Kritiky.cz > Pro ženy > Ze života > Nejúspěšnější modelové po celém světě

Nejúspěšnější modelové po celém světě

David

Jména jako Karolina Kurková nebo Gisele Bündchen (mimochodem, tahle půvabná dáma původem z Brazílie si v loňském roce vydělala modelingem úplně nejvíc – a to sice čtyřicet čtyři miliónů dolarů) zná i širší veřejnost, která se příliš o svět modelingu nezajímá.

A jak si sto­jí jejich muž­ské pro­tějš­ky? Kdo si mode­lin­gem při­jde na sluš­nou obži­vu? Vlastně si nejsme jis­ti, jest­li je tenhle člá­nek určen pánům jako inspi­ra­ce nebo dámám k potě­še oka. Jen bychom doda­li, že časo­pis Forbes posklá­dal žeb­ří­ček napo­sle­dy v roce 2013. Že by se pánům od té doby neda­ři­lo, tak nám nechtě­jí sumy na výplat­ních pás­kách při­znat?

1. Sean O’Pry

Americký model, obje­ve­ný díky své­mu pro­fi­lu na soci­ál­ní síti MySpace. Má za sebou kam­pa­ně pro znač­ky jako Calvin Klein, Versace, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren nebo Michael Kors. Objevil se také v kli­pu zpě­vač­ky Madonny.

2. David Gandy

Fešný Brit je hlav­ně tvá­ří znač­ky Dolce & Gabbana. A je tak tro­chu mode­lin­go­vým vete­rá­nem, věnu­je se téhle pro­fe­si už od roku 2001. Módu nejen před­vá­dí, ale také o ní píše, a to sice pro brit­skou muta­ci Vogue a pán­ský časo­pis GQ.

3. Simon Nessman

Pochází z Kanady a s mode­lin­gem začal v roce 2007. Na špi­ci se dostal vel­mi rych­le. Oblíbila si ho pře­de­vším znač­ka Giorgio Armani a také Michael Kors. V roce 2011 byl dokon­ce dru­hým nej­lé­pe vydě­lá­va­jí­cím muž­ským mode­lem.

4. Arthur Kulkov

Je půvo­dem Rus, naro­dil se na dale­ké Sibiři. Má za sebou lukra­tiv­ní kon­trak­ty se znač­ka­mi jako Barneys, Sisley nebo Tommy Hilfiger. Tenhle sym­paťák mimo sluš­ně našlápnu­té mode­lin­go­vé kari­é­ry fušu­je také do herec­tví.

5. Noah Mills

Jeho domo­vem je také Kanada. Své mode­lin­go­vé začát­ky si odbyl rov­nou u tako­vých jmen jako Gucci a Yves Saint Laurent, má za sebou ale také napří­klad prá­ci pro znač­ku Versace. I on se dal na herec­kou dráhu. Všimnout jste si ho moh­li ve fil­mu Sex ve měs­tě 2.


Foto: Pixabay

Redaktor webu TrendyModa.cz

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


|

Stránka načtena za 1,45188 s | počet dotazů: 228 | paměť: 46826 KB. | 06.03.2021 - 08:11:50