Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké filmové aktuality
Surv

Boj o přežití pokračuje. Voyo uvede australskou verzi reality show Survivor.

Reality show Survivor Česko & Slovensko spě­je do své­ho vel­ké­ho finá­le, kte­ré odstar­tu­je v pátek 6. květ­na ve 20:20 na obra­zov­kách TV Nova. Na jeho kon­ci bude znám vítěz, kte­rý si...Read more »

# V SEBEVRAŽEDNÉM ODDÍLU JAMESE GUNNA SE MOHL OBJEVIT SUPERMAN Režisér a scenárista James Gunn (Strážci Galaxie 1-3, Se...

# V SEBEVRAŽEDNÉM ODDÍLU JAMESE GUNNA SE MOHL OBJEVIT SUPERMAN Režisér a sce­náris­ta James Gunn (Strážci Galaxie 1-3, Sebevražedný oddíl/2021) pro­zra­dil, že ho láka­la myš­len­ka, že by se v jeho Sebevražedném...Read more »

# ZÁSADNÍ ZMĚNA OHLEDNĚ NOVÉHO FLASHE GORDONA Před 2 roky studio Disney najmulo Taiku Waititiho (Thor: Ragnarok, Kr...

# ZÁSADNÍ ZMĚNA OHLEDNĚ NOVÉHO FLASHE GORDONA Před 2 roky stu­dio Disney najmu­lo Taiku Waititiho (Thor: Ragnarok, Králíček Jojo), aby napsal a násled­ně reží­ro­val nové­ho ani­mo­va­né­ho Flashe Gordona. Nyní ovšem...Read more »

# NOVINKA WESE ANDERSONA NABRALA DALŠÍ VÝRAZNÉ JMÉNO V chystané novince režiséra a scenáristy Wese Andersona (Život pod...

# NOVINKA WESE ANDERSONA NABRALA DALŠÍ VÝRAZNÉ JMÉNO V chys­ta­né novin­ce reži­sé­ra a sce­náris­ty Wese Andersona (Život pod vodou, Fantastický pan Lišák, Až vyjde měsíc, Grandhotel Budapešť) si kro­mě Tildy...Read more »

# První pohled na královnu Alžbětu II. v podání Imeldy Staunton v 5. sérii seriálu Koruna.

# První pohled na krá­lov­nu Alžbětu II. v podá­ní Imeldy Staunton v 5. sérii seri­á­lu Koruna.Read more »

# Ve věku 82 let zemřela španělská herečka Pilar Bardem, mimo jiné také matka herce Javiera Bardema.

# Ve věku 82 let zemře­la špa­něl­ská hereč­ka Pilar Bardem, mimo jiné také mat­ka her­ce Javiera Bardema.Read more »

# Ve věku 81 let zemřel slovenský herec a režisér Milan Lasica.

# Ve věku 81 let zemřel slo­ven­ský herec a reži­sér Milan Lasica.Read more »

# Ve věku 75 let zemřel herec Charles Robinson. *Příčina smrti: Selhání orgánů kvůli dlouhodobé nemoci*

# Ve věku 75 let zemřel herec Charles Robinson. *Příčina smr­ti: Selhání orgá­nů kvů­li dlou­ho­do­bé nemo­ci*Read more »

# JOHN WICK 4 ZNÁ SVÉHO ZÁPORÁKA V Johnu Wickovi 4 by měl hlavního protivníka Johna Wicka ztvárnit Marko Zaror.

# JOHN WICK 4 ZNÁ SVÉHO ZÁPORÁKA V Johnu Wickovi 4 by měl hlav­ní­ho pro­tiv­ní­ka Johna Wicka ztvár­nit Marko Zaror.Read more »

# REŽISÉR DVOJEK TRONA A TOP GUN NATOČÍ ADAPTACI GRAFICKÉHO ROMÁNU Režisér Joseph Kosinski (Tron: Legacy, Nevědomí, Top...

# REŽISÉR DVOJEK TRONA A TOP GUN NATOČÍ ADAPTACI GRAFICKÉHO ROMÁNU Režisér Joseph Kosinski (Tron: Legacy, Nevědomí, Top Gun: Maverick) nato­čí pro stu­dio Warner Bros. adap­ta­ci gra­fic­ké­ho romá­nu Chariot. Scénář...Read more »

Ve věku 75 let zemřel herec Zdeněk Mucha.

