Program Tv Nova a Tv Prima na vánoce

20201125 142601

Televize nova a tele­vi­ze pri­ma ozna­mi­li pro­gram  na Vánoce.

Nova nabíd­ne o Vánocích filmy:Řachanda, S tebou mě baví svět,Vesničko má středisková,Chobotnice ze II patra,Anděl na horách, Z pek­la štestí,Čarovné dědictví,Princ Bajaja,Popelka,O měd­ve­do­vi Ondřejovi, Cisařův pekař,Pekařův cisař,Princezna se zla­tou hvězdou,Tři Bratři, Pretty Women, Honza málem krá­lem, Nebojsa,Mrazík, Čertová něves­ta, Nejkrasnejší hádan­ka, U pěti veverek,Ať žijí duchové,Hrátky s čertem,Harry Potter a Relikvie smr­ti :ledo­vé dobrodružství,Ledové krá­lov­ství, Ledové kra­lov­st­vi: Vánoce s Olafem,Hledá se Dory,  Hleda se Nemo, Auta 3,kamarad do děš­te 2,Duchaček to zařídi,Kraknoš a lyžniciNa sil­vest­ra odvy­sí­la spe­ci­al­ní díl Tvoje tvář ma zná­mý hlas. Po půl­no­ci kon­cert z roku 2020 Marka Ztracéneho.

20201125 143610

Prima nabíd­ne o Vánocích filmy:Hřisný tanec,Rolničky kam se podívaš,Pyšná Princezna,Kozí přiběh,Lizino štestí,Provdám svou ženu,Tata je doma 2,Hotel mod­rá hvězda,Panna a Netvor,Prstýnek,Trollové,Sám Doma 1,2,3 Jak se budí prin­cez­ny, Dokonalý polibek,Muž se želez­nou maskou,S čer­ty nejsou žerty,Sedmero Krkvacu,Dunston sám v hote­lu, Zoro tajem­ná tvář,Princ a Večernice, Lucie postrach ulice,Strašidla,Noc na Karlštejně,Král Králu,Tři cha­pu na cestách, Cirkus v cirkusu,Konečne sami,Zakletá Ella,Roztomilý člověk,Dedečkem pro­ti vůli,Matky tahu o Vánocích, Dámský klůb,Večně mla­dá. Na sil­vest­ra Prima odvy­sí­la Silvestrovský Dědek,  Prima par­tič­ka a Český mejdan s Impulsem. Po půl­no­ci Vrať se do hro­bu a Komici s.r.o The tour.

Takový je pro­gram sou­kro­mých sta­nic.

Soukromé tele­vi­ze šli ces­tou tra­dič­nich fil­mů a pohá­dek.

Moje úvaha

Škoda je že sou­kro­mé tele­vi­ze nevy­ra­bí na Vánoce své tele­vizni pohád­ky. Dále si mýslim že opa­ko­va­ní sta­rých fil­mu je špat­né. Můj nazor je tento:za mě by se měli o váno­cích vysi­lat novej­ši fil­my napřiklad:Špindl 1,2 atd. Tyto fil­my se měli vysi­lat v hlav­ní vánoč­ní Time-Line. Když se na tím nemys­lim koli­krat se už vysi­lal film napři­klad Princ Bajaja? Strašne moc.Takže toto je můj názor.

 

 

V příš­tim član­ku se podí­va­me na pro­gram České Televize.

 

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,99940 s | počet dotazů: 220 | paměť: 46623 KB. | 27.01.2021 - 04:27:25