Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality

Sony údajně pohřbilo vývoj Days Gone 2. Přednost dostal remake The Last of Us, na kterém pracuje Naughty Dog. Development Days G...

Sony údajně pohřbilo vývoj Days Gone 2. Přednost dostal remake The Last of Us, na kterém pracuje Naughty Dog. Development Days Gone 2 měl začít již v roce 2019,...Read more »

Path of Exile 2 - Official Gameplay Overview

19 minut z Path of Exile 2. Hra v tomto roce definitivně nevyjde. Journey to the ancient dunes of the Vastiri Desert in this new gameplay video for Path of...Read more »

TURBO OVERKILL - Gameplay Reveal

Turbo Overkill je kyberpunková retro FPS, ve které budeme kosit démony motorovkou přibudovanou v noze. Hra z jednočlenného studia Trigger Happy Interactive zamíří v nespecifikované datum na PC. Wishlist on...Read more »

The Emperor’s Own Trailer

The Emperor’s Own je ruská variace na Kingdom Come: Deliverance. Z české hry si propůjčuje i Jindřicha coby herce Toma McKaye, který dabuje jednu z postav. Hra ze studia...Read more »

Abandoned - Announcement Teaser | PS5

Abandoned je hororový survival, který sází na reálnost a atmosféru. Pracuje na něm malé studio Blue Box Games a vzniká exkluzivně pro PS5. Abandoned is an cinematic horror survival shooter...Read more »

Subnautica: Below Zero bude mít české titulky. Hra dostane českou lokalizaci v den vydání v rámci aktualizace.

Subnautica: Below Zero bude mít české titulky. Hra dostane českou lokalizaci v den vydání v rámci aktualizace.Read more »

Střílečka Deathloop od autorů Dishonored se odkládá z 21. 5. 2021 na 14. 9. 2021. Arcane Studios v prohlášení vysvětlují, že sou...

Střílečka Deathloop od autorů Dishonored se odkládá z 21. 5. 2021 na 14. 9. 2021. Arcane Studios v prohlášení vysvětlují, že současný stav není v souladu s jejich ambicemi.Read more »

Steam má začít podporovat českou korunu. Valve má v plánu přidat také švédskou korunu, bulharského lva, chorvatskou kunu, dánsko...

Steam má začít podporovat českou korunu. Valve má v plánu přidat také švédskou korunu, bulharského lva, chorvatskou kunu, dánskou korunu, maďarský forint a rumunský lei.Read more »

Crytek vylepšil Crysis Remastered pro next-gen konzole Xbox Series X|S a PS5. Aktualizace slibuje lepší snímkovou frekvenci, hez...

Crytek vylepšil Crysis Remastered pro next-gen konzole Xbox Series X|S a PS5. Aktualizace slibuje lepší snímkovou frekvenci, hezčí grafiku a opravu některých chyb.Read more »

O vtip se nejednalo, Microsoft skutečně začne vyrábět Xbox Series X miniledničky. Reaguje na výsledek ankety od marketingového o...

O vtip se nejednalo, Microsoft skutečně začne vyrábět Xbox Series X miniledničky. Reaguje na výsledek ankety od marketingového oddělení Twitteru o nejlepší zastoupení brandu na sociální síti, ve kterém...Read more »

PS4 přichází o další exkluzivitu. Hraný thriller Erica se 25. 5. letošního roku podívá také na PC (Steam)

PS4 přichází o další exkluzivitu. Hraný thriller Erica se 25. 5. letošního roku podívá také na PC (Steam)Read more »

Ninja Gaiden: Master Collection nebude na PC podporovat klávesnici a myš.

Ninja Gaiden: Master Collection nebude na PC podporovat klávesnici a myš.Read more »

Odstartovala veřejná beta Resident Evil Re:Verse. Čas na vyzkoušení máte do 11. dubna. Plná verze pro PC (Steam), Xbox Series X|...

Odstartovala veřejná beta Resident Evil Re:Verse. Čas na vyzkoušení máte do 11. dubna. Plná verze pro PC (Steam), Xbox Series X|S:, Xbox One, PlayStation 5 a PlayStation 4 vychází...Read more »

I letos v červnu moderátor Geoff Keighley uspořádá Summer Game Fest. Vedle budoucích her dostanou prostor v tzv. Day of the Devs...

