Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady
Kritiky.cz > Krátké aktuality > Krátké herní aktuality > Máme to černé na bílém, PS5 nebude kompatibilní s PS1, PS2...

Máme to černé na bílém, PS5 nebude kompatibilní s PS1, PS2...

Máme to černé na bílém, PS5 nebude kompatibilní s PS1, PS2 a PS3. Až do nedávna panovala v hráčích jistá naděje, že si staré kousky z minulých konzolí zahrajeme i na PlayStation 5 ale francouzská společnost Ubisoft teď přišla na svých stránkách s oficiálním dokumentem, že PS1, PS2 a PS3 nakonec s PS5 kompatibilní nebude.

Na obrázku může být: text, kde se píše TRANSITIONING PLAYSTATION 4 TITLES TO NEXT-GEN VERSIONS QUESTION: How does upgrading from PlayStation 4 to PlayStation 5 work? ANSWER: As part of their next-gen UPGRADE PROCESS. PlayStation offer a number of features designed to help you move from PlayStation 4 to PlayStation 5. PlayStation 4 players will be able to join multiplayer games with PlayStation 5 players. Backwards compatibility will be available for supported PlayStation 4 titles, but will not be possible for PlayStation 3, PlayStation 2, or PlayStation games. We also have information on next-gen for the XBOX SERIESX KNOW if you have any questions!

Mahriz je správcem facebookových stránek o filmových (Mahriz Movies) a herních aktualizacích (Mahriz Gaming)

  • Mahriz Movies je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč filmovým průmyslem.
  • Mahriz Gaming je domov zpráv, spekulací, analytiky a ocenění. Cílem rozrůstajícího projektu je poskytovat kvalitní informace napříč herním průmyslem.
Opravdu si myslíte, že umíte psát lépe, častěji a čtiveji?  Tak své komentáře, články, recenze… pište pro nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


|

Stránka načtena za 2,76552 s | počet dotazů: 226 | paměť: 54981 KB. | 28.07.2021 - 10:23:00