Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > První hrou prezentace Ubisoft Forward byla hackerská akce...

První hrou prezentace Ubisoft Forward byla hackerská akce...

První hrou prezentace Ubisoft Forward byla hackerská akce Watch Dogs Legion, která se ukázala ve čtyřminutovém filmečku a poté jsme dostali možnost podívat se na přehlídku možností prostřednictvím gameplay záběrů.

Jak už bylo dříve známo, hra sází na různorodé hrdiny a jejich schopnosti a dovednosti. Nadále platí, že si budete moci v Londýně po brexitu naverbovat do svého týmu jakoukoli NPC postavu a s ní vzdorovat policejním jednotkám a soukromé vojenské skupině s názvem Alb...ion pod vedením Nigela Cassa.

Gameplay ukázal různé způsoby, jak k jednotlivým misím lze přistupovat na základě týmu, který máte sestavený. Na obrazovce s výběrem postav jsme viděli tucet rekrutů, včetně stavebního dělníka, jenž je vybaven hřebíkovou pistolí a hasákem. Vybrat si můžete i experta na bezpilotní letouny a snažit se misi splnit hezky potichu. Dále jsme viděli ožralého chuligána a nefalšovaného zabijáka, který připomínal Johna Wicka.

Watch Dogs Legion vyjde 29. 10. letošního roku na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows. Verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X mají následovat brzy poté.

Zobrazit víc

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 2,78858 s | počet dotazů: 211 | paměť: 53031 KB. | 21.06.2021 - 22:03:24