Ve věku 75 let zemřel herec Zdeněk Mucha.Read more »

# O BUDOUCNOST RED GUARDIANA JE ZÁJEM Režisérka Cate Shortland (Black Widow) projevila zájem o to, aby se postava Ale...

# O BUDOUCNOST RED GUARDIANA JE ZÁJEM Režisérka Cate Shortland (Black Widow) pro­je­vi­la zájem o to, aby se posta­va Alexeie Shostakova/Red Guardiana (David Harbour) dočka­la vlast­ní­ho fil­mu. Sám Harbour poté...Read more »

# První fotky z placu Transformers 7: Rise of the Beasts.

# První fot­ky z pla­cu Transformers 7: Rise of the Beasts.Read more »

Ve věku 75 let zemřel herec Ladislav Potměšil.

Ve věku 75 let zemřel herec Ladislav Potměšil.Read more »

A post from Tom Bejvl

Read more »

# Víkendové tržby 9 - 11. 7. 2021: Na prvním místě Black Widow s 80 miliony dolarů. Marvel se vrátil do kin a celosvěto...

# Víkendové trž­by 9 - 11. 7. 2021: Na prv­ním mís­tě Black Widow s 80 mili­o­ny dola­rů. Marvel se vrá­til do kin a celo­svě­to­vě se na film výraz­ně cho­di­lo. I když pořád v pan­de­mic­kých pod­mín­kách....Read more »

# První celý pohled na záporáka Starra v Sebevražedném oddílu.

# První celý pohled na zápo­rá­ka Starra v Sebevražedném oddí­lu.Read more »
I2muTEH0efY

# POKRAČOVÁNÍ LIGY SPRAVEDLNOSTI VZNIKNE..... TAK TROCHU Podcast LightCast realizuje projekt s názvem The Dreamscapes of...

# POKRAČOVÁNÍ LIGY SPRAVEDLNOSTI VZNIKNE..... TAK TROCHU Podcast LightCast rea­li­zu­je pro­jekt s názvem The Dreamscapes of Justice League: A Motion Comic. Dle původ­ních sto­ry­bo­ar­dů Zacka Snydera, Jima Lee a Geoffa Johnse pro...Read more »

# MARVEL CHYSTÁ VÍCE ANIMOVANÝCH SERIÁLŮ Výkonná producentka Marvel Studios Dana Vasquez-Eberhardt prozradila, že nadch...

# MARVEL CHYSTÁ VÍCE ANIMOVANÝCH SERIÁLŮ Výkonná pro­du­cent­ka Marvel Studios Dana Vasquez-Eberhardt pro­zra­di­la, že nad­chá­ze­jí­cí seri­ál What If...? bude tepr­ve prv­ním ani­mo­va­ným seri­á­lem z mno­ha, kte­ré Marvel Studios chys­tá.Read more »
fFwnqaCAsf8

Teaser trailer na 2. sérii Zaklínače. https://www.youtube.com/watch?v=fFwnqaCAsf8&ab_channel=NetflixAsia

Teaser trai­ler na 2. sérii Zaklínače. https://www.youtube.com/watch?v=fFwnqaCAsf8&ab_channel=NetflixAsiaRead more »

# PAUL VERHOEVEN SE DO DŮCHODU NECHYSTÁ, KROMĚ ŠPIONÁŽNÍHO FILMU MOŽNÁ VZNIKNE I NETRADIČNÍ POJETÍ JEŽÍŠE KRISTA Režisér *...

# PAUL VERHOEVEN SE DO DŮCHODU NECHYSTÁ, KROMĚ ŠPIONÁŽNÍHO FILMU MOŽNÁ VZNIKNE I NETRADIČNÍ POJETÍ JEŽÍŠE KRISTA Režisér Paul Verhoeven (RoboCop, Total Recall, Základní instinkt, Hvězdná pěcho­ta) se ve svých...Read more »

# KDO SI ZAHRAJE MARLONA BRANDA V SERIÁLU O NATÁČENÍ KMOTRA? V seriálu The Offer, který bude pojednávat o natáčení kult...

# KDO SI ZAHRAJE MARLONA BRANDA V SERIÁLU O NATÁČENÍ KMOTRA? V seri­á­lu The Offer, kte­rý bude pojed­ná­vat o natá­če­ní kul­tov­ní­ho Kmotra Francise Forda Coppoly si Marlona Branda, před­sta­vi­te­le Vita Corleoneho zahra­je...Read more »

Hlavní roli v adaptaci dětské knížky Lyle, Lyle Crocodile ztvární Javier Bardem, detaily o jeho roli známé nejsou.