I letos v červnu moderátor Geoff Keighley uspořádá Summer Game Fest. Vedle budoucích her dostanou prostor v tzv. Day of the Devs také vývojáři a ochuzení nebudou ani menší...Read more »

O víkendu odstartuje uzavřený alfatest Diablo II: Resurrected. Pozvánku dostanou vybraní hráči. Test nabídne první dva akty a tř...

O víkendu odstartuje uzavřený alfatest Diablo II: Resurrected. Pozvánku dostanou vybraní hráči. Test nabídne první dva akty a tři postavy.Read more »

Remedy Entertainment dost možná pracuje na exkluzivitě pro Sony. Naznačuje to globální externí PlayStation producentka, která na...

Remedy Entertainment dost možná pracuje na exkluzivitě pro Sony. Naznačuje to globální externí PlayStation producentka, která na svém Twitteru sdílí pracovní nabídky finského studia.Read more »

S verzemi Dying Light 2 pro Xbox One a PlayStation 4 se nadále počítá, potvrzuje Techland.

S verzemi Dying Light 2 pro Xbox One a PlayStation 4 se nadále počítá, potvrzuje Techland.Read more »

Resident Evil Village: First-Ever PS4 Pro Gameplay (4K) - IGN First

IGN exkluzivně přináší pětiminutový gameplay z Resident Evil Village. If you're curious to see what Resident Evil Village looks like on current-gen consoles - the PS4 and Xbox One versions...Read more »

Mass Effect Legendary Edition Changes - Original vs. Remastered Performance Preview

IGN exkluzivně přináší srovnání originální trilogie Mass Effect a remasterované kolekce Mass Effect Legendary Edition. Mass Effect Legendary Edition changes are looking impressive in this early access footage provided by...Read more »

Digitální E3 bude letos probíhat od 12. do 15. června a bude zdarma. Na svátku všech hráčů své hry představí Xbox, Take-Two Inte...

Digitální E3 bude letos probíhat od 12. do 15. června a bude zdarma. Na svátku všech hráčů své hry představí Xbox, Take-Two Interactive, Ubisoft, Warner Bros. Games, Koch Media,...Read more »

Novou hru od Hidea Kojimy by mohl vydat exkluzivně Xbox. V těchto dnech údajně probíhají jednání o exkluzivním partnerství.

Novou hru od Hidea Kojimy by mohl vydat exkluzivně Xbox. V těchto dnech údajně probíhají jednání o exkluzivním partnerství.Read more »

Xbox by své hry mohl představit 25. května. Údajně se tak má stát během prezentace Microsoft Build, který bude probíhat od 25. d...

Xbox by své hry mohl představit 25. května. Údajně se tak má stát během prezentace Microsoft Build, který bude probíhat od 25. do 27. května a v rámci něj...Read more »

MLB The Show 21 míří do Xbox Game Pass. Jde o první hru ze stáje Sony, která se objeví v předplatném od Microsoftu.

MLB The Show 21 míří do Xbox Game Pass. Jde o první hru ze stáje Sony, která se objeví v předplatném od Microsoftu.Read more »

Mapy nového Battlefieldu budou ovlivňovat přírodní katastrofy, říká důvěryhodný insider Tom Henderson.

Mapy nového Battlefieldu budou ovlivňovat přírodní katastrofy, říká důvěryhodný insider Tom Henderson.Read more »

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nevyjde na jaře letošního roku ale později. TT Games potřebuje více času.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nevyjde na jaře letošního roku ale později. TT Games potřebuje více času.Read more »

Knihovna Xbox Cloud Gaming se rozšířila o 16 zpětně kompatibilních titulů z Xbox a Xbox 360. Jedná se o hry Perfect Dark, Perfec...

Knihovna Xbox Cloud Gaming se rozšířila o 16 zpětně kompatibilních titulů z Xbox a Xbox 360. Jedná se o hry Perfect Dark, Perfect Dark Zero, Gears of War 2,...Read more »

Jarek Kolář oznámil nové brněnské studio INGAME. Před necelým měsícem se přitom na Twitteru ptal, zda by hráči měli zájem o Viet...

