Kritiky.cz > Filmové a televizní aktuality > Prima Max - program na červen

Prima Max - program na červen

Prima
datumčasfilmtvůr­ci a her­ci
pon­dě­lí 1. čer­ven 202010:00Jeden a půl rytí­řeSchweiger T., Dietzeová J., Gottschalk T., Schweiger T., WAHL CH., Künstler T.
pon­dě­lí 1. čer­ven 202012:00Robin HoodEgerton T., Foxx J., Mendelsohn B., BATHURST O.
pon­dě­lí 1. čer­ven 202014:00Mia a bílý levLaurentová M., Kirkwoodová L., De Villiers D., DE MAISTRE G.
pon­dě­lí 1. čer­ven 202016:00TransformersLaBeouf S., Foxová M., Duhamel J., BAY M.
pon­dě­lí 1. čer­ven 202018:00Sestřička z hor: Zlomené srd­ceImmanuelová R., Schwarz S., Böttcher M., Tafelová S.
pon­dě­lí 1. čer­ven 202020:00Dámská jíz­daSchumerová A., Hawnová G., Carameleová K., LEVINE J.
pon­dě­lí 1. čer­ven 202022:00Bez sou­ci­tuMorel  P., Meyers J. R., Travolta J., Smutniaková Kasia
pon­dě­lí 1. čer­ven 20200:00DuchSwayze P., Mooreová D., Goldbergová W., ZUCKER J.
úte­rý 2. čer­ven 202012:00WilsonHarrelson W., Dernová L., Greerová J., JOHNSON C.
úte­rý 2. čer­ven 202018:00Ve služ­bách krá­leMarais J., Hanin R., Anderson A., Hunebelle A.
úte­rý 2. čer­ven 202020:00USS Indianapolis: Boj o pře­ži­tíCage N., Sizemore T., Jane T., VAN PEEBLES M.
úte­rý 2. čer­ven 202022:00Vymítání Molly HartleyovéLindová S., Sawa D., Holdenová G., MONROE S. R.
stře­da 3. čer­ven 202010:00Snila jsem o AfriceHUDSON H., Basinger Kim, Perez V., Craig D., Saintová E. M.
stře­da 3. čer­ven 202012:00Půl domu bez ženi­chaMedřická D., BOČAN H., Vydra V., Menšík V.
stře­da 3. čer­ven 202016:00Cizinec ve vla­kuNeeson L., Farmigaová V., Wilson P., COLLET-SERRA J.
stře­da 3. čer­ven 202018:00Drahoušek k zakous­nu­tíKASDAN L., Keatonová D., Kline K., Wiestová D.
stře­da 3. čer­ven 202020:00Devátý život Louise DraxeDornan J., Gadonová  S., Platt O., AJA A.
stře­da 3. čer­ven 202022:00Vetřelec vs. PredátorHenriksen L., Bova R., ANDERSON P. W. S., Lathanová S.
čtvr­tek 4. čer­ven 202016:00Princ a já: Královské líbán­kyHeskinová K., Geere Ch., Croasdell A., CYRANOVÁ C.
čtvr­tek 4. čer­ven 202018:00Svatební zvo­nyMcKellarová D., Smith K., Russell Ch., YATES G.
čtvr­tek 4. čer­ven 202020:00Adéla ješ­tě neve­če­ře­laKopecký  M., Konvalinková N., LIPSKÝ O., Pešek  L., Dočolomanský M.
čtvr­tek 4. čer­ven 202022:00SamecKutcher A., Hecheová A., Stan S., MACKENZIE D.
pátek 5. čer­ven 202016:00Svatba vzhů­ru noha­maPenaVegaová A., Guilbaut J., Simón R., HEAD J.
pátek 5. čer­ven 202018:00Agent Cody BanksMuniz F., Duffová H., Stevensonová C., ZWART H.
pátek 5. čer­ven 202020:00Sedm sta­teč­nýchBrynner Y., McQueen S., Bronson Ch., STURGES J.
pátek 5. čer­ven 202022:00Skautův prů­vod­ce zom­bie apo­ka­ly­p­souLANDON CH., Sheridan T., Miller L., Morgan J.
pátek 5. čer­ven 20202:00Osudová chví­leHirsh D. J., Braxtonová T., Potvin N. J., KAUFMAN P. A.
sobo­ta 6. čer­ven 202012:00Jedna za všech­nyDiazová C., Coster-Waldau N., Johnson D., CASSAVETES N.
sobo­ta 6. čer­ven 202018:00Navždy spo­luMcAdamsová R., Tatum Ch., Neill S., SUCSY M.