Hlavní roli v adap­ta­ci dět­ské kníž­ky Lyle, Lyle Crocodile ztvár­ní Javier Bardem, detai­ly o jeho roli zná­mé nejsou.Read more »

# JAVIER BARDEM V ADAPTACI DĚTSKÉ KNÍŽKY Hlavní roli v adaptaci dětské knížky Lyle, Lyle Crocodile ztvární Javier Bar...

# JAVIER BARDEM V ADAPTACI DĚTSKÉ KNÍŽKY Hlavní roli v adap­ta­ci dět­ské kníž­ky Lyle, Lyle Crocodile ztvár­ní Javier Bardem, detai­ly o jeho roli zná­mé nejsou.Read more »

V Ant- Man a Wasp: Quantamania by se měl dle nových informací skutečně vrátit Corey Stoll jako Darren Cross/Yellowjacket.

V Ant- Man a Wasp: Quantamania by se měl dle nových infor­ma­cí sku­teč­ně vrá­tit Corey Stoll jako Darren Cross/Yellowjacket.Read more »

# ANT-MAN MOŽNÁ ZKŘÍŽÍ PĚSTI SE STARÝM NEPŘÍTELEM V Ant - Man a Wasp: Quantamania by se měl dle nových informací skuteč...

# ANT-MAN MOŽNÁ ZKŘÍŽÍ PĚSTI SE STARÝM NEPŘÍTELEM V Ant - Man a Wasp: Quantamania by se měl dle nových infor­ma­cí sku­teč­ně vrá­tit Corey Stoll jako Darren Cross/Yellowjacket.Read more »

Akčňák Red Notice na Netflix dorazí 12. 11. 2021.

Akčňák Red Notice na Netflix dora­zí 12. 11. 2021.Read more »

# Trailer na dokument Zákon lásky.

# Trailer na doku­ment Zákon lás­ky.Read more »

# OČISTA 6 NEJSPÍŠ PŘIVÍTÁ STARÉHO ZNÁMÉHO Tvůrce série Očista James DeMonaco prohlásil, že jeho námět pro Očistu 6...

# OČISTA 6 NEJSPÍŠ PŘIVÍTÁ STARÉHO ZNÁMÉHO Tvůrce série Očista James DeMonaco pro­hlá­sil, že jeho námět pro Očistu 6 počí­tá s návra­tem Franka Grilla, kte­rý by si zopa­ko­val roli Lea...Read more »

# Ve věku 98 let zemřel indický herec Dilip Kumar. *Příčina smrti: Problémy s dušností *

# Ve věku 98 let zemřel indic­ký herec Dilip Kumar. *Příčina smr­ti: Problémy s duš­nos­tí *Read more »

Photos from Mahriz Movies’s post

Nové pla­ká­ty k Adamsově rodi­ně.Read more »

Plakát k Popelce.

Plakát k Popelce.Read more »

Další film režiséra scenáristy Shaka Kinga (Judas and the Black Messiah) bude pojednávat o politickém hnutí v Americe. V blíže n...

Další film reži­sé­ra sce­náris­ty Shaka Kinga (Judas and the Black Messiah) bude pojed­ná­vat o poli­tic­kém hnu­tí v Americe. V blí­že nespe­ci­fi­ko­va­ném fil­mu si zahra­je Lil Rel Hower.Read more »

Akčňák Mrazivá pomsta dostane pokračování. V roli Nelse Coxmana se znovu vrátí Liam Neeson.

Akčňák Mrazivá pomsta dosta­ne pokra­čo­vá­ní. V roli Nelse Coxmana se zno­vu vrá­tí Liam Neeson.Read more »

Vin Diesel prohlásil, že Riddick 4 se začne natáčet už brzy.

Vin Diesel pro­hlá­sil, že Riddick 4 se začne natá­čet už brzy.Read more »

Seriál Lovecraftova země po 1. sérii na HBO Max končí.

Seriál Lovecraftova země po 1. sérii na HBO Max kon­čí.Read more »

Paddington 3 se začne natáčet v první polovině roku 2022.

Paddington 3 se začne natá­čet v prv­ní polo­vi­ně roku 2022.Read more »

Práva na akčňák Greenland odkoupila za $75m (1,6 miliardy korun) společnost STX Entertainment. Pokračování následně půjde do kin...

Práva na akč­ňák Greenland odkou­pi­la za $75m (1,6 mili­ar­dy korun) spo­leč­nost STX Entertainment. Pokračování násled­ně půjde do kin pod názvem Greenland: Migration.Read more »

V seriálu The Witcher: Blood Origin si zahraje také Michelle Yeoh. Herečka ztvární Scian, poslední elfku z nomádského kmene mečů...