Jarek Kolář oznámil nové brněnské studio INGAME. Před necelým měsícem se přitom na Twitteru ptal, zda by hráči měli zájem o Vietcong v moderním AAA zpracování, který by kromě...Read more »

No Man’s Sky dostává aktualizaci Expeditions. Ta do hry přidává zcela nový herní režim, který se bude každou sezónu měnit. Event...

No Man's Sky dostává aktualizaci Expeditions. Ta do hry přidává zcela nový herní režim, který se bude každou sezónu měnit. Event ale vždy začne na konkrétním místě pro všechny...Read more »

Alan Wake 2 vzniká pod rukami Remedy Entertainment za pomoci Epic Games, říká novinář Jeff Grubb. Pokračování mysteriózní advent...

Alan Wake 2 vzniká pod rukami Remedy Entertainment za pomoci Epic Games, říká novinář Jeff Grubb. Pokračování mysteriózní adventury má být výsledkem jejich loni uzavřené dohody.Read more »

Tokio Game Show se letos od 30. 9. do 3. 10. 2021 bude konat pouze v digitálním provedení.

Tokio Game Show se letos od 30. 9. do 3. 10. 2021 bude konat pouze v digitálním provedení.Read more »

Policie provedla úspěšnou razii proti největšímu gangu, který vyvíjel a prodával cheaty do her. Tvůrci si za dlouholetý prodej c...

Policie provedla úspěšnou razii proti největšímu gangu, který vyvíjel a prodával cheaty do her. Tvůrci si za dlouholetý prodej cheatů do několika populárních online her měli přijít až $76m...Read more »

PlayStation Plus za duben nabídne Oddworld: Soulstorm, Days Gone a Zombie Army 4: Dead War. Nabídka začne platit od 6. 4. a potr...

PlayStation Plus za duben nabídne Oddworld: Soulstorm, Days Gone a Zombie Army 4: Dead War. Nabídka začne platit od 6. 4. a potrvá do 3. 5. 2021. Do té...Read more »

Next-gen vylepšení Zaklínač 3: Divoký pro Xbox Series X|S a...

Next-gen vylepšení Zaklínač 3: Divoký pro Xbox Series X|S a PlayStation 5 vyjde v druhé polovině letošního roku.Read more »

Next-gen vylepšení Zaklínač 3: Divoký pro Xbox Series X|S a PlayStation 5 vyjde v druhé polovině letošního roku.

Next-gen vylepšení Zaklínač 3: Divoký pro Xbox Series X|S a PlayStation 5 vyjde v druhé polovině letošního roku.Read more »

CD Projekt má v plánu vyvíjet nové AAA hry ze světů...

CD Projekt má v plánu vyvíjet nové AAA hry ze světů Zaklínače a Night City od roku 2022. Oba projekty ve dvou odlišných franšízách budou vznikat současně. Polská společnost...Read more »

CD Projekt má v plánu vyvíjet nové AAA hry ze světů Zaklínače a Night City od roku 2022. Oba projekty ve dvou odlišných franšízá...

CD Projekt má v plánu vyvíjet nové AAA hry ze světů Zaklínače a Night City od roku 2022. Oba projekty ve dvou odlišných franšízách budou vznikat současně. Polská společnost...Read more »

CD Projekt Red po třech letech spolupráce na Cyberpunk 2077 získává kanadské studio Digital Scapes. Obratem na to ho přejmenováv...

CD Projekt Red po třech letech spolupráce na Cyberpunk 2077 získává kanadské studio Digital Scapes. Obratem na to ho přejmenovává na CD Projekt Red Vancouver. Studio Digital Scapes tvoří...Read more »

CD Projekt Red po třech letech spolupráce na Cyberpunk 2077...

CD Projekt Red po třech letech spolupráce na Cyberpunk 2077 získává kanadské studio Digital Scapes. Obratem na to ho přejmenovává na CD Projekt Red Vancouver. Studio Digital Scapes tvoří...Read more »

EA odpovídá 2K a oznamuje EA Sports PGA Tour. Pyšnit se má ohromující grafickou kvalitou a ohromně poutavým prostředím. Na bližš...