sobo­ta 6. čer­ven 202020:00Sbohem Kryštůfku RobineGleeson D., Robbieová M., Macdonaldová K., CURTIS S.
sobo­ta 6. čer­ven 202022:00Behemot: Bestie z pod­ze­míHOGAN W. D. , Quinn E., Huttonová P., Bushová C.
sobo­ta 6. čer­ven 20200:00Dokonalá skrýšLundgren D., Faris S., Eviganová B., RODRIGUEZ E.
sobo­ta 6. čer­ven 20202:00Hrůzná minu­lostLotzová C., Hudsonová H., Ball S., MCCARTHY N.
nedě­le 7. čer­ven 202010:00Pátek není svá­tekKotrbová J., Kostka P., FUKA O., Kodet J.
nedě­le 7. čer­ven 202018:00Dr. T a jeho ženyGere R., Huntová H., Fawsettová F., ALTMAN R.
nedě­le 7. čer­ven 202020:00Bohové musí být šíle­níWeyers M., Nixau , UYS J., Prinsloová S.
nedě­le 7. čer­ven 20200:00ŠibenicePacino Al, Urban K., Snowová B., MARTIN J.
pon­dě­lí 8. čer­ven 202012:00Zrození Planety opicSerkis A., Konovalová K., Notary T., WYATT R.
pon­dě­lí 8. čer­ven 202016:00Transformers: Pomsta pora­že­nýchBAY M., LaBeouf S., Foxová M., Duhamel J.
pon­dě­lí 8. čer­ven 202018:00Sestřička z hor: Vina a trestImmanuelová R., Schwarz S., Böttcher M., Tafelová S.
pon­dě­lí 8. čer­ven 202020:00Grandhotel BudapešťANDERSON W., Fiens R., Abraham F. M., Amalric M.
pon­dě­lí 8. čer­ven 202022:00Rváčův deníkDiCaprio L., Braccová L., Madio J., KALVERT S.
úte­rý 9. čer­ven 202010:00Perfect DaysChýlková I., Kotek V., Bydžovská Z., NELLIS A.
úte­rý 9. čer­ven 202018:00Sherlock Holmes a pekel­ný strojSASDY P., Lee Ch., Macnee P., Fairchildová M.
úte­rý 9. čer­ven 202020:00Oko drav­ceLaBeouf S., Monaghanová M., Dawsonová R., CARUSO D. J.
úte­rý 9. čer­ven 202022:00Vrahův advo­kátBourdon  D., Becker  H., Renauldová I., DURRINGER X.
stře­da 10. čer­ven 202020:00IluzionistaNorton E., Giamatti P., Bielová J., BURGER N.
stře­da 10. čer­ven 202022:00Vetřelci vs. Predátor 2STRAUSE G., Ortiz J., Pasquale S., Aylesworth R., STRAUSE C.
čtvr­tek 11. čer­ven 202010:00Temná pří­sa­haMcCormicková S., Ciffordová C., Eastonová M., DOWNS D., Gage K.
čtvr­tek 11. čer­ven 202018:00Staronový začá­tekVAUGHN CH., Greene P., Warrenová K., McCombová H.
čtvr­tek 11. čer­ven 202020:00Smích se lepí na patyKemr J., Brodský  V., Bohdalová J., BOČAN H., Čepek P.
čtvr­tek 11. čer­ven 202022:00BabelPitt B., Blanchettová C., GONZÁLEZ INÁRRITU A., Wight P.
pátek 12. čer­ven 202016:00Svatební pochodWagner J., Tennantová E., Bissettová J., FEARNLEY N.
pátek 12. čer­ven 202018:00Agent Cody Banks 2Muniz F., Anderson A., David K., ALLEN K.
pátek 12. čer­ven 202020:00Příliš vzdá­le­ný mostRedford R., Hackman G., Caan J., Caine M., Connery S., Bogarde D., ATTENBOROUGH R., Hopkins A.
pátek 12. čer­ven 202022:00Vraždy v LisabonuCoelho C., Costaová I., Fialho D., Tafelová S.
pátek 12. čer­ven 20202:00Deník plný tajem­stvíDEMAREE B., Coulonová N., Langová K.K., Pynn W.R.
sobo­ta 13. čer­ven 202018:00Loch NessRichardsonová J., HENDERSON J., Yulin H., Danson T., Holm I.
sobo­ta 13. čer­ven 202020:00Noc v muzeuWilliams R., Stiller B., Guginoová C., Van Dyke D., Rooney M., LEVY S.
