Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality

Studio Arkane příchází s kolekcí Arkane Anniversary...

Studio Arkane příchází s kolekcí Arkane Anniversary Collection. Ta obsahuje Dishonored: Definitive Edition, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider a Prey. Kolekce na Steamu je navíc doplněna ještě...Read more »

Trailer na mysteriózní GhostWire: Tokyo od Tango Gameworks...

Trailer na mysteriózní GhostWire: Tokyo od Tango Gameworks (The Evil Within). V ukázce jsme konečně dostali potvrzení, že budeme hrát se psy.Read more »

Trailer na expanzi Stonethorn do oblíbeného The Elder Scrolls...

Trailer na expanzi Stonethorn do oblíbeného The Elder Scrolls Online. Stonethorn vychází na Microsoft Windows (Steam, Bethesda Launcher) a Google Stadia 24. 8., majitelé PS4 a Xbox One musí...Read more »

Doom Eternal dostane DLC. Rozšířená kampaň nese název The...

Doom Eternal dostane DLC. Rozšířená kampaň nese název The Ancient Gods, Part One. Více se dozvíme 27. srpna na digitálním Gamescomu.Read more »

Microsoft Store dostane nový vzhled. Obchod bude více než...

Microsoft Store dostane nový vzhled. Obchod bude více než dvakrát rychlejší než současná verze. Nabídne propracovanější seznam přání, snazší nákup obsahu ze čtyř generací Xboxu a přehlednější filtrování v...Read more »

Do GeForce NOW míří Othercide, SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE,...

Do GeForce NOW míří Othercide, SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE, Thief, Russian Fishing 4, Just Cause 2, Into the Breach (Epic Games Store), Ho Tu Lo Shu: The Books of...Read more »

Remnant: From the Ashes zdarma na Epic Games Store příští...

Remnant: From the Ashes zdarma na Epic Games Store příští týden. Povedenou looter third-person střílečku doplní plošinovka The Alto Collection, která je známá spíše na mobilech. Obě hry budou...Read more »

Final Fantasy VII Remake prodal více než 5 milionů kusů,...

Final Fantasy VII Remake prodal více než 5 milionů kusů, pochlubila se společnost Square Enix. Číslo obsahuje digitální i fyzické prodeje. V prvních třech dnech se hra dostala na...Read more »

Animal Crossing: New Horizons za čtyřmi měsíce prodal 22,4...

Animal Crossing: New Horizons za čtyřmi měsíce prodal 22,4 milionu kusů a stává se druhou nejprodávanější hrou na Nintendo Switch. První je Mario Kart 8 Deluxe s prodeji 26,74...Read more »

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales už v Koreji obdržel...

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales už v Koreji obdržel věkové doporučení. Nic by nemělo bránit tomu, aby hra na konci roku na PS5 vyšla.Read more »

Epic Games Store do příštího čtvrtka rozdává první...

Epic Games Store do příštího čtvrtka rozdává první epizodu adventuru 3 out of 10, což je de facto sitcom zaměřený na nejhorší videoherní studio na světě. Vývojáři mají v...Read more »

V pondělí 10. 8. v 18:00 se uskuteční druhý Night City...

V pondělí 10. 8. v 18:00 se uskuteční druhý Night City Wire. Polské studio CD Projekt RED ukáže Cyberpunk 2077, konkrétně se zaměří na tři životní cesty hlavního hrdiny...Read more »

Sony se pochlubila finančními výsledky za první kvartál,...

Sony se pochlubila finančními výsledky za první kvartál, tedy od 1. dubna do 30. června. Nejvíce se Sony dařilo na poli mikrotransakcí a nákupu her, kde jejich příjmy tvořily...Read more »

Land of War - The Beginning je nová frist-person střílečka z...

Land of War - The Beginning je nová frist-person střílečka z období druhé světové války. Titul od polského studia MS Games vyjde konec letošního roku na Microsoft Windows (Steam).Read more »

Na hře Suicide Squad skutečně pracují Rocksteady Studios....

Na hře Suicide Squad skutečně pracují Rocksteady Studios. Více se dozvíme 22. 8. na DCFanDome.Read more »

Služba xCloud zavítá 15. 9. i do České Republiky a...

Služba xCloud zavítá 15. 9. i do České Republiky a Slovenska. Kromě nás se jejího spuštění dočkají v dalších 20 zemích. Cloudové hraní bude dostupné prostřednictvým Game Pass s...Read more »

Resident Evil 3 Remake prodal 2,7 milionu kusů a celá série...

Resident Evil 3 Remake prodal 2,7 milionu kusů a celá série se dostala na 103 milionů kopiíRead more »

Z krabiček Xbox One her měla zmizet nálepka, že hra je...

Z krabiček Xbox One her měla zmizet nálepka, že hra je optimalizována pro Xbox Series X. Zdá se, že Microsoft vyslyšel kritiku hráčů.Read more »

V Overwatchi odstartoval letní event. Ten sebou přináší...

V Overwatchi odstartoval letní event. Ten sebou přináší nové skiny pro hrdiny.Read more »

FIFA 21 se může chlubit výhradní licencí na Inter Milán a...

FIFA 21 se může chlubit výhradní licencí na Inter Milán a AC Milán. Oba milánské celky budou v novém ročník zastoupeni legendami Javier Zanetti (Inter Milán), Kakà a Andriy...Read more »

FIFA 21 se může chlubit výhradní licencí na Inter Milán a...

FIFA 21 se může chlubit výhradní licencí na Inter Milán a AC Milán. Oba milánské celky budou v novém ročník zastoupeni legendami Javier Zanetti (Inter Milán), Kakà a Andriy...Read more »

Street Fighter V dočká pěti nových bojovníků, kteří...

Street Fighter V dočká pěti nových bojovníků, kteří dorazí v následujících měsících. Půjde o postavy Dan (Street Fighter Alpha), Rose (Street Fighter Alpha), Oro (Street Fighter III) a Akira...Read more »

Microsoft přejmenoval předplatné Xbox Game Pass na Game Pass....

Microsoft přejmenoval předplatné Xbox Game Pass na Game Pass. Původní název byl matoucí, protože předplatné funguje také na počítačích s operačním systémem Windows 10.Read more »

Studio Obsidian Entertainment kromě Grounded a Avowed pracuje...

Studio Obsidian Entertainment kromě Grounded a Avowed pracuje na nepojmenovaném projektu a v tuto chvíli se neví, co je projekt zač. Inzeráty naznačuji, že by se mohlo jednat o...Read more »

Xbox Game Pass dostal nové hry: Darksiders: Genesis (Xbox), It...

Xbox Game Pass dostal nové hry: Darksiders: Genesis (Xbox), It Lurks Below (Xbox a Microsoft Windows), The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (Xbox), Trailmakers (Xbox a Microsoft Windows),...Read more »