérka Cara Ellison. Ta už je třetím zaměstnancem, který opustil studio Hardsuit Labs (Chivalry: Medieval Warfare) za poslední dva...Read more »

Podívejte se na rozpis tzv. post launch obsahu do...

Podívejte se na rozpis tzv. post launch obsahu do Assassin's Creed Valhalla. Obsah zdarma by měl dorazit ke konci letošního roku.Read more »

Vývojář Cliff Bleszinski, známý také jako CliffyB se...

Vývojář Cliff Bleszinski, známý také jako CliffyB se vyjádřil, že by se jednou mohl vrátit do herního průmyslu. Dle jeho slov má nutkání vytvořit nějakou menší hru a hry...Read more »
120966745 272293057362929 3199911215416472742 n

Vychází první pekelné DLC pro Doom Eternal, podívejte se na...

Vychází první pekelné DLC pro Doom Eternal, podívejte se na startovní trailer. Za cenovku €20 (544 Kč) nebo jako součást Year One Pass nabízí tři příběhové mise - UAC...Read more »
121729383 657947455115925 9024787982386681360 n

Assassin’s Creed Valhalla příští rok obdrží dvě velké...

Assassin’s Creed Valhalla příští rok obdrží dvě velké expanze. V té první s názvem Wrath of the Druids, která dorazí na jaře 2021 se podíváme do Irska, kde budeme...Read more »

Podívejte se na první fotky z přepracovaného obchodu na PS5

Podívejte se na první fotky z přepracovaného obchodu na PS5+2Read more »