Kritiky.cz > Krátké aktuality

# REŽISÉR ROGUE ONE A JOHN DAVID WASHINGTON SPOLU V AKCI John David Washington si zahraje hlavní roli v novince režisér...

# REŽISÉR ROGUE ONE A JOHN DAVID WASHINGTON SPOLU V AKCI John David Washington si zahraje hlavní roli v novince režiséra a scenáristy Garetha Edwardse (Godzilla 2014, Rogue One: Star... Read more »

Talk-show Conan po 11 letech končí. Poslední epizodu moderátor Conan O’Brien odvysílá 24. 6. 2021. O’Brien už je ale nyní domluv...

Talk-show Conan po 11 letech končí. Poslední epizodu moderátor Conan O'Brien odvysílá 24. 6. 2021. O'Brien už je ale nyní domluven na nové talk-show, která se bude pravidelně objevovat... Read more »

Ve věku 80 let zemřel herec Frank McRae.

Ve věku 80 let zemřel herec Frank McRae. Read more »

Sci-fi Reminiscence se přesouvá z 27. 8. 2021 už 20. 8. 2021. V hlavní rolích hrají Hugh Jackman a Rebecca Ferguson.

Sci-fi Reminiscence se přesouvá z 27. 8. 2021 už 20. 8. 2021. V hlavní rolích hrají Hugh Jackman a Rebecca Ferguson. Read more »

Nová fotka z Armáda mrtvých.

Nová fotka z Armáda mrtvých. Read more »

Nový plakát k Spirála strachu: Saw pokračuje.

Nový plakát k Spirála strachu: Saw pokračuje. Read more »

Akční thriller The 355 se přesouvá z 14. 1. 2022 na 7. 1. 2022.

Akční thriller The 355 se přesouvá z 14. 1. 2022 na 7. 1. 2022. Read more »

Doing Great | Marvel Studios“ Loki | Disney+

Seriál Loki se místo 11. června začne vysílat 9. června. Nové epizody Disney+ uvede každou středu. https://www.youtube.com/watch?v=EVvK10eFmo8 Marvel Studios' “Loki” is here to mix it up 🌀 The Original Series... Read more »

Film s černošským Supermanem bude zasazený do 20. století. Scénář, který vzešel z pera Ta-Nehisi Coatese je hotový už půl roku. ...

Film s černošským Supermanem bude zasazený do 20. století. Scénář, který vzešel z pera Ta-Nehisi Coatese je hotový už půl roku. Aktuálně Warner Bros. shání černošského herce pro Supermana,... Read more »

V thrilleru The Marsh King´s Daughter si kromě Daisy Ridley zahraje také Ben Mendelsohn. Mendelsohn bude hrát Jacoba Holbrooka, ...

V thrilleru The Marsh King´s Daughter si kromě Daisy Ridley zahraje také Ben Mendelsohn. Mendelsohn bude hrát Jacoba Holbrooka, nechvalně proslulého „Marsh Kinga“, který před lety svou mladou dceru... Read more »

Christopher Landon se coby producent bude podílet na hororu Time Cut, který je popisován jako něco mezi Vřískotem a Návratem do ...

Christopher Landon se coby producent bude podílet na hororu Time Cut, který je popisován jako něco mezi Vřískotem a Návratem do budoucnosti. Režírovat bude Hannah Macpherson, scénář vzešel z... Read more »

Photos from Mahriz Movies’s post

Nové plakáty k Cruella. Read more »

Nová fotka z novodobé předělávky hororu Candyman.

Nová fotka z novodobé předělávky hororu Candyman. Read more »

První fotka z Očista navždy.

První fotka z Očista navždy. Read more »

První fotka ze Smrt ve tmě 2.

První fotka ze Smrt ve tmě 2. Read more »

# AKČNÍ THRILLER THE 355 DORAZÍ O TROCHU DŘÍV Akční thriller The 355 se přesouvá z 14. 1. 2022 na 7. 1. 2022.

# AKČNÍ THRILLER THE 355 DORAZÍ O TROCHU DŘÍV Akční thriller The 355 se přesouvá z 14. 1. 2022 na 7. 1. 2022. Read more »

Nová fotka z novinky režiséra M. Night Shyamalan (Šestý smysl, Vyvolený, Znamení, Rozpolcený, Skleněný) Old.

Nová fotka z novinky režiséra M. Night Shyamalan (Šestý smysl, Vyvolený, Znamení, Rozpolcený, Skleněný) Old. Read more »

Rudou Sonju si v chystané adaptaci zahraje Hannah John-Kamen.

Rudou Sonju si v chystané adaptaci zahraje Hannah John-Kamen. Read more »

Scenárista Ta-Nehisi Coates by měl studiu Warner Bros. odevzdat scénář k novému Supermanovi v půlce prosince. Aktuálně se shání ...

