Kritiky.cz > Krátké aktuality > Podle studia Polyphony Digital, jsou exkluzivní tituly ohromně...

Podle studia Polyphony Digital, jsou exkluzivní tituly ohromně...

Podle studia Polyphony Digital, jsou exkluzivní tituly ohromně důležité, více než kdy dříve. Díky inovacím, které PlayStation 5 nabízí, jsou jejich tvůrci schopni z her vymáčknout maximum. Jednou z exkluzivit pro novou konzoli je Gran Turismo 7, které má využít každou jednotlivou technologickou vychytávku PlayStation 5 na maximum. Nahrávací časy ve hře téměř vymizí, při sezení v kokpitu vozu zase díky 3D audiu poznáte, jestli za vámi či před vámi jede Ferrari nebo Maserati, jen podle rozdílů ve zvuku motoru a při ovládání na DualSense ovladači snadno identifikujete, jestli právě jedete na perfektním asfaltu závodního okruhu nebo na trati po štěrku. Měkké zmáčknutí akcelerace bude jiný pocit než sešlápnutí brzdy nebo řazení.

Na obrázku může být: sky , cloud , outdoor a natureNení k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: botyNa obrázku může být: venku+5

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 2,79721 s | počet dotazů: 213 | paměť: 53003 KB. | 20.06.2021 - 15:26:06