Kritiky.cz > Pro ženy > Podzimní bundy, kterým neodoláte!

Podzimní bundy, kterým neodoláte!

people 2563492 1920


Už je to tady - léto poma­lu kon­čí, o slo­vo se hlá­sí pod­zim, tep­lo­ty poma­lu kle­sa­jí, dny jsou čím dál krat­ší a v našem šat­ní­ku vzduš­né kous­ky stří­da­jí hře­ji­věj­ší. Právě teď je ten správ­ný čas na poří­ze­ní tren­dy pod­zim­ní bun­dy, se kte­rou letos na pod­zim udě­lá­te v uli­cích vel­kou pará­du. Mám pro vás něko­lik zají­ma­vých a vkus­ných kous­ků, kte­rým zaru­če­ně neo­do­lá­te.

Tak schvál­ně, kte­rou bun­du na pod­zim bys­te si vybra­li vy?

Elegantní blejzr nechá vyniknout vaše křivky

My ženy bychom se v žád­ném pří­pa­dě nemě­ly sty­dět za svo­je křiv­ky, ať už jsou jaké­ko­li. Proč svou silu­e­tu nene­chá­te vynik­nout v ele­gant­ním blej­z­ru, kte­rý nechá vynik­nout vaše křiv­ky a ješ­tě více je zvý­raz­ní? Vsadit může­te na jed­no­ba­rev­ný motiv, se kte­rým nikdy nic nezka­zí­te, ani blej­z­ry s kost­ko­va­ným vzo­rem nebu­dou letos na pod­zim chyb­nou vol­bou.

Bundičky s kožíškem mají šmrnc

Mezi tren­dy pod­zim­ní bun­dy toho­to roku pat­ří i kous­ky s kože­ši­no­vý­mi detai­ly. A nezá­le­ží na tom, jest­li to bude dží­no­vý bun­da, oblí­be­ný kože­ný kři­vák nebo pří­jem­ná semi­šov­ka - sta­čí, aby vámi vybra­ná bun­da měla detail s kože­ši­nou a máte vyhrá­no. Nic se nemu­sí pře­há­nět, pokud je vám kože­ši­na pro­ti gustu, sáh­ně­te po něčem decent­ním.

Sáčko s kostkovaným vzorem je trendy

Nejen na pod­zim, ale i v zimě se bude nosit kost­ko­va­ný vzor. Ještě než zku­sí­te namí­tat, že kost­ka pře­ce byla in loni, dovo­lím si pozna­me­nat, že dob­ří holu­bi se vra­ce­jí - a v pří­pa­dě kost­ko­va­né­ho vzo­ru pros­tě není co zka­zit. A dob­ře pad­nou­cí sáč­ko se žád­né z nás v šat­ní skří­ni urči­tě neztra­tí, tak čeho se ješ­tě bojí­te?


Ohodnoťte článek


Profilový obrázek

Redaktor webu Dnešnímóda.cz

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Další naše články...