Scenárista Ta-Nehisi Coates by měl studiu Warner Bros. odevzdat scénář k novému Supermanovi v půlce prosince. Aktuálně se shání černošský režisér i černošský představitel hlavní role. Dle jistých zdrojů... Read more »

# JAKÝ BUDE NOVÝ SUPERMAN? Scenárista Ta-Nehisi Coates by měl studiu Warner Bros. odevzdat scénář k novému Superm...

# JAKÝ BUDE NOVÝ SUPERMAN? Scenárista Ta-Nehisi Coates by měl studiu Warner Bros. odevzdat scénář k novému Supermanovi v půlce prosince. Aktuálně se shání černošský režisér i černošský představitel hlavní... Read more »

První oficiální fotky z The House of the Dragon ze světa Hry o trůny.

První oficiální fotky z The House of the Dragon ze světa Hry o trůny. Read more »

Nové plakáty k Cruella.

Nové plakáty k Cruella. Read more »

# Nová fotka k novému Candymanovi.

# Nová fotka k novému Candymanovi. Read more »

# AMY ADAMS A VÝZNAMNÝ OBJEV Amy Adams a Jake Gyllenhaal skrze své produkční společnosti Bond Group Entertainment ...

# AMY ADAMS A VÝZNAMNÝ OBJEV Amy Adams a Jake Gyllenhaal skrze své produkční společnosti Bond Group Entertainment (Adams) a Nine Stories (Gyllenhaal) jako producenti zastoupí adaptaci memoáru Finding... Read more »

# Nová fotka k Armáda mrtvých.

# Nová fotka k Armáda mrtvých. Read more »

# První fotka z The Forever Purge, závěrečného dílu série Očista.

# První fotka z The Forever Purge, závěrečného dílu série Očista. Read more »

Epic Games kupuje platformu ArtStation, kde umělci z herní branže z celého světa sdílí svá portfolia. Díky akvizici ArtStation s...

Epic Games kupuje platformu ArtStation, kde umělci z herní branže z celého světa sdílí svá portfolia. Díky akvizici ArtStation snížil umělcům na marketplace standardní poplatky z 30% na 12%.... Read more »

# První fotka k Smrt ve tmě 2.

# První fotka k Smrt ve tmě 2. Read more »

Epic Games v rámci programu rozdávání her zdarma zaplatilo vývojářům k září 2019 $11,5m (296 milionů korun). Nejdražší byl Batma...

Epic Games v rámci programu rozdávání her zdarma zaplatilo vývojářům k září 2019 $11,5m (296 milionů korun). Nejdražší byl Batman: Arkham City za $1,5m (32 milionů korun) a nejvíce... Read more »

Epic Games za exkluzivitu Borderlands 3 ve svém obchodě zaplatilo Take-Two přes 3 miliardy korun. Součástí dohody bylo také rozd...

Epic Games za exkluzivitu Borderlands 3 ve svém obchodě zaplatilo Take-Two přes 3 miliardy korun. Součástí dohody bylo také rozdávání Borderlands: The Handsome Collection a Civilization VI. Vyplývá to... Read more »

Dead Island 2 a Saints Row V na PC budou exkluzivitou pro Epic Games Store. Vyplývá to z dokumentů, které Epic Games předložilo ...

Dead Island 2 a Saints Row V na PC budou exkluzivitou pro Epic Games Store. Vyplývá to z dokumentů, které Epic Games předložilo v soudním sporu se společností Apple. Read more »

# NATÁČENÍ NOVÉ ADAPTACE NA ZÁPADNÍ FRONTĚ KLID ODSTARTOVALO Natáčení nové adaptace knihy Na západní frontě klid v režii ...

# NATÁČENÍ NOVÉ ADAPTACE NA ZÁPADNÍ FRONTĚ KLID ODSTARTOVALO Natáčení nové adaptace knihy Na západní frontě klid v režii Edwarda Bergera (Jack, Všechna moje láska, seriál Patrick Melrose) čerstvě odstartovalo... Read more »

# LAJNA BUDE POKRAČOVAT Seriál Lajna se dočká 3. série. Vrací se Jiří Langmajer jako Luboš Hrouzek i Hana Vág...

# LAJNA BUDE POKRAČOVAT Seriál Lajna se dočká 3. série. Vrací se Jiří Langmajer jako Luboš Hrouzek i Hana Vágnerová jako Denisa. Read more »

# TALK-SHOW CONAN KONČÍ Talk-show Conan končí, poslední díl bude odvysílán 24. 6. 2021. Moderátor Conan O´Brien...

# TALK-SHOW CONAN KONČÍ Talk-show Conan končí, poslední díl bude odvysílán 24. 6. 2021. Moderátor Conan O´Brien ovšem bude mít novou show na streamovací službě HBO Max. Read more »

# ELIZABETH OLSEN BUDE VRAŽDIT Elizabeth Olsen si zahraje hlavní roli v seriálu Love and Death od HBO Max. V se...

# ELIZABETH OLSEN BUDE VRAŽDIT Elizabeth Olsen si zahraje hlavní roli v seriálu Love and Death od HBO Max. V seriálu dle skutečných události si zahraje Candy Montgomery, spořádanou katoličku,... Read more »

# Featurette k novince Taylora Sheridana (Wind River) Kdo mi jde po krku.

# Featurette k novince Taylora Sheridana (Wind River) Kdo mi jde po krku. Read more »

Discord uzavřel partnerství se Sony. Investice ze strany japonské společnosti přichází jenom několik týdnů poté, co se Microsoft...