EA odpovídá 2K a oznamuje EA Sports PGA Tour. Pyšnit se má ohromující grafickou kvalitou a ohromně poutavým prostředím. Na bližší informace si budeme muset pár týdnů počkat. Datum...Read more »

EA odpovídá 2K a oznamuje EA Sports PGA Tour. Pyšnit se má...

EA odpovídá 2K a oznamuje EA Sports PGA Tour. Pyšnit se má ohromující grafickou kvalitou a ohromně poutavým prostředím. Na bližší informace si budeme muset pár týdnů počkat. Datum...Read more »

Ripout Game - Teaser Trailer

Sci-fi kooperační FPS Ripout je variací na Vetřelce. Projekt z dílny Pet Project Games nabídne procedurálně generované prostředí ve vesmírných lodích, ve kterých se postavíme mutantům a budeme hledat...Read more »
gGTZvpLdB7w

Sci-fi kooperační FPS Ripout je variací na Vetřelce. Projekt...

Sci-fi kooperační FPS Ripout je variací na Vetřelce. Projekt z dílny Pet Project Games nabídne procedurálně generované prostředí ve vesmírných lodích, ve kterých se postavíme mutantům a budeme hledat...Read more »

ESBC Official Alpha Gameplay Features (First Look)

eSports Boxing Club je duchovní nástupce Fight Night nebo Knockout Kings. Box od britského studia Steel City Interactive, které chce zalepit díru na trhu, láká na realistickou hratelnost, next-gen...Read more »
swLBjIEjzjo

eSports Boxing Club je duchovní nástupce Fight Night nebo...

eSports Boxing Club je duchovní nástupce Fight Night nebo Knockout Kings. Box od britského studia Steel City Interactive, které chce zalepit díru na trhu, láká na realistickou hratelnost, next-gen...Read more »

Fire Commander - Reveal Trailer | PS5, PS4

Fire Commander je polská real-time taktická strategie s hasiči. Spravovat budeme svou centrálu, ze které budeme podnikat výjezdy za lesními požáry nebo třeba po havárii letadla. Čekají nás příběhové...Read more »
2JuBoS0ERCs

Fire Commander je polská real-time taktická strategie s...

Fire Commander je polská real-time taktická strategie s hasiči. Spravovat budeme svou centrálu, ze které budeme podnikat výjezdy za lesními požáry nebo třeba po havárii letadla. Čekají nás příběhové...Read more »

Demoliční derby Wreckfest od tvůrců tvůrců série FlatOut...

Demoliční derby Wreckfest od tvůrců tvůrců série FlatOut bude vylepšené pro PS5. Upgrade se bude od 1. 6. 2021 pro majitele PS4 verze prodávat za €10 (260 Kč), samostatná...Read more »

Demoliční derby Wreckfest od tvůrců tvůrců série FlatOut bude vylepšené pro PS5. Upgrade se bude od 1. 6. 2021 pro majitele PS4 ...

Demoliční derby Wreckfest od tvůrců tvůrců série FlatOut bude vylepšené pro PS5. Upgrade se bude od 1. 6. 2021 pro majitele PS4 verze prodávat za €10 (260 Kč), samostatná...Read more »

Beta masivní MMO střílečky pro 100 hráčů Enlisted bude...

Beta masivní MMO střílečky pro 100 hráčů Enlisted bude spuštěna 8. 4. 2021. Nabídne vylodění v Normandii z roku 1944 a bitvu před Moskvou, která se odehrávala mezi lety...Read more »

Beta masivní MMO střílečky pro 100 hráčů Enlisted bude spuštěna 8. 4. 2021. Nabídne vylodění v Normandii z roku 1944 a bitvu pře...

Beta masivní MMO střílečky pro 100 hráčů Enlisted bude spuštěna 8. 4. 2021. Nabídne vylodění v Normandii z roku 1944 a bitvu před Moskvou, která se odehrávala mezi lety...Read more »
Stránka načtena za 1,04993 s | počet dotazů: 197 | paměť: 30484 KB. | 10.04.2021 - 23:55:37