Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama
Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Piraňa 3D - Prehistorické potvůrky ožívají v geniálním 3D podání

Piraňa 3D - Prehistorické potvůrky ožívají v geniálním 3D podání

Nový film od reži­sé­ra Alexandra Aja sli­bu­je mno­hé jak po dějo­vé slož­ce, tak po té fil­mař­ské, kdy je film natá­čen pomo­cí 3D tech­no­lo­gie. Tohoto nada­né­ho reži­sé­ra může­te znát z fil­mů Hory mají oči, nebo Over the Rainbow. Ve fil­mu hra­jí Steven R. McQueen, Elisabeth Shue, Kelly Brook, Ving Rhames, Jessica Szohr, Jerry O’Connell, Christopher Lloyd, Brooklynn Proulx, Adam Scott, Richard Dreyfuss, Dina Meyer, Eli Roth, Cody Longo, Riley Steele, Ricardo Chavira, Paul Scheer, Jason Spisak, Ashlynn Brooke, Franck Khalfoun, Devanny Pinn a Gianna Michaels.

Podle fil­mo­vých kri­ti­ků je děj fil­mu o ničem a vět­ši­na lidí chvá­lí pou­ze 3D tech­no­lo­gii zpra­co­vá­ní. S tím si dovo­lím nesou­hla­sit. I když film není bůhví­jak kva­lit­ní po dějo­vé strán­ce, tak se dá na něj bez pro­blé­mů kou­kat a pár­krát se i zasmě­je­te, nebo vyle­ká­te. Nejedná se o žád­ný špič­ko­vý film, ale o odpad také ne!

Co vás tedy na fil­mu zaujme? Ať už se bude­te dívat na film ve 3D v kině, nebo poz­dě­ji v HD doma, tak bude­te nad­še­ní ani­ma­ce­mi a cel­ko­vě vzhle­dem fil­mu.

I když se nejed­ná o film, kte­rý by se zapsal do dějin kine­ma­to­gra­fie, tak stej­ně se podí­vej­te na trai­ler zde a zhod­noť­te samy, jest­li film nesto­jí za zkouk­nu­tí.

Tento člá­nek byl sou­čás­tí zanik­lé­ho webu 3Dmovie.cz.


Jak bude rekla­ma vypa­dat?
-
Nechceš zde rekla­mu napo­řád jen za 50 Kč?
Zobrazit for­mu­lář pro nákup
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 2,55038 s | počet dotazů: 254 | paměť: 56757 KB. | 07.07.2022 - 01:04:56