Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz > Články > Natáčí se třetí řada seriálu První republika

Natáčí se třetí řada seriálu První republika

DSC04355

Až do léta letoš­ní­ho roku se natá­čí dal­ší řada oblí­be­né­ho seri­á­lu První repub­li­ka, jed­ná se o tři­náct dílů tře­tí řady. Za kame­rou opět sto­jí Biser A. Arichtev a do hlav­ních rolí jsou obsa­ze­ni Jiří Vyorálek, Ján Koleník, Veronika Arichteva, Brigita Cmuntová, Vladimír Polívka, Stanislav Majer, Bořek Joura, ad. Ve tře­tí řadě se navíc bude děj ode­hrá­vat v loka­cích mimo Prahu, např. v Kutné Hoře, na zám­ku Ploskovice, v Terezíně, na zám­ku Veltrusy, apod.

V nedě­li 17.června se štáb s her­ci pře­su­nul do Prahy, do Radiopaláce na Vinohradech. Tam se ode­hrá­la scé­na, kde Vladimír Polívka svá­dí boxer­ský zápas se svým pro­tiv­ní­kem. V pub­li­ku sle­du­jí zápas hlav­ní posta­vy seri­á­lu – pan Vladimír Valenta a pan Jaroslav Valenta, kte­ré dopro­vá­zí paní Magdaléna Škvorová, pan Hans von Lippi se svo­jí ženou, ad.

To, jak zápas dopad­ne, a jak se bude vše odví­jet, ale tvůr­ci nepro­zra­di­li a tak si musí divá­ci počkat ješ­tě něko­lik měsí­ců na vysí­lá­ní této tře­tí řady.

Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 1,47236 s | počet dotazů: 240 | paměť: 53355 KB. | 25.09.2021 - 23:08:04