sobo­ta 13. čer­ven 202022:00Amityville: PočátekRobinson J., Rickettsová Ch. , Franklinová D., FARRANDS D.
sobo­ta 13. čer­ven 20200:00Po pře­čte­ní spal­teClooney G., Pitt B., Malkovich J., COEN E., COEN J.
sobo­ta 13. čer­ven 20202:00Hrůzná minu­lost 2Hudsonová H., Luddingtonová C., Fischler P., HALLAM D., HORVATH P.
nedě­le 14. čer­ven 202012:00V pod­sta­tě jsme nor­mál­níKostka P., Kotrbová J., Reifová M., FUKA O.
nedě­le 14. čer­ven 202018:00Cesta za štěs­tímJuddová A., Wilson P., Goldbergová W., TRIGIANIOVÁ A.
nedě­le 14. čer­ven 202020:00Bohové musí být šíle­ní IIFarugiová L., Nixau , Strydom H., UYS J.
nedě­le 14. čer­ven 20200:00Řetězec smr­tiCage N., Colantoni E., Acostaová A., SANZEL K.
pon­dě­lí 15. čer­ven 202010:00Veterinář vyšet­řu­je: Mrtvý v mořiReentsová H., Schönemann H., Lohseová M., FRANZEN T.
pon­dě­lí 15. čer­ven 202016:00Transformers 3BAY M., LaBeouf S., Huntington-Whiteleyová R., Duhamel J.
pon­dě­lí 15. čer­ven 202018:00Setkání po letechHELGREN J., Clarkeová K., Ewellová K., Nelsonová J.
pon­dě­lí 15. čer­ven 202020:00Tohle je vál­ka!Witherspoonová R., Hardy T., Pine Ch., MCG
pon­dě­lí 15. čer­ven 202022:00Splašený vlakDe Mornayová R., KONCHALOVSKY A., Roberts E., Voight J.
úte­rý 16. čer­ven 202018:00Mrtvá a živá 1Dance Ch., Dunawayová F., Foxová E., O´BRIEN J.
úte­rý 16. čer­ven 202020:00Den doby­tí BastilyElba I., Madden R., Reillyová K., WATKINS J.
úte­rý 16. čer­ven 202022:00Zákon jsem jáTrejo D., Maurová E., Banks J., LYON N.
stře­da 17. čer­ven 202018:00Mrtvá a živá 2Dance Ch., Dunawayová F., Foxová E., O´BRIEN J.
stře­da 17. čer­ven 202020:00Dokonalý světCostner K., Eastwood C., Dernová L., EASTWOOD C.
stře­da 17. čer­ven 202022:00Halloween IIMoon Zombieová S., Taylor-Compton S., Dourif B., ZOMBIE R.
čtvr­tek 18. čer­ven 202010:00Nebezpečná zámě­naRAY F. O., Lunerová J., Brand S., Whitbyová A.
čtvr­tek 18. čer­ven 202018:00Hříšná ces­ta do rájeCODY D., HUNTER T., Brand R., Houghová J.
čtvr­tek 18. čer­ven 202020:00Vrchní, prch­ni!Abrhám J., Šafránková L., Svěrák Z., SMOLJAK L.
čtvr­tek 18. čer­ven 202022:00Na ostří nožePerrineau H., TAMAHORI L., Baldwin A., Macphersonová E., Hopkins A.
pátek 19. čer­ven 202012:00Úsvit pla­ne­ty opicREEVES M., Serkis A., Clarke J., Oldman G.
pátek 19. čer­ven 202016:00Svatební pochod 2: Staronová lás­kaWagner J., Wilsonová T., Bissettová J., WEAVER D.
pátek 19. čer­ven 202018:00Tajemství malé moř­ské vílyCarmichaelová C., Scotiaová S., O´Connell J., RIKERT D.
pátek 19. čer­ven 202020:00Dva misi­o­ná­řiHill T., Spencer B., Loggia R., Aumont J.P., Pilar M., ROSSI F.
pátek 19. čer­ven 202022:00Nezvěstní v boji 2Ohta  B., Norris Ch., Williams S., HOOL L.
pátek 19. čer­ven 20202:00Vzájemná výpo­mocGODSE R., GODSE R., Bryanová S., Guttenberg S.
sobo­ta 20. čer­ven 202018:00Dvanáct do tuc­tuKutcher A., Huntová B., Duffová H., Martin S., Jenkins R., LEVY S.
sobo­ta 20. čer­ven 202020:00Noc v muzeu 2Stiller B., Azaria H., Adamsová A., LEVY S.