Discord uzavřel partnerství se Sony. Investice ze strany japonské společnosti přichází jenom několik týdnů poté, co se Microsoft pokoušel ulovit Discord za $10B (přes 257 miliard korun). Prezident Sony... Read more »

V Dragon Age 4 se objeví také strážce Grey Wardens.

V Dragon Age 4 se objeví také strážce Grey Wardens. Read more »

Bojovka Blood of Heroes se inspiruje severskou mytologií a Dark Souls. Stejně jako ve For Honor se v arénách postavíte proti ost...

Bojovka Blood of Heroes se inspiruje severskou mytologií a Dark Souls. Stejně jako ve For Honor se v arénách postavíte proti ostatním hráčům. Titul od běloruského studia Vizor Gamer,... Read more »

Mall Craze je český tycoon, kde si vytvoříte vlastní nákupní centrum. Stanete se manažerem obchodů, restaurací, fitness center, ...

Mall Craze je český tycoon, kde si vytvoříte vlastní nákupní centrum. Stanete se manažerem obchodů, restaurací, fitness center, různých akcí a kin. Nedávno na Kickstarteru proběhla crowdfundingová kampaň, kde... Read more »

Konzole Nintendo Wii z 24. karátového zlata s hrou Big Family Games vyrobená pro královnu Alžbětu II. se na eBay v aukci prodává...

Konzole Nintendo Wii z 24. karátového zlata s hrou Big Family Games vyrobená pro královnu Alžbětu II. se na eBay v aukci prodává za 300 tisíc dolarů (6,4 milionů... Read more »

Britský PlayStation Official Magazine po 25 letech končí. Nahradí ho neoficiální magazín s názvem PLAY, který budou psát stejný ...

Britský PlayStation Official Magazine po 25 letech končí. Nahradí ho neoficiální magazín s názvem PLAY, který budou psát stejný redaktoři. Read more »

Verze Fall Guys pro Xbox Series X|S, Xbox One a Nintendo Switch se z letošního léta odkládají na neurčito. Studio Mediatonic chc...

Verze Fall Guys pro Xbox Series X|S, Xbox One a Nintendo Switch se z letošního léta odkládají na neurčito. Studio Mediatonic chce ještě pilovat hraní skrze platformy. Read more »

Disney údajně hledá scenáristy, kteří napíšou příběh pro Alien Isolation 2. S informací přišel server Small-Screen.

Disney údajně hledá scenáristy, kteří napíšou příběh pro Alien Isolation 2. S informací přišel server Small-Screen. Read more »

S.T.A.L.K.E.R. 2 nevyjde na starou generaci konzolí. Časová exkluzivita pro Xbox Series X|S bude trvat 3 měsíce. Plány na verzi ...

S.T.A.L.K.E.R. 2 nevyjde na starou generaci konzolí. Časová exkluzivita pro Xbox Series X|S bude trvat 3 měsíce. Plány na verzi pro PlayStation 5 v tuto chvíli neexistují, uvedl Zakhar... Read more »

Star Wars Jedi: Fallen Order dostane vylepšené verze pro konzole Xbox Series X|S a PlayStation 5. Ty sebou přinesou řadu technic...

Star Wars Jedi: Fallen Order dostane vylepšené verze pro konzole Xbox Series X|S a PlayStation 5. Ty sebou přinesou řadu technických vylepšení, bližší informace ale studio Respawn neposkytlo. Read more »

1. sezona seriálu Star Wars: The Bad Batch bude mít 16 epizod. Seriál na Disney+ startuje dnes, na den Star Wars Day.

1. sezona seriálu Star Wars: The Bad Batch bude mít 16 epizod. Seriál na Disney+ startuje dnes, na den Star Wars Day. Read more »

Gymnastku Kerri Strug v její biografii ztvární Thomasin McKenzie. Režíruje Olivie Wilde (Šprtky to chtěj taky).

Gymnastku Kerri Strug v její biografii ztvární Thomasin McKenzie. Režíruje Olivie Wilde (Šprtky to chtěj taky). Read more »

Nový plakát k seriálu Star Wars: The Bad Batch.

Nový plakát k seriálu Star Wars: The Bad Batch. Read more »

Sci-fi Bios s Tomem Hanksem v hlavní roli dorazí exkluzivně na Apple TV+. Stane se tak ke konci letošního roku. Režíroval Miguel...

Sci-fi Bios s Tomem Hanksem v hlavní roli dorazí exkluzivně na Apple TV+. Stane se tak ke konci letošního roku. Režíroval Miguel Sapochnik (Temný případ, Hra o trůny, Půjčovna... Read more »
Stránka načtena za 0,89095 s | počet dotazů: 198 | paměť: 31016 KB. | 06.05.2021 - 11:47:21
X