Kritiky.cz > Filmy > Filmové recenze > Noc žraloka 3D - předělávka čelistí do 3D

Noc žraloka 3D - předělávka čelistí do 3D

noc zraloka 3d predelavka celisti do 3d

Kultovní film Čelisti od geni­ál­ní­ho reži­sé­ra Stevena Spielberga nemu­sím dlou­ze před­sta­vo­vat, pro­to­že neje­den z nás, kte­rý film viděl, jde nejis­tě do moře si zapla­vat. Čelisti se sna­ži­lo napo­do­bit již tisí­ce tvůr­ců, ale kaž­dý z nich neu­spěl. Je to smut­ný fakt, kte­rý by mohl roz­sek­nout Noc žra­lo­ka ve 3D.

Děj fil­mu je podob­ný, jako u Čelistí. Parta něko­li­ka přá­tel ces­tu­je do Louisiany, kde chtě­jí strá­vit spo­leč­ný víkend u jeze­ra. Jejich plá­ny se ovšem rych­le změ­ní v noč­ní můru, když zjis­tí, že je navští­vi­la sku­pin­ka lido­žra­vých žra­lo­ků.

Film reží­ru­je David R. Ellis, kte­rý má za sebou fil­my jako Hadi v leta­dle, nebo Nezvratný osud 4. Ve fil­mu si zahra­jí Sara Paxton (může­te znát ze seri­á­lů Pepper Dennis, či Kalifornské léto), Dustin Milligan (může­te znát z fil­mů Nezvratný osud 3, či Na úze­mí žen), Chris Carmack, Katharine McPhee, Chris Zylka, Joel Moore, Donal Logue, Kyla Pratt a Sinqua Walls.

Uvidíme, jak reži­sér David R. Ellis ztvár­ní dal­ší žra­lo­čí vyvraž­do­vač­ku. Snad se mu to pove­de ale­spoň tak, aby byl stej­ně úspěš­ný jako film Čelisti, ale to se bude muset hod­ně sna­žit. Držím mu pal­ce a už se těším 22. 9. 2011 do kina. Snad to bude stát za to!

Tento člá­nek byl sou­čás­tí zanik­lé­ho webu 3Dmovie.cz.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,14740 s | počet dotazů: 206 | paměť: 51710 KB. | 17.05.2021 - 06:17:18
X