V seri­á­lu The Witcher: Blood Origin si zahra­je také Michelle Yeoh. Herečka ztvár­ní Scian, posled­ní elf­ku z nomád­ské­ho kme­ne mečů.Read more »

Zemřel režisér Richard Donner. Pod jeho rukami daly vzniknout filmy jako Smrtonosná zbraň, Přichází Satan!, Superman nebo Maveri...

Zemřel reži­sér Richard Donner. Pod jeho ruka­mi daly vznik­nout fil­my jako Smrtonosná zbraň, Přichází Satan!, Superman nebo Maverick.Read more »

V Johnu Wickovi 4 se vrátí také Lance Reddick, který v předešlých dílech ztvárnil recepčního hotelu Continental Charona.

V Johnu Wickovi 4 se vrá­tí také Lance Reddick, kte­rý v pře­de­šlých dílech ztvár­nil recepč­ní­ho hote­lu Continental Charona.Read more »

# OD VÝBUŠNÉHO KOKTEJLU SE ČEKAJÍ VELKÉ VĚCI Již se začíná pracovat na Výbušném koktejlu 2, první film přitom na Netfli...

# OD VÝBUŠNÉHO KOKTEJLU SE ČEKAJÍ VELKÉ VĚCI Již se začí­ná pra­co­vat na Výbušném koktej­lu 2, prv­ní film při­tom na Netflix v Americe a do kin ve zbyt­ku svě­ta postup­ně dora­zí...Read more »

# JAMES GORDON OPĚT DOSTANE NOVOU TVÁŘ Byl odhalen casting nadcházejí sólovky Batgirl. Kromě herečky kolem 20 let pro z...

# JAMES GORDON OPĚT DOSTANE NOVOU TVÁŘ Byl odha­len cas­ting nad­chá­ze­jí sólov­ky Batgirl. Kromě hereč­ky kolem 20 let pro ztvár­ně­ní Batgirl a her­ce kolem 50-60 pro ztvár­ně­ní hlav­ní­ho zápo­rá­ka (spe­ku­lu­je...Read more »

# DALŠÍ AKČNÍ FILM S LIAMEM NEESONEM SE DOČKÁ POKRAČOVÁNÍ Akčňák Mrazivá pomsta s Liamem Neesonem v hlavní roli se ...

# DALŠÍ AKČNÍ FILM S LIAMEM NEESONEM SE DOČKÁ POKRAČOVÁNÍ Akčňák Mrazivá pomsta s Liamem Neesonem v hlav­ní roli se dočká pokra­čo­vá­ní.Read more »

# Fotka z natáčení seriálu Peacemaker.

# Fotka z natá­če­ní seri­á­lu Peacemaker.Read more »

# Dvojka Greenlandu ponese název Greenland: Migration. Studio STX Films odkoupilo celosvětová práva na film za 75 mi...

# Dvojka Greenlandu pone­se název Greenland: Migration. Studio STX Films odkou­pi­lo celo­svě­to­vá prá­va na film za 75 mili­o­nů dola­rů.Read more »

# SPIN-OFF ZAKLÍNAČE NABRAL NOVOU POSILU V seriálu The Witcher: Blood Origin si zahraje také Michelle Yeoh, která z...

# SPIN-OFF ZAKLÍNAČE NABRAL NOVOU POSILU V seri­á­lu The Witcher: Blood Origin si zahra­je také Michelle Yeoh, kte­rá ztvár­ní posta­vu jmé­nem Scian.Read more »

# Ve věku 23 let zemřel herec a model Daniel Mickelson. *Příčina smrti: neupřesněna *

# Ve věku 23 let zemřel herec a model Daniel Mickelson. *Příčina smr­ti: neu­přes­ně­na *Read more »

# QUENTIN TARANTINO BY RÁD NATOČIL NOVOU ADAPTACI JEDNÉ KLASIKY Režisér a scenárista Quentin Tarantino (Gauneři, Pulp F...

# QUENTIN TARANTINO BY RÁD NATOČIL NOVOU ADAPTACI JEDNÉ KLASIKY Režisér a sce­náris­ta Quentin Tarantino (Gauneři, Pulp Fiction: Historky z pod­svě­tí, Hanebný pan­char­ti, Nespoutaný Django, Tenkrát v Hollywoodu) pro­hlá­sil, že by rád...Read more »

# Ve věku 78 let zemřela zpěvačka a herečka Raffaella Carrà.

# Ve věku 78 let zemře­la zpě­vač­ka a hereč­ka Raffaella Carrà.Read more »
Stránka načtena za 2,02084 s | počet dotazů: 318 | paměť: 34945 KB. | 15.08.2022 - 09:06:01