Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > První hrou prezentace Ubisoft Forward byla hackerská akce...

První hrou prezentace Ubisoft Forward byla hackerská akce...

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (zatím nehodnoceno)
Loading...

První hrou pre­zen­ta­ce Ubisoft Forward byla hac­ker­ská akce Watch Dogs Legion, kte­rá se uká­za­la ve čtyř­mi­nu­to­vém fil­meč­ku a poté jsme dosta­li mož­nost podí­vat se na pře­hlíd­ku mož­nos­tí pro­střed­nic­tvím gameplay zábě­rů.

Jak už bylo dří­ve zná­mo, hra sází na růz­no­ro­dé hrdi­ny a jejich schop­nos­ti a doved­nos­ti. Nadále pla­tí, že si bude­te moci v Londýně po brexi­tu naver­bo­vat do své­ho týmu jakou­ko­li NPC posta­vu a s ní vzdo­ro­vat poli­cej­ním jed­notkám a sou­kro­mé vojen­ské sku­pi­ně s názvem Alb...ion pod vede­ním Nigela Cassa.

Gameplay uká­zal růz­né způ­so­by, jak k jed­not­li­vým misím lze při­stu­po­vat na zákla­dě týmu, kte­rý máte sesta­ve­ný. Na obra­zov­ce s výbě­rem postav jsme vidě­li tucet rekru­tů, včet­ně sta­veb­ní­ho děl­ní­ka, jenž je vyba­ven hře­bí­ko­vou pis­to­lí a hasá­kem. Vybrat si může­te i exper­ta na bez­pi­lot­ní letou­ny a sna­žit se misi spl­nit hez­ky poti­chu. Dále jsme vidě­li ožra­lé­ho chu­li­gá­na a nefal­šo­va­né­ho zabi­já­ka, kte­rý při­po­mí­nal Johna Wicka.

Watch Dogs Legion vyjde 29. 10. letoš­ní­ho roku na PlayStation 4, Xbox One a Microsoft Windows. Verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X mají násle­do­vat brzy poté.

Zobrazit víc


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 1,65666 s | počet dotazů: 234 | paměť: 58072 KB. | 08.08.2022 - 16:06:10