sobo­ta 20. čer­ven 202022:00Hrozba z nebesKrause B., GENDREAU K., Mannová J. E. , Jensen D.
sobo­ta 20. čer­ven 20200:0024 hodin živo­taHawke E., Hauer R., Cunningham L., SMRZ B.
sobo­ta 20. čer­ven 20202:00Dům na kon­ci uli­ceShueová E., Thieriot M., TONDERAI M., Lawrence J.
nedě­le 21. čer­ven 202010:00Ten sve­tr si nesvlí­kejMÍKA Z., Bydžovská Z., Nárožný P., Janžurová I.
nedě­le 21. čer­ven 202018:00Salon krá­syLatifahová Q., Silverstoneová A., MacDowellová A., WOODRUFF B.
nedě­le 21. čer­ven 202020:00Honba za dia­man­temDouglas M., Arau A., Turnerová K., DeVito Danny, ZEMECKIS R.
nedě­le 21. čer­ven 20200:00Pod vyso­kým napě­tímTravolta J., Stoneová S., Bosworthová K., HACKL D.
pon­dě­lí 22. čer­ven 202010:00Věř miGREGG C., GREGG C., Huffmanová F., Janneyová A.
pon­dě­lí 22. čer­ven 202016:00Transformers: ZánikBAY M., Wahlberg M., Tucci S., Grammer K.
pon­dě­lí 22. čer­ven 202018:00Spi, hol­čič­ko, spiFEIFER M., Scottová A., Pardue K., Melvin M.
pon­dě­lí 22. čer­ven 202020:00Frajeři ve VegasDouglas M., De Niro R., Freeman M., TURTELTAUB J.
pon­dě­lí 22. čer­ven 202022:00Třináctý pří­běhColmanová O., Redgraveová V., Mackintosh S., KENT J.
úte­rý 23. čer­ven 202012:00Muzikál aneb Cesty ke štěs­tíMišík A., Polívka V., Fialová A., Radunová S.
úte­rý 23. čer­ven 202018:00Plyšový med­ví­dekDERAY J., Delonová A., Killingová L., Bonacelli P.
úte­rý 23. čer­ven 202020:00Tři dny ke svo­bo­děCrowe R., Banksová E., Dennehy B., HAGGINS P.
úte­rý 23. čer­ven 202022:00Pach krve 6: Krvavý hotelIlott A. , Zollová A. , Jarvis Ch. , MILEV V.
stře­da 24. čer­ven 202016:00Vlak do nezná­maPattinson R., Witherspoonová R., Waltz Ch., LAWRENCE F.
stře­da 24. čer­ven 202018:00Žít pod­le své­hoDeVittová T., Rady M., Lewisová J., MAY B.
stře­da 24. čer­ven 202020:00VévodkyněDIBB S., Knightleyová K., Fiennes R., Ramplingová Ch.
stře­da 24. čer­ven 202022:00Mrtvý muž při­chá­zíSarandonová S., Penn S., Prosky R., ROBBINS T.
čtvr­tek 25. čer­ven 202018:00Královská nocJARROLD J., Gadonová  S., Watsonová E., Powleyová B.
čtvr­tek 25. čer­ven 202020:00Princ BajajaVášáryová M., Krampol J., Augusta K., KACHLÍK A., Palúch I.
čtvr­tek 25. čer­ven 202022:00Trable o VánocíchNELSONOVÁ J., Keatonová D., Goodman J., Wildeová O.
pátek 26. čer­ven 202016:00Svatební pochod 3: Přichází nevěs­taWagner J., Millerová G., Bissettová J., WEAVER D.
pátek 26. čer­ven 202018:00Nejlepší pří­telINGRAM T., Denton J., Mennellová L., Gauthier Ch.
pátek 26. čer­ven 202020:00Soudce a vrahNoiret P., Galabru M., Huppertová I., TAVERNIER B.
pátek 26. čer­ven 202022:00Příkaz k popra­věGibbová C., SARAFIAN D., Van Damme J. C., Guillaume R.
pátek 26. čer­ven 20202:00Kohout na víně 2Schweiger T., Schweigerová E., Jentschová J., Schweiger T., Künstler  T.
sobo­ta 27. čer­ven 202012:00Kurýr 3Statham J., Knepper R., Rudaková N., Berleand F., MEGATON O.
sobo­ta 27. čer­ven 202016:00Italské námlu­vyDowney jr. R., JEWISON N., Tomeiová M., Huntová B.
