Kritiky.cz > Profily osob > Rene Russo

Rene Russo

600full rene russo
600full rene russo
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

Rene Russo všich­ni zna­jí jako tako­vou nená­pad­nou zrzku. Nepatří úpl­ně mezi tu prv­ní ligu holly­wo­od­ských here­ček, ale popu­lár­ní zce­la jis­tě je. Narodila se jako Rene Maria Russo v Kalifornii v Burbanku – 17.2.1954. Má jed­nu sest­ru a pat­ří opět mezi Američanky, kte­ré mají růz­ný původ. Z otco­vy stra­ny je Italka. Z mat­či­ny sice také, ale ješ­tě navíc Němka a Angličanka. Rodiče se roz­ved­li, když jí byly dva roky a mimo jiné pra­co­va­la v továr­ně, kde se vyrá­bě­jí brý­le a dokon­ce pro­dá­va­la líst­ky do kina.

Přestože stu­do­va­la herec­tví, obje­vo­va­la se ze začát­ku jako model­ka. Přestože zača­la hrát až po tři­cít­ce, tak jí to nijak extra neu­blí­ži­lo. Prorazila ve fil­mu Smrtonosná zbraň 3. Její ser­žant­ka Lorna Coleová byla vel­mi ost­rá a drs­ná, ale v dob­rém. Roli si ješ­tě jed­nou zopa­ko­va­la, tam už však byla těhot­ná, pou­ze ve fil­mu. Hrála part­ner­ku Melu Gibsonovi a do tře­ti­ce se potka­li i v thrille­ru Výkupné.

Rene Russo má bohu­žel tu smůlu, že hrá­la vždyc­ky ved­le vel­kých herec­kých hvězd a neby­lo jí dovo­le­no se pří­liš pro­je­vit. Co se týká sou­kro­mí, tak ani tam to není divo­ké. Byla jed­nou vda­ná a má už dáv­no dospě­lou dce­ru, kte­rá se jí naro­di­la v roce 1993 – Rose. Rene Russo je věří­cí – křes­ťan a trpí bipo­lár­ní poru­chou.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

|

0
Budeme rádi za vaše názory, zanechte prosím komentář.x
Stránka načtena za 3,94051 s | počet dotazů: 266 | paměť: 61684 KB. | 26.09.2023 - 22:28:51