sobo­ta 27. čer­ven 202018:00Dvanáct do tuc­tu 2Huntová B., SHANKMAN A., Martin S., Levy E.
sobo­ta 27. čer­ven 202020:00Noc v muzeu: Tajemství hrob­kyLEVY S., Stiller B., Williams R., Wilson O.
sobo­ta 27. čer­ven 202022:00Piraňa 3DDPanabakerová D., Bush M., Bowdenová K., GULAGER J.
sobo­ta 27. čer­ven 20200:00VendetaCage N., Jonesová J., Pearce G., DONALDSON R.
sobo­ta 27. čer­ven 20202:00Tichý expe­ri­mentHarris J., Claflin S., Cookeová O., POGUE J.
nedě­le 28. čer­ven 202010:00Bota jmé­nem MelicharRauch D., Růžička T., TROŠKA Z.
nedě­le 28. čer­ven 202018:00Hříšný tanecGreyová J., Swayze P., Orbach J., ARDOLINO E.
nedě­le 28. čer­ven 202020:00Honba za kle­no­tem NiluDeVito D., Douglas M., TEAGUE L., Turnerová K.
nedě­le 28. čer­ven 202022:00Správní chla­piBLACK S., Crowe R., Gosling R., Bomer M.
nedě­le 28. čer­ven 20200:00Loupež v Hatton GardenGoode M., Richardsonová J., Moyer S., THOMPSON R.
pon­dě­lí 29. čer­ven 202016:00Transformers: Poslední rytířWahlberg M., Hopkins A., Duhamel J., BAY M.
pon­dě­lí 29. čer­ven 202018:00Zákeřná pomlu­vaSébastien P., Lebrunová D., Jouhet N., MALATERRE J.
pon­dě­lí 29. čer­ven 202020:00Úsměv Mony LisyRobertsová J., Dunstová K., Stilesová J., NEWELL M.
pon­dě­lí 29. čer­ven 202022:00Duše špi­ó­naČernyšov A. , McDowell M., Spivakovskij D. , BORTKO V.
úte­rý 30. čer­ven 202010:00PrimeYOUNGER B., Thurmanová U., Streepová M., Greenberg B.
úte­rý 30. čer­ven 202018:00Cesta za snemSCHEINMANN D., McElhoneová N., Cox B., Stephens T.
úte­rý 30. čer­ven 202020:00ValkýraSINGER B., Cruise T., Branagh K., Nighy B.
úte­rý 30. čer­ven 202022:00DisturbiaLaBeouf S., Roemerová S., Mossová C.A., CARUSO D. J.

  • Prima Max - program na září5. srpna 2019 Prima Max - program na září Datum čas Film Hrají 01.09.2019 12:00 Studujeme za školou Smolík F., Gollová N., Beneš S., CIKÁN M. 01.09.2019 14:00 Líbánky v Las Vegas Cage N., Caan J., […]
  • Prima Cool - program na září5. srpna 2019 Prima Cool - program na září   Datum čas Film Hrají 01.09.2019 15:55 Nepřemožitelný Samson James T., Rathnone J., Zane B., McDONALD B., SABLOFF G. 01.09.2019 20:00 Mission: […]
  • Prima - program na září5. srpna 2019 Prima - program na září Datum čas Film Hrají 01.09.2019 14:20:00 Jíst, pít a vdát se Hudonová J., Foy J., Scotiaová S., Hawtorn Doyleová H. 01.09.2019 16:50:00 Old Surehand Granger S., […]
  • Program na duben na Prima Max21. března 2019 Program na duben na Prima Max 1.4.2019 14:00 Velký Hanks T., Heard J., Perkinsová E., MARSHALLOVÁ P. 1.4.2019 16:00 Iluzionista Norton E., Giamatti P., Bielová J., BURGER […]
  • Na ČT 2 bude uveden dokumentární cyklus Legie 10016. října 2018 Na ČT 2 bude uveden dokumentární cyklus Legie 100 V České televizi bude v říjnu na programu nový dokumentární cyklus Legie 100. V pondělí 15.října proběhla projekce všech tří dílů za účastí režiséra Jakuba Taberyho,  kreativní […]
  • EXPERIMENT 213. března 2020 EXPERIMENT 21 Sociální experiment, během kterého čtyři zpovykaní Pražáci přijdou o vše a zbydou jim jen holé zdi a holé kůže, aby následujících 21 dní mohli každých 24 hodin získat zpět jednu vybranou […]

Ohodnoťte článek


Tiskové materiály

Tiskové informace. Většinou od distributorů, ale občas i z televizí a festivalů.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Další naše články...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com